Aktualny czas: 21.09.2018, 14:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezoteryka, czyli wróżby, horoskopy, wrózki itd.
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Ezoteryka, czyli wróżby, horoskopy, wrózki itd.
Jakoś tak dzisiaj z przyjaciółką cos nas naszło i oglądałyśmy ezotv, tak po prostu dla jaj, by zobaczyć, co tam za ludzie dzwonią i z jakimi pytaniami.
Tak sobie później pomyślał, że skoro na forum jest już temat o snach, to czemu, by nie o horoskopach. Wink
Wierzycie w horoskopy, przepowiednie itp rzeczy? Komuś kiedyś postawiono tarota? Może ktoś zadzwonił do telewizyjnej wróżki? Albo ktoś odwiedził kiedyś wróżkę?

Ja tam u wróżki nigdy nie byłam, ale kiedyś powróżyła mi cyganka. Można powiedzieć, że częściowo to się spełniło, ale plotąc coś trzy po trzy, to w sumie można powiedzieć, że zawsze coś się z tego spełni.
Co do horoskopów w gazetach, to wiadomo, ot rozrywka dla zabicia czasu. Tyle na świecie jest ludzie co ma ten sam znak co Ja, i każdej przytrafi sie to samo. Taa jasne. Np: ostatnio pisało mi, że wygram w lotka i co? Gdzie moje miliony?!?! Wink
Jednak z drugiej strony czytając interpretacje danego znaku zodiaku, to często to sie pokrywa z osobowością danej osoby. Tylko, że swoją droga, że coś takiego pisane jest ogólnikowo.
17.10.2011 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Ezoteryka, czyli wróżby, horoskopy, wrózki itd. - Syrenka - 17.10.2011 18:09

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama