Aktualny czas: 19.10.2018, 22:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezoteryka, czyli wróżby, horoskopy, wrózki itd.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 963
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ezoteryka, czyli wróżby, horoskopy, wrózki itd.
Wierzę^ wierzę w horoskopy^ Ale nie te z gazety, podobnie jak "poznaj swą datę śmierci".

Na temat takich horoskopów bardzo dobrze napisała Chlor, to tylko truizmy. W każdy z nas jest coś, co akurat będzie pasować. Podobnie jest z wydarzeniami wielce ogólnymi. Rozumiem Stepi, że możesz w takie rzeczy nie wierzyć, ale sposób kompletnie pozbawiony szacunki nie za dobrze o tobie świadczy. Wydaje mi się, że opinię swoją budujesz właśnie na takich "amatorach" którzy często robią to tylko dla pieniędzy. Ktoś kto się na tym znam, nie zniży się do poziomu "telewizyjnej wróżki". Wróżbiarstwo samo w sobie bazuje raczej na psychice ludzkiej, może więc "przewidywać" na podstawie pewnych danych. Jednak nie jest to prawdziwe przepowiadanie przyszłości. Akurat tego rodzaju wróżenie mnie nie interesowało (może kiedyś) więc więcej na ten temat ci nie powiem.
Interesowało mnie prawdziwe przepowiadanie przyszłości i jestem skłonna uwierzyć, że po części nasza przyszłość jest zapisana w gwiazdach. Zawsze jednak możemy ją trochę zmienić. Zapis w gwiazdach jest tylko wskazówką, z której po prostu nie musimy skorzystać^ O tym właśnie traktuje astrologia horarna. Polega ona właśnie na takim odczytywaniu. Jednak nie jest to rzecz łatwa. Jeżeli komuś brakuje cierpliwości to się zniechęci. Nie wystarczy podać imienia i nazwiska. Często jest to niepotrzebne, a ważne jest miejsce i moment zdarzenia czyli czas kiedy o tym pomyśleliśmy.
Jest to pracochłonne, a ja nie miałam czasu, więc cóż. Przepadło. Teraz pamiętam to jak przez mgłę.
Tarota nawet nie próbowałam. Napisałam to przy okazji magii. Boję się takich rzeczy.
Cytat:Można jedynie PRZEWIDYWAĆ. Moja mama ma znajomego któremu wróżka powiedziała, że umrze jak będzie miał 28 lat, teraz ma 36. Ten facet oczywiście przez ten rok, był ostrożny, nie chciał wychodzić z domu bez potrzeby, nie chodził nocą itp.

Kto wie może w ten sposób uratowała mu jednak życie^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
11.11.2011 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Ezoteryka, czyli wróżby, horoskopy, wrózki itd. - Imithe - 11.11.2011 01:55

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama