Aktualny czas: 23.11.2017, 02:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout 4
Autor Wiadomość
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,769
Poziom ostrzeżeń: 20%
Fallout 4
Aż dziwne, że ten temat nie pojawił się w momencie, gdy o grze się dowiedzieliśmy Big Grin A przecież jutro premiera!

Trailer:

Gameplay:

Niewiele mogę napisać, bo w żadnego Fallouta nie grałem, nie czuję hajpu, ale w Czwórkę zagram. Sam kupować nie będę, bo nie wiem co o tej grze sądzić, ale na kopii kumpla zagram :v

Dodatkowo, jakby ktoś planował kupić, to mam od Green Man Gaming 20% zniżki na F4.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
09.11.2015 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zura Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Fallout 4
Fallout to dla mnie gra, której nie umiem porównać do żadnej innej. Ta seria jest mocno wyjątkowa i posiada swój dziwny klimat, który u mnie zawsze wywoływał jakiś niepokój. Przemierzanie pustkowi czy zwiedzanie opuszczonych miejsc zawsze mnie trochę przerażało, dlatego raczej nie siadam do gier, które wiem, że są dla mnie są straszne xD Fallout też jest dla mnie straszny, chociaż nawet nie w tym sensie, że coś mnie wystraszy. Po prostu ma tak niesamowity klimat, który mnie niepokoi, ale zarazem potrafi sprawić, że mnie pochłania i przez to jestem ciągle ciekawa każdego zakątka tego świata. Takim moim zdaniem.

A Fallout 4, no szczerze to nawet niespecjalnie coś o tej części wiem. Lubię orientować się w nowościach i zapowiedziach wśród gier, ale że większość z nich to teraz niestety dla mnie za wysokie progi w kwestii wymagań, więc nie mam już z tego takiej frajdy. Taki Fallout 4, no fajnie, pewnie jest mega i nawet mało powiedziane, ale jeszcze długo raczej tego sama nie sprawdzę.
A, no tak: +10000 za psa! Big Grin

Tak, wiem, że ta seria w porównaniu z niektórymi grami wcale nie jest straszna, mnie łatwo wystraszyć. Fallout jest straszny, Slender jest bardzo straszny. W niego nigdy nie zagram ._.
10.11.2015 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama