Aktualny czas: 26.05.2018, 13:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fillery do 11 kinówki One Piece
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,791
Poziom ostrzeżeń: 0%
Fillery do 11 kinówki One Piece
Tak sobie pomyślałem, że te cztery odcinki można spokojnie objąć jednym tematem.

Obejrzałem właśnie pierwszy z nich i powiem szczerze, jak na filler to był całkiem niezły. Póki co było głównie do śmichu, ale zapowiada się dobra akcja. Lily to nawet sympatyczna osoba i - w przeciwieństwie do innych fillerowych obiektów pomocy - nie jest taka do końca bezbronna. Czym wzbudziła sobie też moją sympatię, to że przynajmniej ta postać miała w miarę normalne proporcje ciała, w opozycji do Nami i Robin. No właśnie, miała, bo pod koniec odcinka - z niewiadomych powodów, nie wiem, może kompleksy przy Słomkowych paniach? - jej proporcje uległy zmianie...

Ciekawym motywem jest ta neo Marynarka. Wygląda na to, że mamy tu do czynienia z organizacją, która do słusznego celu zamierza podejść dużo radykalniejszymi metodami niż marynarka posłuszna Światowemu Rządowi. Przez chwilę miałem skojarzenia z X-Drakem, że mógłby do tych neo pasować, ale jednak odpuściłem tej myśli - Drake ma obecnie dużo bardziej pirackie zacięcia i raczej bym powiedział, że chce działać przeciwko regularnej marynarce, a nie odwalać za nią robotę. Ale... Aokiji? Kto wie, kto wie, skoro Z ma być również ex-admirałem, to nie zdziwiłbym się, gdyby i Niebieskiego Bażanta próbowała skaptować Neo Marynarka. A z jakim skutkiem, to może powie nam film Smile

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

05.12.2012 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,623
RE: Fillery do 11 kinówki One Piece
Neo-Marynarka... To dlatego swego czasu jego jolly roger mi się z nimi kojarzył Big Grin To w sumie odwrócona jego wersja z dodatkami:

[Obrazek: 2yund6x.jpg]

Na wszelki wypadek...
Spoiler :
[Obrazek: 2j61eed.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2012 01:50 przez Murgrabia.)
05.12.2012 20:47
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Nie wydaje mi się by Aokiji dołączył do Neo-marynarki. Skoro nie pasowała mu polityka marynarki to myślę, że Neo-marynarki tyb bardziejBig Grin
A odcinek muszę przyznać fajnyBig Grin Następny zapowiada się jeszcze lepszyBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2012 21:07 przez xav92.)
05.12.2012 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Do metod neomarynarki pasuje mi Akainu. Podstępy, byle by osiągnąć cel (Ace Sad ).
Jego bezwzględna sprawiedliwość poniekąd mogła służyć za inspirację...

Co do Aokiji, to wątpię, żeby się tam przyłączył. Prędzej zostanie piratem. Być może chcieli go zwerbować, ale on do nich moim zdaniem nie pasuje. Dał Robin ujść z życiem, za pierwszym razem nie zabił Luffy'ego. Już prędzej walczy z neomarynarką.
05.12.2012 21:53
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No chyba, że dołączył do nich po to by rozpracować ich od środkaTongue

05.12.2012 22:07
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
No mi też się nie widzi, żeby Aokiji do nich dołączył, ale wydaje mi się pewne, że musiał się jakoś o nich otrzeć. Zwłaszcza, że z pierwszych już zapowiedzi było wiadome, że Kuzan pojawi się w kinówce. Może będzie postacią, poprzez którą dowiemy się, czym jest ta cała neo-marynarka (np. scenka w której próbują skaptować Aokijiego)

07.12.2012 19:48
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
Aokiji mógł zostać shichibukai'em, nie dziwiłbym się
07.12.2012 20:23
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
A ja bym się zdziwił. Aokiji nie wydawał mi się nigdy szczególnie posłuszny Światowemu Rządowi. Np. sytuacja z Oharą, w której rządowi szczególnie zależało na uśmierceniu każdego, kto dzierży niebezpieczną wiedzę... a Kuzan dwukrotnie pozwolił Robin uciec. No ale nic niemożliwego, między Shichibukai a Marynarką jest na tyle duży rozdźwięk, że mogłoby się to ostatecznie stać. Mógłby wtedy dalej walczyć z piratami a nie podlegać Akainu. Mimo wszystko widzę go jednak jako wolnego strzelca.

07.12.2012 21:17
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja myślę jak szczery. Kuzan teraz raczej jako wolny strzelec działa. Skoro był w marynarce to chciał walczyć przeciwko piratom. A to, że nie podobały mu się poczynania marynarki sprawia, że raczej nie będzie chciał mieć z nimi do czynienia. Tak myślęSmile

07.12.2012 21:21
Rotheran Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
No więc tak. Sama fabuła strasznie mi się podoba, pomysł by stworzyć bardziej radykalny odłam marynarki jest naprawdę świetny. Tylko czy przypadkiem marynarka już nie zaczęła stosować przez Akainu nieco innych metod? No dobra, powiedzmy, że Neo-Marynarce takie zmiany nie wystarczyły. Lily mi się podoba, jej ojciec natomiast nieszczególnie (cena za jego głowę także wydaje mi się przesadzona). Mała olbrzymka to ciekawy pomysł, sama Lily sprawia wrażenie sympatycznej, nieco podobnej do Luffy'ego. Jej ojciec natomiast irytował mnie zupełnym brakiem wytrzymałości (wart tyle kasy, a po dwóch kulach obleczonych haki ledwie się ruszał), do tego strasznie nie podobał mi się jego wygląd. Same fillery nie były złym wstępem do filmu, zastanawia mnie tylko jak wielkim koxem musi być Z, skoro Shuzo pokonałby Luffy'ego gdyby nie pomoc Lily.

Ogólnie nie jest źle, ale jak to zazwyczaj z tymi fillerami jest, nie zachwycają. Tongue
02.01.2013 00:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama