Aktualny czas: 17.11.2017, 19:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Filmy, na które czekamy w 2017 roku
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Filmy, na które czekamy w 2017 roku
Wiem, że mamy temat od premier filmów itd, ale czemu nie pomówić trochę o konkretniejszych oczekiwaniach? Nawet jeśli mamy podobny temat, to chyba zawężenie tematu nie zaszkodzi.

A zatem porozmawiajmy o tym jakie firmowe premiery planowane na 2017 rok nas interesują i dlaczego.

Mnie zdecydowanie interesuje pięć pozycji. Może więcej, ale na razie te, a są to:

Strażnicy Galaktyki 2 - Byłem bardzo mile zaskoczony pierwszą częścią, gdyż bohaterowie zostali stworzeni na miarę Xmenów. Polubiłem ich, jest to niezła paczka wykolejeńców i imo ma to potencjał. Lubię filmy s-f gdzie mamy jakąś drużynę, która ma za zadanie uratować świat. Pomysł banalny, ale wiele zależy od wykonania.

War of the Planet of the Apes - Nie ukrywam, że Planetę Małp znam jeszcze z tej starej wersji i mam do niej ogromny sentyment. Obawiałem się odświeżenia, ale Geneza Małp mnie nie zawiodła. Była nowym, ale i bardzo ciekawym spojrzeniem, zwłaszcza ukazywanie tej kształtującej się relacji miedzy Cezarem a tym człowiekiem. Druga część również trzymała poziom. Pokazywała oklepane schematy jak dobry czy zły w obu rasach, ale robiła to w sposób który po prostu kupuję. Dlatego mam też nie małe oczekiwania względem tej części.

Piraci z Karaibów - Zdecydowanie kocham piracki klimat. Mam dwie gry planszowe, które są tego dowodem, choć mechanicznie też bardzo dobrze chodzą. Jakby tego było mało bardzo polubiłem Sparowa, a i wątki fabularne w Piratach z Karaibów są nakreślone niezgorzej. Smak zaostrza mi wypowiedź twórców, którzy chcą pokazać coś, czego widzowie jeszcze nie widzieli, pokazać tę serię od nowej strony, jakiej jeszcze nie znamy. Czekam z niecierpliwością.

Star Wars Episode VIII - Tym razem chyba pójdę do kina, żeby mi Redrey na sylwku nie zaspoilerowałxd A tak poważnie. Fanem SW byłem od zawsze i zostanę raczej na zawsze. Grałem w nie jedną komputerową odsłonę rycerzy Jedi czy coś, kiedyś tazosy zbierałem. W moim sercu zawsze to te pierwsze częście (4,5,6) będą miały swoje miejsce, ale nie ukrywam, że nowy sposób prowadzenia SW nie jest dla mnie zły. W dużej mierze nawiązuje do tych starych, ponoć ta ma być takim mroczniejszym "Imperium Kontratakuje" ale czy to znaczy, że będzie zła? Imo może być to bardzo dobry kawał kina i również z niecierpliwością czekam, aż pojawi się w kinach.

Wolverine 3 - Po prostu uwielbiam X-menów. Lubię takie nadprzyrodzone zdolności, mutantów, zarówno pod względem fabuły jak i oczywiście walk. Odpowiada mi taka rozrywka i zdecydowanie nowe przygody Wolverina do mnie przemawiają.

Interesujące mogą być także Assasin Creed już w styczniu czy kolejna część Transformersów czy Thora.

Tu jest spis, jakby ktoś chciał: http://www.filmweb.pl/premiere/2017/1

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2017 13:21 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
18.09.2016 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,872
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Filmy na które czekamy w 2017
To ciekawe, bo Hugh Jackman miał już kończyć z tą rolą [nie wyobrażam sobie teraz, by ktoś miał go zastąpić jako Wolverine], więc pewnie to jego ostatni występ jako Rosomak.

Strażnicy galaktyki pokazali, że z mało znanych komiksowych bohaterów można stworzyć coś dobrego XD
Mam nadzieję, że poziom będzie tak wysoki jak i pierwsza część i wreszcie główny złol wstanie ze swojego kamiennego sedesu...

Piraci z Karaibów... Czwarta część trochę mnie rozczarowała, choć nie była najgorsza... Głęboki Janek jako Jacek Wróbel ZAWSZE jest najlepszy mimo wszystko!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
18.09.2016 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Filmy na które czekamy w 2017
Na pewno czekam na wszystkie superbohaterskie filmy:
- Logan: Wolverine
- Strażnicy Galaktyki vol. 2
- Spider-man Homecoming
- Thor: Ragnarok

Do tego dojdą także kolejne części serii, do których mam większy, bądź mniejszy sentyment:
- Transformers: The Last Knight
- Piraci z Karaibów 5 (strasznie podoba mi się wydźwięk ang. tytułu Dead Man Tells no Tales, no szkoda Confused)

Chętnie też zobaczę, jak wypadną sequele horrorów, tj.
- Rings (z tego co wiem już miało premierę, ale jakoś mi się nie spieszy aż tak)
- Annabelle 2

Patrząc na całą listę premier 2017 moją uwagę zwróciły też:
- Wojna o planetę małp
- Obcy: Przymierze
I nahype'owany troszkę przez Emmę Watson - Piękna i Bestia

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
27.02.2017 11:18
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
RE: Filmy, na które czekamy w 2017 roku
Wielu z wyżej wymienionych filmów również nie moge sie doczekać Wink
Dziwię sie ze nikt nie wymienił jeszcze "Szybkich i wscieklych 8" Tongue
No i jeszcze mam lekkie nadzieję względem Konga, taka zapomniana wyspa wydaje mi sie ciekawa, no i zawsze lubilem Park Juraiski a to mi sie lekko jakos wiaze Wink

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
27.02.2017 21:42
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
(27.02.2017 21:42 )PaxRimi napisał(a):  Dziwię sie ze nikt nie wymienił jeszcze "Szybkich i wscieklych 8" Tongue

Jeśli o mnie chodzi, to obejrzałem tylko 1 i 2, i już w przypadku drugiej miałem zawód. Takie serie to niby nieskończone tasiemce, bo ciągle to samo, ale też przez to są nieatrakcyjne dla mnie. A czytając komentarze na necie, to podobno w tych ostatnich jest więcej gangsty niż wyścigów.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2017 21:58 przez Devzan.)
27.02.2017 21:58
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 409
Poziom ostrzeżeń: 5%
Na większość z góry tak samo czekam, a najbardziej to chyba na Obcego, bo jestem maniakiem tej serii Tongue każde chyba po 10 razy oglądałem

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2017 22:49 przez Kotu.)
27.02.2017 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 912
Oooo, ja też czekam bardzo na Piratów z Karaibów, głównie przez jedną z moich ulubionych aktorek - Kayę Scodelario Tongue

[Obrazek: D2kDFZK.png]
27.02.2017 22:57
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
(27.02.2017 21:58 )Devzan napisał(a):  
(27.02.2017 21:42 )PaxRimi napisał(a):  Dziwię sie ze nikt nie wymienił jeszcze "Szybkich i wscieklych 8" Tongue

Jeśli o mnie chodzi, to obejrzałem tylko 1 i 2, i już w przypadku drugiej miałem zawód. Takie serie to niby nieskończone tasiemce, bo ciągle to samo, ale też przez to są nieatrakcyjne dla mnie. A czytając komentarze na necie, to podobno w tych ostatnich jest więcej gangsty niż wyścigów.

Coz to fakt ale dlatego jest w tym jeszcze cos ciekawego, po za tym to taka seria z dziecinstwa jest sentyment pozostal Tongue

Zapomnialem dodac o Power rangers przeciez to tez seria ktora z checia zobacze na duzym ekranie Wink

28.02.2017 00:24
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,039
Ja czekam i z chęcią obejrzę szybkich i wściekłych, tak jak wszystkie poprzednie częśc, ale bez Paula Walkera to juz nie będzie to samo :<
28.02.2017 07:39
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
A no tez sie troche martwie o tego Paula... No pewnie jakoś poprostu wyłącza go z ekipy i tyle, przynajmniej taka mam nadzieje Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2017 18:48 przez PaxRimi.)
28.02.2017 07:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama