Aktualny czas: 12.12.2018, 19:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Filmy, na które czekamy w 2017 roku
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Filmy, na które czekamy w 2017 roku
Nie zgodzę się, czwórka po dwukrotnym czy trzykrotnym obejrzeniu nie jest zła, a wręcz urasta do naprawdę fajnej części, niezwiązanej z trylogią, a nadal posiadającej wiele gagów i duet Barbossa i Sparrow idealnie właśnie w niej zagrali Big Grin piątka niestety już tego nie ma w mojej opinii Smile najgorsza część, ze wszystkich. Ale sami zobaczycie i ocenicie Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
30.05.2017 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,214
Co do Piratów z Karaibów. Nigdy nie widziałem tego filmu, jednak trailer z 5 części spodobał mi się na tyle, że nadrobiłem wszystkie pozostałe części w tydzień. Więc generalnie można powiedzieć, że mam wszystkie pięć filmów na świeżo obejrzane jeden po drugim. Dla mnie piąta część, jest najlepsza ze wszystkich. No generalnie świetny Jack, jajcarski bardziej niż zawsze ale i mega poważny. W końcu wyjaśniło się dlaczego jest tak słynnym piratem. Fajnie ogarnięta historia z busolą. Dodatkowo pojawienie się potomka Turnerów, sprawiło, że znów w serii zawitało to czego w mizernej czwartej części brakło. Spotkałem się z opiniami, że właśnie Henry Turner jest największą wadą, bo odgrzewany kotlet, bo znów szukają skarbu, bo znowu się w sobie zakochują. Ale kurde o to w tych filmach chodzi. Dodatkowo Salazar, no jak dla mnie do Davy Jones przy nim wysiada totalnie (mimo że był zajebisty). Mega mroczny i naprawdę bezlitosny wróg niekierujący się żadnymi sentymentami. Przez całą serię kogoś takiego brakowało. Dodatkowo zajebiste jest to, że ten film idealnie domyka wszystkie wątki całej serii (głównie wątek Turnerów i epickie zakończenie wątku z Barbossą). Wydaje mi się że warto ten film obejrzeć w 3d bo efekty zajebiste, choć sam nie widziałem, bo u nas 3D tylko z dubbingiem, to już wolę 2D z napisami.

30.05.2017 23:35
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Pamiętajmy, że temat jest na filmy które czekamy, a nie na te, które obejrzeliscie, ani tym bardziej do ich recenzowania. Skoro film wyszedł śmiało załóżcie mu indywidualny temat Wink

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2017 07:04 przez Devzan.)
31.05.2017 07:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ale dygresje są dopuszczalne xp

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
31.05.2017 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 594
Ja tutaj zgadzam się z fufem akurat, jak napisałem w komentarzu na filmwebie " to już nawet nie jest odgrzewany kotlet" xD
Nie twierdzę że 5 część nie miała swoich momentów bo miała chociaż by te wymienione przez RdR'a z Jackiem są warte uwagi Tongue
Ale ogólnie mocno mi ona zaniża ocene całej serii względem poprzednich części.
Jako że jednak film jeszcze grają to nie będę się rozpisywał co by innym nie psuć zabawy Smile

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
01.06.2017 14:16
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,135
Aaaa jak mogłam się tu jeszcze nie wypowiedzieć, że czekam na Mroczną Wieżę? Premiera w Polsce 11 sierpnia.
Trailer:

Mroczna Wieża to cykl książek Stephena Kinga, czytałam to z 10 lat temu, wtedy strasznie mi się podobało, teraz czytam od nowa i po pierwszym tomie nadal stwierdzam, że to bardzo dobre.
Nie nastawiam się na jakiekolwiek zgodności z książkami, chociażby patrząc po tym, że Roland jest czarnoskóry... w książce był opisany jako białas, kreowany na kogoś podobnego do westernowego Clinta Eastwooda. Ale trailer mimo wszystko bardzo mi się podoba, jaram się~

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2017 20:26 przez Chlor.)
17.06.2017 20:23
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
omgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomgomg
omgomgomgomgomg

Chyba bardziej się jaram niż Wiedźminem xD

Czarnoskóry Roland mnie lekko zdziwił, bo z tego co kojarzę Susannah (jako Detta) nazywała go białasem xD Może Susannah i Eddie się nie pojawią ;0 I musieli kogoś czarnego do obsady wcisnąć...

Mroczna Wieża jest serią tak wielowątkową, że również nie nastawiam się na mocną zgodność z książkami. Chcę po prostu zobaczyć ten świat~ Ale żeby tylko tego nie skrzywdzili ;__;

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
17.06.2017 21:28
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,135
To może Susannah będzie żółta d: (albo chcą pominąć motyw konfliktów na tle rasowym d: )
W filmie, z tego co słyszałam, nie chcą zawrzeć całego cyklu, tylko część i to podobno nie tę pierwszą tylko gdzieś ze środka. I podobno ma być potem serial~

Edit: wyczytałam jeszcze co innego - podobno to ma być historia po zakończeniu książek, alternatywna linia czasowa czy coś tam. W sumie, jeśli to okazałoby się prawdą, to takie rozwiązanie całkiem mi pasuje!

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017 18:58 przez Chlor.)
18.06.2017 18:56
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Tak, Usi też mi o tym mówił. Uważam zakończcie tej serii za genialne i sprawia ono, że czytając książki, mam takie niepokojące uczucie, że tym razem są inne, że czytając ostatnio, nie było takiego dialogu, wydarzenia, miejsca, sytuacji.

Spoiler :
Jeśli planują iść w kierunku "nowego początku" to jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie. Bo każdą zmianę można będzie wytłumaczyć, że tym razem jest inaczej~

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
18.06.2017 19:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama