Aktualny czas: 23.11.2017, 12:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy - niewypaly tego roku.
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Filmy - niewypaly tego roku.
Wiec w sumie temat miał być o czym innym ale doszedłem do wniosku że nie powinienem zakładać tematu o jednym filmie.
tak wiec piszemy tu o filmach kaszanach. Tudzież naszym zdaniem niewypałach. Kto lubi pomarudzić to temat dla niego. Ważne by swoje wypowiedzi argumentować.

Więc chodzi mi tu o Final Fantasy Advent Children Complete. Sam film jest ekstra i wypas w kosmos ale to nowe to pomyłka. Poniżej moje kilka zdań o nim...

Może wielu z was nie interesować się FF. jednak jeśli idzie o sam film to jest on tak wielkim popisem choreografii iż z pewnością wielu z was go widziało. Nie będę tu już pisał o muzyce bo ta z pewnością nie jednego urzekła. Jeśli idzie o film jako film na bazie gry to mamy porażkę i to tak kompletną iż wielu fanów final fantasy odrzuciło ten film. Ja jednak podchodziłem do niego jako czystej rozrywki. I tak się stało.
Ten film miażdży efektami muzyką i choreografia po prostu miażdży. Nie będę tu pisał jak i tak wielka gratką dla fana jest ujrzeć bohaterów bez "kopytek".
Co by tu warto nadmienić, po roku film doczekał się 30nowych minut (no chyba jeb**) to po prostu zakrawa, pomyłka nasranie na fana, czysta komercha Bóg jeden wie co jeszcze. Całę ku*** pięć minut poszło... poszło... A ogólnie to mam mieszane uczucia co do tego "nowego "filmu. Sceny mi tylko spaprali najlepszą i tyle. Jak już ktoś mówił jakość też nie wgniata. Jednak mimo wszystko uważam że warto obejrzeć, iść na to do kina,broń cię boże, kupić broń cie boże (no chyba że tak jak ja nie macie zwykłego bo ten już kupię" na razie licencji ci u nas brak więc legal.

jeśli chcecie możecie o nim pogadać nie będzie to off top, jeśli nie zawsze możecie dać swoja propozycję. Zaznaczam ten film to dla mnie arcydzieło i w ogóle go uwielbiam ale za te 30 minut ląduje tutaj i kropka.Dodatek wydać to jeszcze ale niby że cały film? Porażka... Film widziałem dość dawno wiec recka jest z tamtej chwili a czemu temat dopiero teraz? Bo wcześniej mnie na forum nie było i nie chciałem nowego tematu zakładać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2013 15:18 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
09.06.2009 17:32
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
RE: filmy - nie wypaly tego roku.
mamy koniec 2013... i takie "hity" za sobą jak Iron Man 3, Man of Steel, Kick Ass 2, Wolverine... no i nadciągający Hobbit part 2 (który będzie ssał tak samo jak nie bardziej jak jego poprzednik nie ma co ukrywać ).

Tak w zauważalnej części są to filmy na podstawach komiksów, i to komiksów o tematyce superbohaterów. Iron Man 3 jest gigantycznym nie porozumieniem i nie dającym się trawić potworkiem, Kick Ass 2 bazował na gównianym komiksowym sequelu więc cudu nie można się było spodziewać, Wolverine z kataną w ręku na okładce mówi sam za siebie, zwłaszcza kiedy w pamięci masz głęboko wyryty tępą łyżką z adamantium twór z dopiskiem Geneza, a Hobbit 2 od Jacksona będzie tym samym co pierwsza część czyli bezkarną profanacją.

Umieściłem tu również man of steel bo dla wielu osób był on niezwykłym rozczarowaniem. Mi osobiście się podobał, nie będę ukrywał, nie jestem wielkim fanem komiksowego supermana, być może w tym tkwi cały sekret.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
06.12.2013 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: filmy - nie wypaly tego roku.
A dlaczego Hobbit1 taki zły? :<

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
06.12.2013 14:44
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Filmy - niewypaly tego roku.
Też się oburzam za Hobbita! Co w nim takiego złego było~?

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
06.12.2013 16:14
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Dołączam się do kobiet! Hobbit był w stylu Petera Jacksona, nie można na niego patrzeć przez pryzmat ksiązki. Każdy wiedział jak Jackson będzie go tworzył. Wstawki z Silmarilionu bardzo fajne! Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
06.12.2013 16:35
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,771
Poziom ostrzeżeń: 20%
Szogun napisał(a):Iron Man 3 jest gigantycznym nie porozumieniem i nie dającym się trawić potworkiem,
Wszedłem tu by o tym napisać xd Zakończenie "serii" i nie musieli je zniszczyć. Jako mocny fan Marvela bardzo ubolewam nad tym co z tym zrobili ;_;

Jutsu, wyszło jakieś "drugie" Advent Children Complete? Bo mówisz o jakimś nowym, a to co ja oglądałem nie jest najświeższe xd I już tamto było strasznym gniotem wg mnie - jakoś mnie nie porwał film, spodziewałem się czegoś lepszego.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
06.12.2013 17:39
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Devzan napisał(a):dopiero po ponad 4 latach ktoś się udzielił w tym temacie.

LoooooooooooL, nawet bym nie zauważyła, gdybyś nie nadmienił xD

No to może z 2013r., jak dla mnie wygrywa ten film http://www.filmweb.pl/film/Rekinado-2013-689033

REKINADO. Bankowo nie wygrają z nim Hobbitki czy Ironmanki ;d
Nawet mi się nie chce opisywać, bo żenada.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
06.12.2013 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 70
Co do Hobbita to również jestem zdziwiony twoją ostra opinią Szogunie.
No dobra na twoją obronę idzie fakt, że hobbit powiela schemat władcy pierścieni. Kraina praktycznie ta sama, śródziemie, klimat prawie ten sam, motywy działania podobne. Tylko, że te mottywy były zupełnie inaczej wykreowane.
Czy film pt. Hobbit był aż tak źle zrobiony?
Nie sądzę. Jedyne co mogło drażnić to jak byli w tej jaskini goblinów jeżeli dobrze pamiętam, te ich akcje normalnie wiały typowym dla USA patosem. We władcy pierścieni tego nie było, zginął Boromir, zginął (teoretycznie) Gandalf, były te emocje i ten strach, tutaj za wiele rzeczy im wychodziło i to faktycznie raziło po oczach, ale jak dla mnie to był jedyny mankament i wcale tak nie decydował o głównej jakości obrazu.
Książki nie czytałem, ale tym lepiej bo nie wiem co się wydarzy. No, ale mamy fajny motyw ze Smaugiem, jeszcze motyw z czarnoksiężnikiem z Angmaru, co daję taką troszkę mroczniejsza otoczkę Hobbitowi. Mi nie było ciężko się wczuć w ten film, chociaż fakt faktem większe wrażenie miałem kiedy oglądałem pierwszy raz drużyne pierścienia. Za dzieciaka to już w ogóle wywołało niesamowite wrażenie, teraz człowiek starszy to inaczej na to zerka wiadomo. Bo hobbit to taka podrasowana wersja łotra.

Tak czy siak Hobbit złym filmem nie jest, a rzekłbym, że nawet bardzo dobrym. Fantastycznie wykreowane postacie krasnoludów, można było poczuć, że każdy z nich charakteryzuje się czymś innym i to było fajne. Poza tym fajnie było zerknąć co się wcześniej działo w śródziemiu, mamy jeszcze postacie Garadrieli, Sarumana, Erlonda itd. Oni akurat nie byli rozbudowywani bardziej bo każdy już ich znał, ale jest jeszcze biały ork, którego też fajnie zrobili jako finalnego przeciwnika dla Thorina. No co tu dużo mówić hobbit może nie jest lepszy od pierwowzoru, ale to wciąż dobry film fantasy. Z niecierpliwością czekam na dwójkę Tongue

A może herbatki?
06.12.2013 18:32
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
(06.12.2013 18:22 )Nami napisał(a):  REKINADO. Bankowo nie wygrają z nim Hobbitki czy Ironmanki ;d
Nawet mi się nie chce opisywać, bo żenada.
Widziałem fragmenty, na TVN chyba. Plakat promujący to dzieło mówi wszystko.
[Obrazek: 7557507.6.jpg?l=1373761237000]
"Sharknado. Enough said!"

Łapcie trailer:

[Obrazek: Sygnatura.png]
06.12.2013 18:45
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Heishi napisał(a):na TVN chyba

Nie.
Nie znasz się na telewizji Smile

Jedyną stacją, która skupuje najgorsze horrory świata jest TV PULS, zawsze coś durnego xD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
06.12.2013 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama