Aktualny czas: 28.07.2017, 16:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Forum o fanfikach
Autor Wiadomość
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324
Forum o fanfikach
Ten temat nie ma być żadną chamską reklamą, zakładam go, ponieważ znam tu dużo zaufanych osób siedzących w temacie i poszukuję kogoś do pomocy. Otóż zamierzam założyć forum całkowicie poświęcone fanfikom i opowiadaniom przeróżnej maści, bo uważam, że nie ma takiego miejsca, gdzie Polacy mogliby swobodnie prezentować swoją twórczość bez względu na fandom i tematykę. Potrzebuję jednak pomocy i chciałabym wiedzieć, czy wśród was znajdą się osoby chętne na moderatorów?

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
27.12.2009 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Syrenka Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 781

Forum poświęcone fanfikom. Muszę przyznać, że ciekawy pomysł. Od razu mi się przypomniała Polska strona fanfiction, na której niestety nie roi się od ludzi.
A jakim fanfikom miałby być poświęcone te forum? Z anime? Czy wszystko co się da? Czyli filmy, seriale, książki, bajki......
27.12.2009 21:31
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Wszystko co się da, na tym polega cały sens tej strony, żeby ludzie wreszcie mieli, gdzie się pochwalić swoimi pracami. Widziałam fanfiction.pl i tam nawet nie potrafili sklecić poprawnej definicji fanfika, więc nic dziwnego, że od ludzi się tam nie roi. Jeśli też macie jakieś sugestie, np. odnośnie rang na forum, to piszcie tutaj.

27.12.2009 21:42
Syrenka Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 781

Rangi. Nic prostszego. W takim wypadku powinny być typowo pisarskie. Czyli: amator, uczeń, debiutant, pisarz, mistrz, noblista. Albo coś w tym stylu. Smile
28.12.2009 02:17
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,160
Poziom ostrzeżeń: 5%

Znaczy podczepiłabyś pod swoją stronę czy jak. Bo obawiam się, że stronę zaniedbywałaś, i powinnaś zdecydować co woliszSmile No ja mam tyle roboty, że mimo chęci nie dam rady pomóc... Przyznam też, że jestem "ograniczony" i mnie raczej interesują fanfiki z serii anime co z nam, ale pomysł zacnySmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

28.12.2009 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

A mogłabym częściowo pożyczyć regulamin? Bo większość rzeczy i tak będzie brzmieć podobnie, więc nie widzę sensu w pisaniu wszystkiego od podstaw, no chyba że chcecie, żebym trochę pocierpiała :-P
A stronki wcale nie zaniedbuję, co chwilę pojawia się coś nowego, tylko tobie nie chce się sprawdzać. Przecież nie będę robić oddzielnego newsa do każdego rozdziału, jaki wrzucę.

28.12.2009 14:04
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Podam wam adres forum, żebyście weszli i potestowali http://forum.vampirciowo.pl To nie jest jeszcze wersja ostateczna, więc proszę na razie nie reklamować strony szerszemu gronu, ale przydałoby się, żeby parę osób się zarejestrowało i trochę popisało, żeby sprawdzić, co jeszcze należy zmienić.

29.12.2009 13:01
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911
Poziom ostrzeżeń: 0%

Wbijam do Was zatemSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
02.01.2010 22:29
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 614
Poziom ostrzeżeń: 0%

Na mnie możesz liczyć Vampircia, już się zgodziłem na Twoją prośbę na gg : D W każdej chwili mogę zacząć u Ciebie pracę Smile

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
03.01.2010 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76

O~ *__* Coś dla mnie xD
03.01.2010 16:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama