Aktualny czas: 22.10.2017, 15:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fringe: Na granicy światów
Autor Wiadomość
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%
Fringe: Na granicy światów
Aż dziw, że nie ma tu tego tematu. Fringe najbardziej zajebisty serial jaki oglądałem. Miałem ten post umieścić w temacie dobry serial, lecz Fringe ocieka taką zajebistością, że postanowiłem założyć osobny temat.
http://www.filmweb.pl/serial/Fringe+Na+g...008-467127
Recenzja u góry.
Rola Dr Waltera Bishopa jest najlepszą rolą wszech czasów w historii seriali telewizyjnych. Kto go oglądał ten będzie wiedział o co chodzi. Właśnie jest ktoś na forum kto oglądał, lub ogląda ten serial?

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
17.08.2011 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
RE: Fringe: Na granicy światów
Obejrzałam pierwszy sezon i parę odcinków drugiego. Niestety musiałam przerwać na jakiś czas oglądanie ale jak tylko znajdę chwilę to zamierzam narobić jednym długim maratonem.

Serial bardzo mi się spodobał, zarówno fabuła główna jak i poszczególnych epizodów. Wiadomo zdarzały się słabsze odcinki ale generalnie serial ma u mnie duży plus. Aktorzy są świetni, zagadki interesujące, elementy fantastyczne umiejętnie przedstawione i wykorzystane. Bohaterowie nie są tylko dobrzy albo tylko źli, a relacja ojciec-syn totalnie zakręcona =)

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
17.08.2011 14:38
Redrey Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,168
DZIĘKI CI JANEK, że poleciłeś mi to na CC, obecne jestem na 10 odcinku pierwszego sezonu i już mnie mega wciągnęło. Jak tylko wygrzebię się spod sterty rozdziałów, które mam do zedytowania, będę oglądał to z uporem maniaka. Kocham taką tematykę, o jakiej traktuję ten serial, powiedziałbym, że jest to serial w moim stylu.
Co do roli Waltera Bishopa to zgadzam się w 100%!
Jednak co jeszcze w tym serialu zasługuje na uwagę to niesamowicie klimatyczna i świetnie dobrana muzyka!
Jak obejrzę więcej to pewnie jeszcze tu zajrzę.

17.08.2011 18:01
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Nie myślałem, że znajdę tu temat o Fringe. Big Grin Ja obejrzałem wszystkie odcinki i tylko dosłownie dwa mi się nie podobały, czyli wynik ma wyśmienity. Tematyka jest świetna, zwłaszcza że wątek główny ciągnie się cały czas przez 3 serie i później jeszcze bardziej rozkręca. Jedyne do czego mogę się poważnie przyczepić to ostatni odcinek 3 serii. Nie tak wyobrażałem sobie zakończenie. Ale poczekamy do września i autorzy może jakoś sensowniej z tego wyjdą.
A postać Waltera jest genialna. Zapada w pamięć jak mało która. Nawet ta późniejsza jest świetna.

Na koniec dodam, że kto wychował się na "Z archiwum X", to ten serial też na pewno przypadnie mu do gustu.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2011 20:07 przez Romario.)
17.08.2011 20:04
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327
Podobało mi się, że pierwszy sezon był jakby wstępem, a fabuła była tłem, dopiero później ewoluowało w coś więcej, czasami było naciąganie, z rzadka słabo/nudno, ale ogólnie na plus. Pogubiłem się, bo nie pamiętam jak się skończyło, ale chyba pokrętnie, ale pewno 4 sezon będzie jakoś po wakacjach i tam mi przypomną. Walter koks i pomysł na intra Fringowskie, najlepsze z lat 80.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
18.08.2011 11:28
Redrey Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,168
Uwaga!!! W tej wypowiedzi mogą się pojawić spoilery z pierwszego sezonu!!!

No więc jestem już po obejrzeniu pierwszego sezonu. Cóż mogę powiedzieć. Serial przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Genialna fabuła. Walter miażdży w każdy możliwy sposób. Szkoda mi tylko faktu, że Jones, czyli jedna z najlepszych postaci w tym serialu zginął. Epickie motywy z nim były.
Za jakiś czas wezmę się za drugi sezon, jeśli poziom będzie podobny jak w pierwszym to Fringe stanie się moim ulubionym serialem. Ale mam pewne obawy co do drugiego sezonu. Boję się, że zrobią się z tego trochę X-meni albo jakieś innego gówno, bo w ostatnich odcinkach 1 sezonu za dużo było tych żołnierzy (rekrutów). Ale pożyjemy zobaczymy.

22.08.2011 17:18
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Będzie dobrze zobaczyszSmile 2 sezon troszkę przejściowy, lecz daje rade, 3 to miazgaTongue

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
24.08.2011 21:10
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama