Aktualny czas: 20.08.2017, 13:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Fukkacumi
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Fukkacumi
Ukrainka, która przemieniła się, bo przebrała to stanowczo złe słowo, przemieniła się w postać z anime. Schudła do 36 kilogramów, miała też operację plastyczną twarzy, a dokładniej podbródka. Makijaż zajmuje jej masę czasu, jedno oko około 30 minut.
Przyznam, że nawet takiego mnie, osobę siedzącą w mandze&anime coś takiego po prostu przeraża. Oczywiście nie trzeba było czekać by media podchwyciły temat, gdzie te mniej rozgarnięte obawiają się, że wszystkie Ukrainki zmienią się w takie "lalki".

Podsyłam filmik ale można też wpisać w neta "Fukkacumi" i też wyjdzie. Takie imię ów młoda dziewczyna przybrała.

Nie mam prawa jej krytykować, ale jedno to się przebrać dla zabawy, a drugie przemieniać narażając własne zdrowie na szwank. Osobiście uważam, że jest to ciekawe zjawisko socjologiczne, gdzie widać zacierającą się pewną granicę i niewątpliwy wpływ anime na młode dziewczęta, ale nie popieram jakoś takich zachowań. To po prostu przerażające, jaka ona jest chudziutka.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2012 01:23 przez Komimasa.)
05.10.2012 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,032
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Fukkacumi
Z daleka jak dla mnie nawet ładnie chociaż sztucznie, ale z bliska te oczy są straszne. Jakby się faktycznie przebierała tak od czasu do czasu to bym powiedziała że mi się podoba, ale żeby operacje i tak na stałe? Nie mogę sobie wyobrazić. I nie rozumiem, po co? I jak ona żyje, pracuje gdzieś? Czy teraz żyje z bycia sławną przez swój wygląd? Nie wygląda zbyt zdrowo tak swoją drogą [:

Rany, w życiu bym nie spędziła pół godziny na malowaniu jednego oka! Strata czasu. Mi się czasem nie chce nawet rano włosów rozczesywać, przed wyjściem z domu ograniczam czynności niezbędne do minimum byle tylko spać chociaż minutę dłużej (: a co dopiero mówić o makijażu. Robię, ale rzadko i jak mam powód. Jeśli ona jest przez to szczęśliwa to spoko, tylko na ile, że tak powiem, jej tego szczęścia wystarczy?

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2012 01:35 przez Chlor.)
05.10.2012 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
jako cosplay było by fajne Smile Ale też uważam, że tak się na stałe robić to już jest ta granica, której się nie powinno przekraczać. Jednakże moim zdaniem to nie pobije gościa, który się ożenił i żył z dziewczyną z gry na jakiejś przenośnej konsoli xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
05.10.2012 02:37
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,163
Moim zdaniem operacje plastyczne mają rację bytu tylko wtedy, kiedy służą naprawieniu czegoś, co zniszczył jakiś wypadek bądź choroba oraz gdy mamy poważny problem ze swoim wyglądem, coś nam w nim bardzo przeszkadza. Inne przypadki są dla mnie w większości dziecinnymi, nieprzemyślanymi kaprysami. Co do samej Fukkacumi, z daleka prezentuje się ładnie, ale na zbliżeniach wygląda... dziwnie. Ciekawe, kiedy jej się to znudzi. Bo chyba zdaje sobie sprawę z tego, że pięćdziesięcioletnia żywa lalka nie będzie już wzbudzała wielkiego entuzjazmu.
No ale cóż, świat się zmienia i takich przypadków będzie zapewne coraz więcej.

(05.10.2012 01:34 )Chlor napisał(a):  I jak ona żyje, pracuje gdzieś?
Wydaje mi się, że pod koniec materiału reporterka mówi, że pracuje.

[Obrazek: Sygnatura.png]
05.10.2012 02:40
rafal9706 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
kurcze jak tu można nosić tonę fluidu dziennie, to jest ogólnie obrzydliwe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2012 07:44 przez rafal9706.)
05.10.2012 07:42
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 435
Jako cosplay bardzo by mi się podobał jej sposób "wykreowania się". Jako styl życia po prostu mnie to dziwi i trochę przeraża. To jakby na co dzień żyć w swoim wyimaginowanym świecie.

Spędzanie takiej ilości czasu na makijażu to już inna historia. Ma dziewczyna masę cierpliwości i determinacji.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
05.10.2012 07:51
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 641
Widziałam wiele zdjęć na necie tyk panien-laleczek. Ten makijaż który ona ma jest dosyć i tak w Japonii popularny wśród tych ganguro girls. No mnie to się zupełnie nie podoba i nie koniecznie musi być zdrowe. Zacospleyować coś raz na czas spoko. Nawet oko wtedy do przebrania można malować te 30 minut. No ale jest mnóstwo subkultur i ludzi, jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje. Czy to jest goth lolita, czy metal, czy rockman... albo nawet normalny nie zrzeszony człowiek, cokolwiek by robił zawsze znajdzie się ktoś komu się to nie spodoba.

Dziewczyna ma odwagę być taka jaka chce. Ale osobiście bardzo mi się nie podoba taki plastik Tongue Jedyne za co mogę ją pochwalić to za odwagę właśnie.

Rzeczą bezdyskusyjną w moim przypadku, są jednak operacje plastyczne deformujące lub upodabniające do danego szablonu, jaki w tym przypadku jest postać z anime (chociaż do lalki Barbie też jest podobna). Jest to dla mnie niesmaczne i nawet przerażające. Jakbym spotkała taką dziewczynę w ciemnym zaułku, uciekałabym gdzie pieprz rośnie.

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
05.10.2012 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Z ganguro jest tak, że one nie zmywają tego makijażu prawie nigdy, tylko ciągle nakładają nowy. Zmywają może raz na pół roku.
A ona to robi codziennie.
Cóż, dla mnie to potwór, wygląda okropnie, to jest najgorszy makijaż jaki w życiu chyba widziałam.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
05.10.2012 14:33
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 448
W sumie to coś na bani nie tego chyba...
Bo nie nazwiemy jej odważną, bo chce być sobą. Ona chce być kimś innym i powoli traci swoje zdrowie. Po pierwsze anoreksja - to już jest choroba o podłożu psychicznym - to raz. Dwa, to to, że jej skóra przez ten makijaż wcale nie oddycha i w wieku 35 lat będzie wyglądać jak 65 i wtedy zobaczy jak to ładnie ^^

W sumie, gdzie jak gdzie, ale, że ukraincom się tak w tyłkach przewraca?

[Obrazek: monkey.png]
05.10.2012 23:45
Hazama Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 81
To z pewnością nie jest normalny widok, jestem zaszokowany ludzką ,,pomysłowością''.
Stepi ma racje. Jej ciało nie oddycha. A co do Ukrainców, to też prawda.Undecided
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2012 00:01 przez Hazama.)
06.10.2012 00:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama