Aktualny czas: 25.11.2017, 00:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Gdybym mógł wysłać pytanie do SBSa...
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
Gdybym mógł wysłać pytanie do SBSa...
SBS - Shitsumon o Boshū Suru - mała sekcja w tomikach, w której Oda odpowiada na pytania fanów (albo nie odpowiada, tylko toczy z nich bekę Tongue).

Gdybyście mogli zadać autorowi OP jakieś pytanie/pytania, to co by to było?

Jako że podejrzewam, iż mogą wywiązywać się dyskusje na temat niektórych pytań, prosiłabym o pogrubianie ich treści, żeby wyróżniały się spośród reszty tekstu Smile

W ramach ciekawostki, ludzie odpowiedzialni za "The One Piece Podcast" organizują akcję zbierania pytań na Reddit'cie, które zostaną potem przebrane, odbędzie się głosowanie na najlepsze z nich, po czym zostaną przetłumaczone i wysłane do Ody :> Dla zainteresowanych linki: OP Podcast i Reddit

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
02.11.2014 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Gdybym mógł wysłać pytanie do SBSa...
O kurczę, jaki cudowny temat odkopałem. Wstyd, że nikt tu się nie wypowiadał.

Jejku, jest wiele ciekawych rzeczy, o które człowiek by chciał zapytać, ale jak tak ma napisać to nagle wena się kończyXD
Właściwie chciałbym wiedzieć o co chodzi z tym przekreślonym "S" na ramieniu Ace'a, czy to pozostałość po Sabo? Bo wiadomo, że jest taka teoria, ale czy to było kiedyś oficjalnie potwierdzone, a ja po prostu o tym zapomniałem?

Druga sprawa, dlaczego Franky ma upodobanie do robienia dziwacznych fryzur na głowie. No często są one niepoważne, wręcz wyglądają głupio i nie pasują mi do takiego kolesia. Cutty Flam to miał świetny fryz, jak Ace Ventura, ale genialnie do niego pasował, a teraz to jest bieda po prostu. Nie mogę tego jako fan Franky'ego odżałować.

Czy kiedyś ma zamiar choć w retrosach pokazać wojnę odwetu między niedobitkami Feniksa a armią Czarnobrodego, bo chętnie bym ją zobaczył.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.03.2017 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
W sumie to moglibyśmy wysłać pytanie do SBSa razem z flagą :OOOO Drugiej takiej okazji nie będzie!

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
09.03.2017 16:51
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Kiedyś Oda podawał narodowości postaci z One Piece jeśli żyłyby w naszym świecie. Oczywiście po Januszowemu spytałbym, czy jakaś postać nie miałaby polskiego pochodzenia Big Grin

[Obrazek: giphy.gif]
09.03.2017 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Ja również zadałbym pytanie co do tych narodowości, zapytałbym: Czy Ceasar Clown w naszym świecie byłby Niemcem?

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
09.03.2017 17:42
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
O, to pytanie o postać z polskim pochodzeniem by się nadało Smile W ogóle to myślimy też napisać prośbę o okładkę.
09.03.2017 21:44
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Jako husaria! Słomkowi jako husaria!

09.03.2017 21:45
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
Ja bym tam chętnie zobaczyła taką Nami w stroju krakowskim <3
09.03.2017 21:48
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Brook jako muzyk disco polo z akordeonem.

09.03.2017 21:49
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Wstawiajcie te OPZety...

Generalnie faktycznie Caesar mocno kojarzy się z wizerunkiem takiego nazistowskiego naukowca. Taki bez skrupułów, broń biologiczna, ma to wszystko ręce i nogi.
Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się że takie pytanie o powiązanie z naszą narodowością trąci trochę... cebulą? Jest tyle ciekawych rzeczy, to akurat trzeba pytać o coś co tyczy nas samych... Może tylko tak mi się wydaje no nie wiem.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.03.2017 21:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama