Aktualny czas: 26.09.2017, 18:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Gdzie oglądać anime?
Autor Wiadomość
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,402
Poziom ostrzeżeń: 10%
Video Gdzie oglądać anime?
Po dłuższym czasie wróciłam do oglądania anime. I pojawił mi się taki problem, jakiego jeszcze nigdy nie miałam. Nie mogę zobaczyć nic, na żadnej polskiej stronie, którą znalazłam. Odcinki zupełnie się nie ładują, zacinają się nawet na kilkanaście sekund, leci 5 sekund anime i znowu, znowu, znowu. Zostawienie, by się zbufforowało nic nie daje, bo trwało by to chyba kilka godzin.

Internet mam naprawdę bardzo dobry, 80 Mb/s. Jak oglądałam tasiemce kilka lat temu na Wbijam, to mogłam sobie 20 odcinków zbufforować na zapas, bo jak tata włączył laptopa, to miałam internety tylko pod drzwiami pokoju </3

Jeszcze dzisiaj mi Dev pisał, że ma podobny problem z polskimi stronami.

Stąd moje pytanie. Gdzie oglądać anime po polsku? Ostatnie animku ściągałam z Chomikuj, w akcie desperacji, ale rozglądam się za darmową możliwością. Może istnieje jakaś strona, która umożliwia pobieranie odcinków?

Już sama nie wiem...

Help ;___;

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
13.02.2017 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
RE: Gdzie oglądać anime?
Torrenty z horriblesubs albo nyaa.eu i do tego napisy z animesub.info. Oglądanie na internecie uważam za zbyt niewygodne.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
13.02.2017 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 326
Poziom ostrzeżeń: 0%
Po angielsku oglądać! Ja tak się nauczyłem większości słów, nawet do dzisiaj mam zeszyt, gdzie sobie je zapisywałem. Że mi się chciało, i że praktycznie wszystkie wydają się teraz takie proste! Kissanime jeśli bez ściągania.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
13.02.2017 22:44
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Orzi napisał(a):Torrenty z horriblesubs albo nyaa.eu i do tego napisy z animesub.info. Oglądanie na internecie uważam za zbyt niewygodne.

[Obrazek: qpLjXO3.png]

Wiedziałam xD Ale dzięki za linki, przynajmniej wiem, skąd ściągać Heart

Gosen napisał(a):Po angielsku oglądać! Ja tak się nauczyłem większości słów, nawet do dzisiaj mam zeszyt, gdzie sobie je zapisywałem.

Ile ja sobie słówek przy grach zapisałam, ile seriali oglądałam, z polskimi napisami, albo z lektorem i angielskimi napisami, w ilu zagranicznych gildiach w MMO byłam... I dalej jestem kartoflem jeśli chodzi o angielski xD

13.02.2017 23:49
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
No ale jeśli dajesz radę w gildiach to chyba tym bardziej w anime, bo w gildiach trzeba coś od siebie napisać i reagować natychmiastowo, a napisy to tylko bierne korzystanie, pauza od czasu do czasu, bez stresu. Nie chodzi by znać każde słowo, ale jeśli coś często się powtarza to naturalniej przyswoisz. Większość zwrotów i tak się powtarza, także po wycierpieniu swojego nadejdą lepsze czasy. Ja nadal nie potrafię zbyt trudnych tekstów ogarnąć, ale to wyjątki w dłuższych tekstach. Sam sobie winny jestem, że nie czytałem książek po angielsku i nie poznałem bardziej literackich zwrotów.

14.02.2017 00:29
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Gosen napisał(a):No ale jeśli dajesz radę w gildiach to chyba tym bardziej w anime, bo w gildiach trzeba coś od siebie napisać i reagować natychmiastowo, a napisy to tylko bierne korzystanie, pauza od czasu do czasu, bez stresu.

Naaah, jeśli dołączasz do dużej gildii, gdzie biorą tylko doświadczonych graczy, to komunikacja wygląda tak, że ludzie mówią, na jaki dung idą, ile mają osób i kogo potrzebują. Oczywiście piszą również ze sobą normalnie, na różne tematy, ale nigdy się nie udzielam w takich dyskusjach. A jak ktoś coś ode mnie chce, to szybko google translator na drugim monitorze i jakoś daję radę xD Jeśli chce coś poważniejszego, typu: słyszałem, że jesteś dobra na tej postaci, możesz mi powiedzieć co i jak? - wtedy się przyznaję, że jestem kartoflem i niech lepiej poczyta poradnik w internecie, więcej mu powie~

Już próbowałam oglądać i to jest pazua przy każdym zdaniu, żeby to przeczytać i sobie przetłumaczyć. Po prostu jestem amebą językową :C

14.02.2017 00:35
Kotu Online
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 388
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jak jest coś czego nie widziałaś, to zobacz właśnie na wbijam, ale ogólnie nie mam nigdzie problemów z buforowaniem, może wina zapory albo na serio internetu?

[Obrazek: 205ee7p.png]
14.02.2017 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
wbijam ma chyba najszybciej, moje tłumaczenie BnHA lądowało kiedyś na czymś co się nazywało "anime-odcinki"

Można też ściągać RAWy skądśtam (osobiście używam nyaa) i napisy z animesub.info

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2017 01:47 przez okiren.)
14.02.2017 01:47
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
(14.02.2017 00:35 )Filemon napisał(a):  Naaah, jeśli dołączasz do dużej gildii, gdzie biorą tylko doświadczonych graczy, to komunikacja wygląda tak, że ludzie mówią, na jaki dung idą, ile mają osób i kogo potrzebują. Oczywiście piszą również ze sobą normalnie, na różne tematy, ale nigdy się nie udzielam w takich dyskusjach. A jak ktoś coś ode mnie chce, to szybko google translator na drugim monitorze i jakoś daję radę xD Jeśli chce coś poważniejszego, typu: słyszałem, że jesteś dobra na tej postaci, możesz mi powiedzieć co i jak? - wtedy się przyznaję, że jestem kartoflem i niech lepiej poczyta poradnik w internecie, więcej mu powie~

Już próbowałam oglądać i to jest pazua przy każdym zdaniu, żeby to przeczytać i sobie przetłumaczyć. Po prostu jestem amebą językową :C

Acha, to bardzo przykro mi to słyszeć, bo drzwi do wielkiego świata anime (i nie tylko!) niczym bramy Seszeronu zostają niewzruszone. To prowokuje do przemyśleń, a właściwie utwierdza tylko mnie, że brak wolnej woli jest tu ewidentny. Predyspozycji do języków nie ma to nawet Baal ich nie sforsuje. Nie ma pieprzenia, że każdy może jak się postara. O to chodzi! Jeśli ktoś nie ma talentu, ale nie ma też beztalencia to jakoś mu wejdzie, ale w razie beztalencia być może i ciężką pracą doszedłby do czegoś, co innemu zajmuje znacznie krócej i wtedy się to nie opłaca po prostu, bo ile lat można walić głową w mur? Także no, niech Komi tłumaczy zatem Smile Tylko mu płaćcie ładnie, bo z czegoś chłop musi żyć po studiach.

14.02.2017 02:12
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,024
Kreskoweczki.pl, animezone, na anime odcinki ostatnio reklamy ciągle wyskakują, co kiedyś mialo miejsce na anime zone. Także mozna spróbować na senpai com pl, ale ich tłumaczenia pozostawiają wiele do życzenia, choc niektóre serie mieli najszybciej czasem.

a jak jest cos co ma np. cudna grafikę i ogolnie jest swietne to wtedy torrent z nyaa i napisy.
14.02.2017 07:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama