Aktualny czas: 22.10.2017, 06:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Germa 66
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Germa 66
Organizacja, która jest gotowa zniszczyć cały kraj, jeśli tylko ktoś sypnie odpowiednio złotem. Trudno, żeby tę organizację podziwiać, no bo jest z gruntu zła, ale ciekaw jestem, jakie macie ogólnie zdanie na jej temat. Jak ją odbieracie itd.

Wydaje mi się dość interesującą siłą, której do tej pory jeszcze w One Piece nie widzieliśmy, gdzie nie chodzi o umiejętności walki, o owoce, tylko o coś z goła innego, technologię. Zabawne jest też to, że co by nie mówić, Oda już nas poniekąd przygotowywał na nadejście takiej siły, no bo przecież taką właśnie siłę posiada nasz cyborg Franky. Oczywiście nie będziemy mu umniejszali determinacji i walecznego ducha, ale chodzi o sam fakt pozyskiwania siły. Nie zawdzięcza on jej jakimś treningom, tylko w głównej mierze przebudowie. Dotąd jednak mi to w żaden sposób nie przeszkadzało, ponieważ on sam był ich autorem, ale u rodzeństwa Vinsmoków już jest inaczej. Są silni, okej, ale dużo dają też te ich bojowe kombinezony, a te już po prostu "dostali". I to już wydaje mi się trochę lamerskie. Momentami w ogóle mam wrażenie, że Niji nie miałby szans z Sanjim, gdyby nie właśnie te power upy. Zabawne, że przy Frankym w ogóle tak o tym nie myślałem.

Inną sprawa jest też lojalna, potężna arma germy, gdzie jeden wojownik nosi geny kilku wybitnych wojowników. Armia klonów wydaje mi się ciekawym pomysłem i też czymś nowym, choć nie zauważyłem, żeby ci żołnierze byli w jakichś sposób lepsi od innych, ale skoro świat drży przed ich armią, to wierzmy Yonjiemu na słowo.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017 18:47 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
11.10.2017 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,882
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Germa 66
Germa - dla mnie mogłoby jej nie być. Nie mój typ rzeczy, którymi się jaram. Lubię Nijiego, Ichiji ma głos sasuke więc niech się wali. Zreszta nic nie pokazał i jest jakby 100% pomijany, może się to zmieni. Ogólnie sama organizacja ma potencjał, w końcu jest zbudowana przez partnera samego vegapunka. Ich potencjał biologiczny jest na bardzo wysokim poziomie i to ich główna siła. Judge dla mnie postać któej bardzo nei lubię. Nie przez to jaki jest do Sanjiego, ale po prostu jego kreacja i wszystko mnie nie ciekawi. Smile

To w jaki sposób siłę zyskuje rodzeństwo jest dla mnie Japońskie w 100% i nie dla mnie, te wszystkie przemiany, stroje bojowe.
Akcja na WCI przy torcie, dostali wpierdziel tak szybko, a mieli być tacy silni. Wychodzi, żę Sanji ma ich na hita, gdyby nie kwestia Zeffa. DLa mnie bardzo duże rozczarowanie. Smile Tylko REiju jest fajna. Smile
CHoć jednak ich wejście w obronie słomkowych było fajne, to nastepne chwile niestety tę kozackość zniweczyły Tongue

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017 20:28 przez fuszioms.)
11.10.2017 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama