Aktualny czas: 14.12.2017, 16:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Czy chciałbyś, aby Gin dołączył do załogi Luffy'ego?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gin, co o nim sądzicie??
Autor Wiadomość
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 489
Gin, co o nim sądzicie??
Gin, pamiętacie go jeszcze?? Don Krieg Saga
Jakbyście widzieli go u Boku Słomianego??
Ja to bym chętnie go widział, ponieważ pobił on Sanjego bez większych problemów a z charakteru tez mi nawet pasuje a co wy o nim sadzicie??
Ops po obejrzeniu odcinka zobaczyłem, że jednak żyje xD
Jeżeli glosujecie to podawajcie uzasadnieniaTongue
Ludzie jak już wchodzicie i oddajecie głos to uzasadniajcie swój typ^^

O kurde! Kuma sorry ale usunąłem twoją wiadomość byłem ciekawe czy się da sorrkiTongue
05.08.2010 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Jestem ciekaw co Cię naszło na Gina... Hmmm... W sumie ma inny styl walki, ale jak dla mnie nie pasuje do słomianych... on jakoś mi się kojarzy z Salimem bratem Jamal z filmu "Slumdog. Milioner z ulicy". Taki indyjski/muzułmański gangster. Heh... tak mi się wydaje, że jemu też brak motywacji. Co prawda wydaje mi się, że Sanji ma trochę naciągany cel, to all blue, ale zawsze jakiś jest.

Chociaż chciałbym, aby słomiani mieli pod sobą jakieś mniejsze załogi, pływające pod ich banderą, czy tam imieniem i on mógłby być tam zwykłym załogantem, ale to zwyczajnie nie pasuje do Słomków. Po prostu chciałbym ich jeszcze bardziej wykoksować, że mają wielką flotę. Usopp nie musiałby wreszcie kłamać, choć to coś co bym chciał, a z drugiej strony definitywnie bym się temu przeciwstawił.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
11.08.2010 04:08
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 489

A tak mnie jakoś naszło bo sam nie wiem.
Zaxus mnie przekonał, że jednak on do Straw Hats'ów nie pasuje, ale w takiej jak kolega wyżej mówił wcześniej mógłby być w mniejszej załodzeTongue

[Obrazek: monkey.png]
11.08.2010 10:06

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama