Aktualny czas: 01.06.2020, 19:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gintama [anime]
Autor Wiadomość
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Poziom ostrzeżeń: 0%

Aaaa oglądałam kiedyś Gintame świetne na rozluźnienie, pełne humoru. Nawet nie musi być jakaś specjalna fabuła i też jest dobra. Bohaterowie są tu według mnie najlepszą częścią anime i mangi. Takich charakterów to trzeba być geniuszem żeby wymyśleć. xD Polecam dla wszystkich.

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

20.05.2010 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 747
RE: Gintama
Co tu powtarzać, ogólnie jestem tego samego zdania co Vekka, a osoby, które nie oglądały Gintamy naprawdę mają czego żałować. Główne postacie są ciekawe i praktycznie w każdym odcinku można się nieźle uśmiać.
Naprawdę polecam xD

08.02.2011 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
O tak gintama jest świetna. Każdy może znaleźć w tym swój humor Smile

[Obrazek: jackal.png]
08.02.2011 10:25
Boo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Czasami ten humor jest przesadny albo po prostu trochę.. niesmaczny. Ogólnie polubiłam Gintame, jestem jakoś mniej więcej w połowie aktualnych odcinków, a śmiałam się już nie raz do łez i śmiać mi się teraz chce jak sobie przypomnę jakąś idiotyczną scenę ^^ Lubię postacie w Gintamie, może nie wszystkie, ale każda, podobnie jak w One Piece, ma swój charakter. Gin jest dobry, ma świetny głos i jako postać ma niezłe teksty, zwłaszcza ta zirytowana mina, którą widzi się w prawie każdym odcinku, nie tylko na twarzy Gina xD
Co do innych.. Katsura! Uwielbiam go! Jest zazwyczaj poważny, oddany swoim zasadom jako samuraj i rewolucjonista.. a zarazem jest chyba największym psycholem całej serii xD I te jego odloty jak zaczyna opowiadać jakąś wzruszającą lub smutną historię, kompletnie swoją drogą niezwiązaną z tematem ^^

http://www.youtube.com/watch?v=MF2zhLyk6...re=related
Zura ja nai, Katsura da xD

"Nie ma to jak w domu, he, he... Zaraz, ja tu nie mieszkam..."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2011 02:46 przez Boo.)
11.06.2011 02:44
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
A najbardziej śmiechowe jest to, że mimo naprawdę pozytywnych komentarzy, to domyślam się, że mało osób ogląda te anime.

11.06.2011 22:42
BonQ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
Kintama jest świetna, Kintoki wymiata Wink Aktualnie jest nowa seria, gintama 2011, nowe odcinki są ostro pokręcone. Obejrzycie zobaczycie Smile

Co fajnego jest w całej gintamie ? Humor, odcinki z walką są naprawdę dobre, naprawdę pokopane przygody, kosmici, opieprzanie się i niechęć do klienta.

(11.06.2011 02:44 )Boo napisał(a):  Co do innych.. Katsura! Uwielbiam go! Jest zazwyczaj poważny, oddany swoim zasadom jako samuraj i rewolucjonista.. a zarazem jest chyba największym psycholem całej serii xD
Największymi psycholami są shinsengumi, z Okitą i Kondo na czele Tongue Ale Zura też jest świetny Smile
12.06.2011 12:20
epidemia aids Offline
Член Стекловаты
Pirat

*
Liczba postów: 120
(12.06.2011 12:20 )BonQ napisał(a):  Aktualnie jest nowa seria, gintama 2011, nowe odcinki są ostro pokręcone. Obejrzycie zobaczycie Smile
Gintama 2011 janai, Gintama` da. Przecież Ginpachi-sensei tłumaczył, że zawsze coś wyrasta...
Nac napisał(a):A najbardziej śmiechowe jest to, że mimo naprawdę pozytywnych komentarzy, to domyślam się, że mało osób ogląda te anime.
Najbardziej śmiechowa jest Gintama.

I definitywnie Zura jest największym psycholem. Ot np. http://www.youtube.com/watch?v=FWwrOe0Tb...re=related

Co do obecnego arcu, zapowiada się świetnie. Walka w ostatnim odcinku była miodna. Mangi jeszcze nie przeczytałem, więc jestem ciekawy, co będzie dalej, a będzie zaje...fajnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2011 18:03 przez epidemia aids.)
12.06.2011 15:16
BonQ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
(12.06.2011 15:16 )epidemia aids napisał(a):  Co do obecnego arcu, zapowiada się świetnie. Walka w ostatnim odcinku była miodna. Mangi jeszcze nie przeczytałem, więc jestem ciekawy, co będzie dalej, a będzie zaje...fajnie.

Oj, będzie ciekawie, nareszcie jakaś walka, już ostatni odcinek był fajny Tongue Warto było czekać na nową serie ! Super była zapowiedź nowego filmu (Pewnie powstanie za 5 lat) Cool xD

Zapomniałem na śmierć. Gintama ma naprawdę dobre openingi i endingi, muzyka z nich wpada w ucho.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2011 22:05 przez BonQ.)
12.06.2011 22:05
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ech ostatnio niestety średnie odcinki wychodzą:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
28.01.2012 22:43
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Aż nie mogę uwierzyć, że nikt się tutaj nie wypowiada :o

Gintama łamie wszelkie schematy, a ich porąbane żarty są po prostu epickie. A im dłużej oglądam tym jest śmieszniejsza :]
PS. Ostatnia scena z ostatniego odcinka jest nieziemska... i te uśmiechy Gina i Toshi'ego Big Grin

Podsumowując: Jestem zajebiście zadowolony, że trafiłem na takie anime, które jest epickie w całej swojej postaci.

18.02.2012 14:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama