Aktualny czas: 25.09.2017, 13:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Golden Boy
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Golden Boy
Golden Boy to krótka seria składająca się z 6 odcinków. Opowiada o przygodach 25-letniego Oe Kintaro, który będąc na wydziale prawa, na Uniwersytecie Tokijskim, w rok przyswoił cały materiał. Od tej pory podróżuje na swoim rowerze po Japonii zatrudniając się w coraz to nowych miejscach, "ucząc" się życia, a wszystko zapisuje w swoim notatniku. Na swojej drodze spotyka wiele kobiet, z czego wynika wiele dziwnych sytuacji.

Golden Boya zacząłem oglądać zachęcony przez kuzyna, który mówił, że to jedna z najlepszych komedii jakie widział. I nie zawiodłem się ani trochę. Perypetie Kintaro, a szczególnie jego perypetie z kobietami są często przekomiczne. Fakt - to nie jest humor najwyższych lotów jednak wychodzę z założenia, że do takich serii trzeba po prostu podchodzić z odpowiednim nastawieniem. Nie spodziewajcie się jednak tutaj jakiejś fabuły, bo każdy odcinek to inna historia, napakowana humorem, "kosmatymi" myślami bohatera i pięknymi kobietami. Ja nie zawiodłem się ani trochę i dzisiejszy wieczór dzięki "Goldenowi" spędziłem bardzo przyjemnie.
Dodam jeszcze, że nie czytałem mangi, dlatego nie mogę powiedzieć czy jest dobra. Słyszałem jednak, że przeskakuje ona momentami z ecchi do hentaia, więc za pewne jest trochę "ostrzejsza" od serii OVA.

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:35 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
14.08.2010 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Bloo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39

Ja powiem tylko jedno - oglądać z ANGIELSKIM DUBBINGIEM! Naprawdę, inna opcja nie wchodzi w grę.

Z angielskimi głosami, jest to bezsprzecznie najzabawniejsze anime wszech czasów, naprawdę Smile Tylko 6 odcinków, ale warto, po prostu warto.
15.08.2010 03:32
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177

To ja powiem może tak - OGLĄDAĆ TYLKO W ORYGINALE PO JAPOŃSKU - inna opcja nie wchodzi w grę. Raz jeden trafił mi się po ang i było denne.

[Obrazek: jackal.png]
15.08.2010 17:28
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604

Osobiście także polecam bardziej japoński oryginał. Kintaro w angielskim wydaniu kompletnie mi nie pasował, ale to już kwestia raczej.

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
15.08.2010 21:13
Bloo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39

No ja właśnie miałem 6 odcinków z czego jeden z japońskim. Zupełnie nie podpasował. Dla europejskiego widza, dubbing angielski jest tutaj idealny.
15.08.2010 22:38
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Golden Boy
Chyba napalonego widza. Nie tak dawno obejrzałem całośc z kumplem. Po angielsku spróbowaliśmy, ale była tragedia. Zero wczucia, zero klimatu. Tylko jakby mi napalony amerykanin z wystającą fujarą darł się do ucha waląc przy tym konia, no sorry.

Pomijając kwestię zjebanego, niewczutego, absolutnie typowo amerykańskiego dubingu tej zacnej serii to sam tytuł w sobie jest legendą i już tak zostanie. Nie wiem jak dziewczyny, ale dla faceta seria obowiązkowa. Właściwie dziewczyny po prostu może odstraszyć zbyt duży nacisk położony na mimo wszystko sprawienie przyjemności męskiej widowni.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.11.2011 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Golden Boy
Chyba się nie powinnam wypowiadać w imieniu dziewczyn XD Więc wypowiadam się za siebie XD
Seryjka zabawna, mocno zboczona (fetysz kibli przez dłuższy czas mnie odstręczał XD), a wymienione w niej kobiety są do bólu naiwne - ale przyjemnie się to oglądało XD Zwłaszcza trzeci odcinek *^^*

Dla zainteresowanych dodam, że manga zawierała jeszcze jedną przygodę, której animatorzy już nie mogli zawrzeć w anime, gdyż zawierała orgię XD' której w żaden sposób nie można było ominąć XD' więc jeśli ktoś chce zobaczyć jeszcze jedną zabawną historię z Kintaro, to polecam poszukać mangi (ale nie nastawiajcie się na ekscesy względem kreski - to jest dość stara seria >.>")

[Obrazek: 66HHUfX.png]
14.11.2011 20:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama