Aktualny czas: 24.09.2017, 23:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Gra o Tron na forum
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%
Gra o Tron na forum
Myślę, że wiele dodawać nie trzeba, gra praktycznie nie ma w sobie elementu, który nie byłby znany pozostałym graczom, co bardzo ułatwia przełożenie takiej gry na forum. Najlepiej by było jakbyśmy sobie nawzajem ufali i do ukrywania jakiś informacji wykorzystywali kod spoilera, ale to nie wiem jakby wyszło.
W każdym razie mielibyśmy taką o to planszę, którą by się edytowało co do rozstawienia jednostek itd

[Obrazek: pic1197083_lg.jpg]

I na nią by się nanosiło istotne informacje, głównie gdzie jakie siły są rozlokowane i odpowiednio jaki rozkaz. Co by sobie życia za bardzo nie utrudniać sugerowałbym aby zarówno tory licytacji jak i zwycięstw czy zaopatrzenia nie były aktualizowane graficznie, a podane były w sposób opisowy. Typu

Zamki:
Lannister, Baratheon(4)
Greyjoy, Stark (3)
Tyrell, Martell (2)

Zaopatrzenie:

Baratheon, Stark, Martell (3)
Greyjoy, Lannister, Tyrell (2)

Żelazny Tor:

Lannister, Greyjoy, Stark, Martell, Tyrell, Baratheon
itd, i co będzie licytacja czy coś to aktualizowane.
Dołączyłbym mapkę w lepszej rozdzielczości, żeby można było mówić, że przesuwa się swoje wojska z krainy takiej do takiej.
Spoiler :
[Obrazek: pic1197083.jpg]
Oczywiście mamy też spis kart rodów do pobrania: https://boardgamegeek.com/filepage/10248...eet-polish

Niestety jeśli ktoś chce zagrać musi się zapoznać z instrukcją, bo nie widzę sensu opisywać tego wszystkiego skoro jest to na miejscu http://galakta.pl/download/gra_o_tron_2e...rukcja.pdf
Jeżeli byłyby jakieś pytania odnośnie samych zasad gry, można by spokojnie pytać tu, natomiast na rozgrywkę czy zapisy, przeznaczyłbym osobny temat.

To jak, kto jest chętny? Lista miejsc ograniczona do 6 osób.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2016 21:44 przez Komimasa.)
21.06.2016 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Gra o Tron na forum
Jak dostanę Greyjoyów to mogę grać

[Obrazek: Z6ihek4.png]
22.06.2016 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
RE: Gra o Tron na forum
Ja też się piszę, ale poproszę Martellów Tongue

22.06.2016 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama