Aktualny czas: 24.11.2017, 11:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra One Piece
Autor Wiadomość
Montana Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Poziom ostrzeżeń: 0%
Gra One Piece
Tematem tego wątku jest gra przeglądarkowa One Piece. W internecie chyba nie ma ani jednej gry polskiej na podstawie OP a nie powiem, pograłbym. W tym temacie możecie wypisywać swoje propozycje co WY chcielibyście zobaczyć w takiej grze. Przepraszam, jeśli napisałem w złym dziale, jestem całkiem nowiutki Smile. No to zaczynam:
Tworzymy konto i posiadamy swój profil w którym standardowo możemy dodać swój avatar. Posiadamy podstawowe statystyki jak siła, zręczność, inteligencja oraz wytrzymałość. Pod statystykami widzimy nasze uzbrojenie jak bronie, buty, rękawice, tors itp. Mamy zakładkę Port, w której możemy kupować uzbrojenie, leczyć się w szpitalu i walczyć na arenie z innymi graczami, miejsce treningowe, gdzie trenujemy nasze statystyki i inne miejsca, które można zaplanować. Oczywiście będą inne zakładki jak Poczta, Ranking itp. Samo expienie i walka z mobkami odbywa się na zasadzie mapki z naszą postacią i poruszaniu się po niej lub widniejącymi miniaturkami przeciwników(Zaczynając od zwyczajnych piratów) w zakładce: Przeciwnicy lub Walka. Poza tym będą bossowie w postaci Admirałów Marynarki, Białobrodego, Czarnobrodego itp którzy będą dostępni od danego poziomu i posegregowani na zasadzie wieży za których dostajemy masę doświadczenia jak i pieniędzy. Można dodać pewne boosty, które wyglądają następująco: Od 10-20 lvla możemy nauczyć się za daną ilość pieniędzy, wymaganą moc(statystyki od np 50 punktów) Kenbunshoku Haki, które zwiększa nasze statystyki o 25%, od 30-50 lvla uczymy się Busoshoku Haki, które zwiększa nasze statystyki o 50% następnie od 75 lvla uczymy się Haoshoku Haki, które zwiększa nasze statystyki o 75% oraz na sam koniec od 100 lvla dostajemy trudną misję, w której zdobywamy diabelski owoc, takowy zwiększa nam statystyki o 100%. Strasznie podobałby mi się motyw losowości owocu przez co każdy dostanie inny a do dyspozycji mamy wszystkie 3 typy występujące w anime a w profilu będzie widniała miniaturka danego owocu albo screen ataku użytkownika tego owocu (Miniaturki można dodać do Haki). Nie jestem pewien, ale można przydzielić pewne bonusy do pve. Owoc typu Zoan daje 10% większe obrażenia na przeciwników pochodzenia zwierzęcego, Paramecia daje 10% na przeciwników ludzi, czyli żołnierzy marynarki, innych użytkowników owocu(oczywiście mowa o pve) a Logia daje 10% na przeciwników typu stwory(giganci, ryboludzie). Można wprowadzić do gry fabułę, ale nie jestem co do tego pewien. Mielibyście ochotę zagrać w taką grę? Piszcie swoje propozycje jak ma wyglądać taka gra waszym zdaniem Smile Póki co liczę, że któregoś dnia doczekam się naprawdę przyjemnej gierki z uniwersum OP Smile. Wybaczcie chaotyczną pisownię, ale niestety nie potrafię znaleźć wystarczająco dużo czasu by ładnie obrobić moje wypociny. Pozdrawiam!

Wpadnij na MyAnimeList
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2015 18:55 przez Montana.)
03.10.2015 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Gra One Piece
Ja żem się w połowie gdzieś pogubiła Tongue

Opisujesz grę niepolskojęzyczną, która istnieje, polskojęzyczną którą planujesz wykonać, czy po prostu hipotetyczne sobie gadamy, jak by tak gra mogła wyglądać? XP

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2015 00:25 przez okiren.)
04.10.2015 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama