Aktualny czas: 15.08.2018, 22:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Grafika na koszulke
Autor Wiadomość
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
Poziom ostrzeżeń: 0%
Grafika na koszulke
Witam

Tak jak w temacie, jako że pewnie jest wiele osob ktore ogarniaja programy graficzne itp, zwaracam sie z prosba do walsnie takich osob, a mianowicie:
Pewnego pieknego dnia podczas przegladania Reborna w sieci i sluchania muzyki "Volbeat" pomyslalem sobie "kurcze fajnie bylo by miec taka koszulke jak ma wlasnie ten zespol" , ale o troche innym wygladzie (oczywiscie pomyslalem sobie o KHR)

Jako iz ja, osoba wogole nie znajaca sie na grafice, albo ktorej z trudem przychodzi wyciananie grafiki i tworzenie z tego "normalnego" obrazu, pomyslalem ze poprosze kogos o pomoc w wykonaniu wlasnie takiej koszulkiWink Nic trudnego;p

Z takiej koszulki (volbeat-jak mozna wyczytac):
http://imageshack.us/photo/my-images/812...ggacb.jpg/

Chce zrobic koszulke z KHR- zamiast tego typka, Reborn dorosly i napis oczywiscie Reborn, nizej Kateikyoushi Hitman Reborn! (wszystko mniej wiecej w takich barwach;p) ale to juz dalsze moje plany..

Taki maly zarys jak by to mialo wygladac, oczywiscie ja wszystkie niezbedne do wykonania tego zdj mam, tylko trzeba to jakos ogarnac - zlozyc do kupyWink

Tak wiec prosze o pomocSmile pzdr

Ps. Pisalem juz na innym forum cos takiego, moze ktos zauwazyc podobienstwo ale nie znalazl sie nikt na tyle szlachetny aby pomocWink
15.12.2011 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
RE: Grafika na koszulke

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
15.12.2011 22:23
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
RE: Grafika na koszulke
no wlasnie, stronki z koszulkami to nie problem, ale mi bardziej zalezy na wykonaniu tej grafiki, takiej jaka mi odpowiada, a umieszczenie tego na koszulce to juz bulka z maslem;p
16.12.2011 00:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama