Aktualny czas: 24.05.2018, 06:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Grafika na koszulke
Autor Wiadomość
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
Poziom ostrzeżeń: 0%
Grafika na koszulke
Witam

Tak jak w temacie, jako że pewnie jest wiele osob ktore ogarniaja programy graficzne itp, zwaracam sie z prosba do walsnie takich osob, a mianowicie:
Pewnego pieknego dnia podczas przegladania Reborna w sieci i sluchania muzyki "Volbeat" pomyslalem sobie "kurcze fajnie bylo by miec taka koszulke jak ma wlasnie ten zespol" , ale o troche innym wygladzie (oczywiscie pomyslalem sobie o KHR)

Jako iz ja, osoba wogole nie znajaca sie na grafice, albo ktorej z trudem przychodzi wyciananie grafiki i tworzenie z tego "normalnego" obrazu, pomyslalem ze poprosze kogos o pomoc w wykonaniu wlasnie takiej koszulkiWink Nic trudnego;p

Z takiej koszulki (volbeat-jak mozna wyczytac):
http://imageshack.us/photo/my-images/812...ggacb.jpg/

Chce zrobic koszulke z KHR- zamiast tego typka, Reborn dorosly i napis oczywiscie Reborn, nizej Kateikyoushi Hitman Reborn! (wszystko mniej wiecej w takich barwach;p) ale to juz dalsze moje plany..

Taki maly zarys jak by to mialo wygladac, oczywiscie ja wszystkie niezbedne do wykonania tego zdj mam, tylko trzeba to jakos ogarnac - zlozyc do kupyWink

Tak wiec prosze o pomocSmile pzdr

Ps. Pisalem juz na innym forum cos takiego, moze ktos zauwazyc podobienstwo ale nie znalazl sie nikt na tyle szlachetny aby pomocWink
15.12.2011 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
RE: Grafika na koszulke

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
15.12.2011 22:23
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
RE: Grafika na koszulke
no wlasnie, stronki z koszulkami to nie problem, ale mi bardziej zalezy na wykonaniu tej grafiki, takiej jaka mi odpowiada, a umieszczenie tego na koszulce to juz bulka z maslem;p
16.12.2011 00:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama