Aktualny czas: 23.11.2017, 01:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry ANime na PC.
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Gry ANime na PC.
Witam i od razu przejdę do rzeczy, bo jak tego nie zrobię to pewnie się rozpiszę i będzie z tego jedne wielki post a mi chodzi tylko o jedną rzecz.

Chodzi mi o gry anime 3D, nie chodzi mi tu o gry internetowe/multiplayer i nie mam też na myśli gier takich jak Tekken czy Mortal Kombat. Chodzi mi o gry takie jak Naruto czy One Piece czy Bleach tylko, że właśnie na PC'ta. Czy coś takiego istnieje? Nie musi być to jakiegoś rodzaju gra ze znanego anime tylko chodzi mi tu a fajne super moce, długą fabułę i w miarę przyzwoitągrafę, nie musi też być jakaś wyrąbana w kosmos. No i mam jeszcze jedno pytanie. Czego wszystkie takie gry anime są tylko na PSP, PS2/3 i inne sprzęty tylko nie na PC'ty. My PC'towcy też chcemy sobie pograć. BTW: Final Fantasy mnie na razie nie interesuje, przejżałem kilka tytułów i tylko 3 czy 2 są na PC'ta.

Ten post jest mój, aczkolwiek skopiowałem go z innego forum na którym nie zdobył dużej ilości wyświetleń (Brak zainteresowania czy co?) i nie dostałem też żadnej odpowiedzi, nie widzę też by był tu jakiś taki temat więc zakładam.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2012 23:25 przez Dragonfly.)
31.01.2012 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
RE: Gry ANime na PC.
Attention! Tutorial-mode is activated!

Zadziwiasz mnie, najzwyczajniej w świecie mnie zadziwiasz.
Pierwsza lepsza encyklopedia gier /Wikipedia/Google powiedziałyby Ci, że nie ma czegoś takiego.
(31.01.2012 23:24 )Carsis napisał(a):  Czego wszystkie takie gry anime są tylko na PSP, PS2/3 i inne sprzęty tylko nie na PC'ty.
Bo są z Japonii, a tam konsole są popularniejsze niż u nas.
(31.01.2012 23:24 )Carsis napisał(a):  nie dostałem też żadnej odpowiedzi (...)
To mnie akurat nie dziwi Tongue
(31.01.2012 23:24 )Carsis napisał(a):  nie widzę też by był tu jakiś taki temat więc zakładam.
Jest za to dział Elektroniczna rozrywka Tongue Mogłeś się podłączyć pod jakiś istniejący i w miarę pasujący wątek.

Temat chyba wyczerpany (no, chyba że zrobisz to samo, co z tym fanserwisowym).

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.02.2012 00:03 przez Hejs.)
01.02.2012 00:02
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
RE: Gry ANime na PC.
No i temat wyczerpany. Zamykam. Chyba że Crasis na coś wpadnie żeby temat rozwinąć i napisze do mnie albo innego moda PW o otwarcie. No.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
01.02.2012 00:22
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama