Aktualny czas: 21.09.2017, 12:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Gry na Android/iOS
Autor Wiadomość
Ena Online
Rak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 456
Poziom ostrzeżeń: 0%
Gry na Android/iOS
Nie ma wątku na ten temat, ale na pewno część z Was grywa na telefonach. Sama mam teraz "gejmerski" telefon (parametry takie, że niektóre kompy się chowają), więc szukam coraz to nowszych gier.
Ogólnie jestem wielką fanką androidowych gier i nie będzie kłamstwem, jeśli powiem, że więcej gram na telefonie, niż na kompie ;p

I tak ciekawi mnie, w jakie gry gra nakama Big Grin

1. Najważniejsza dla mnie gra, będzie prawie 2,5 roku jak męczę. Summoners War (wątek jest tutaj). Więc nie będę się nawet za bardzo rozpisywać.

2. Dungeon link - gra typu łamigłówki (https://play.google.com/store/apps/detai...al&hl=pl). Głównie to faktycznie plansze na zasadzie "połącz wszystkie kropki". Ale gra się potworkami, które trzeba sobie przyzwać. Do tego dochodzą runy na potworki, stroje i przebudzanie gwiazdek. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale gra jest dosyć rozbudowana. No i jakieś 1,5 roku temu połączyli się z Adventure Time, więc można grać np. KGK, albo Lodowym Królem ;p

3. Legendary - niby łączenie kulek w linię, ale jednak znów wynik zależy nie tylko od tego, jak sobie kulki ułożysz xD ale też ważne są karty, jakie się wzięło na planszę. https://play.google.com/store/apps/detai...dary&hl=pl

4. Angry Birds - tutaj mój telefon przechodził już chyba każdą możliwą grę. Ale obecnie gram w AB Friends (diamentowa liga 4 - to już nie żarty xD). Czasem włączę AB2, chociaż tu szału nie ma, gram głównie arenę, bo plansze mi średnio podchodzą. Polecam też AB Transformers. Reszta to kupa.

Oprócz tego mam też klasyki typu wszystko co ma 'saga' w nazwie i King przy wczytywaniu ekranu xD, HS, Pou i czasem Elsword (chociaż nie powala, czasem mam ochotę po prostu pograć).

[Obrazek: d0Lh1fK.jpg]
07.08.2017 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama