Aktualny czas: 21.09.2017, 12:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Gry planszowe na Wspieram.to
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,095
Poziom ostrzeżeń: 0%
Gry planszowe na Wspieram.to
Ludzie ludzie, cuda w tej budzie!
No dobra, może nie cuda ale... Ktoś chce wypuścić na polskim rynku karciankę w klimatach gangsterskich, projekt jest na wspieram.to. Zastanawiam się nad kupnem, i to może nawet nad wersją z artbookiem. Może jednak ktoś również zamierzałby kupować grę, to zrzucilibyśmy się na tę opcję która daje 2 egzemplarze gry? Tutaj ( https://wspieram.to/gangsterzy ) jak coś jest wszystko opisane, a jeśli ktoś będzie chętny to da mi znać tutaj lub na fejsie (za skrzynkę pw nie odpowiadam, bo zapchana)

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2016 15:28 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
02.02.2016 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,120
RE: Gry planszowe
Szczery, z tego co widzę, za 60 zł dostajesz 1 egzemplarz, a za 135 dwa, więc w przypadku zrzutki wychodzi po 67,50. Lepiej samemu chyba ogarnąć Tongue.

03.02.2016 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,255
Poziom ostrzeżeń: 5%
Przy "wspieram to" czy kickstarkerze, zanim się pojawisz warto wesprzeć kilka projektów, żeby to wyglądało na zasadzie "ja pomagam, pomóż i Ty", a tak to biednie, jak nic do tej pory nie wsparli.

Gra wydaje się ciekawa, z pewnością jest też w atrakcyjnej cenie, także chyba założę konto i wesprę trochę projekt.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.02.2016 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Redrey, ale przy opcji za 135, dostajesz też rzeczy które za 90 zł dostajesz, czyli Artbook (A za 130 zł artbook i koszulkę), takie buty. Po prostu za dopłacenie 45 zł więcej dostajesz drugą grę.
A, i opcja za 60 zł jest ograniczona czasowo do dzisiaj.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2016 14:42 przez Szczery.)
03.02.2016 14:35
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Czy ja wiem, jest tam napisane tylko, że dostajesz wszystkie odblokowane w kampanii cele. Ogólnie, gdyby faktycznie ten artbook dla Ciebie był, to bym w to wszedł, Ty byś miał taniej, ja, tylko mi by zależało, żebym to ja wsparł projekt. No ale nie widzę, by tam był jakiś artbook.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2016 15:14 przez Komimasa.)
03.02.2016 15:12
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
RE: Gry planszowe na Wspieram.to
Wszystkie odblokowane cele czyli wszystko to co się dostaje za niższe "poziomy". Czyli za 135 zł dostajesz to co za 90 + drugą grę. Tak to rozumiem bo tak działały projekty na Kickstarterze, ale może warto dopytać. Ja bym wtedy wziął Artbook, ty koszulkę i podzielilibyśmy się powiedzmy 80:55 xP

03.02.2016 16:45
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
No ale zobacz jak jest w nagrodach:

90zł
[Obrazek: wspieram%2090.jpg]

135 zł
[Obrazek: wspieram%20135.jpg]

Gdyby było jak mówisz, miałoby to jak najbardziej sens, ale w takim wypadu tak jak mówi Redrey, lepiej wesprzeć na 60zł chyba.

03.02.2016 17:10
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
No za 60 zł to by trzeba było już teraz, bo ta oferta jest limitowana do końca dzisiejszego dnia. No nic, skoro jest tak jak mówisz, to pewnie wezmę edycję za 90 zł, jeśli nie wykupią wszystkiego do mojej wypłaty.

03.02.2016 20:55
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Tamta gra nie wypaliła, ale inna dobrze się zapowiadająca gra gansterska ma ostatnie dni na wspieram.to, gdzie można kupić ją trochę taniej niż w sprzedaży sklepowej już. Ja się chyba skuszę:
https://wspieram.to/lacosanostra

06.05.2016 15:23
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Wydaje mi się, że kto siedzi trochę w planszówkach ten słyszał o grze TIME Stories, nawet ja o tym wspominałem. Gra jest na tyle innowacyjna, że poważnie rozważam jej nabycie jednak przydałaby mi się pomoc, na czym wszyscy świetnie wyjdziemy.
https://wspieram.to/timestories

Gra oferuje nam uczestnictwo we wspaniałej, niepowtarzalnej historii, gdzie będziemy próbowali rozwikłać zagadkę, tajemnicę przeszłości. Gra jest kooperacją w bardzo dosłownym tego słowa znaczeniu, jednak tu wszyscy muszą działać, dzielić się swoimi wskazówkami, nie da się tu grać lidera. Gra nam mówi, kiedy możemy skorzystać z danej karty, a za wszystkie akcje płacimy czasem, którego za każdym razem zaczyna nam coraz bardziej brakować.
I to jest świetne, nie miałem przyjemności zagrać, ale prezentuje się mega, same grafiki na kartach są powalające. Ale jest jeden mega problem. Gra ma tylko jeden scenariusz w podstawce i gdy już się go przejdzie, nie da się tego powtórzyć. Krótko mówiąc, jest to bardzo dobra gra na jeden dłuższy wieczór, ale oczywiście wychodzą scenariusze osadzone w różnych uniwersach, ponoć zarąbisty jest o smokach, nie ukrywam, że chciałbym w to zagrać, ale no nie za takie pieniądze, a ponieważ gra scenariusze są jednorazowe, nie powinno być problemu z wymienianiem się nimi, co bardzo obniży koszt całego przedsięwzięcia.

Dlatego wychodzę z następującą propozycją, aby kto chce zakupił podstawkę, a scenariusze moglibyśmy kupić razem i jak kto przejdzie to poda dalej. Może być też tak, że ja zakupię podstawkę, Wy mi pomożecie ze scenariuszami i po prostu gra będzie w obiegu, skończę podam innym razem z podstawką, by mogli sobie zagrać. (Choć siłą rzeczy wygodniej jest złożyć się jeno na te scenariusze)
Choćby nie wiem jak chciał, wszyscy w to nie zagramy przy jednym stole, bo jest to gra na maksymalnie 4 osoby. Jeśli np ja już zagram, to nie mogę grać w innym składzie, bo już wszystko wiem. Dlatego tak czy inaczej grą trzeba by się wymieniać.

UWAGA: MAMY CZAS TYLKO DO DZIŚ DO 24!
Dokładnie, po tym czasie nic już nie kupimy, a w sklepie sporo dopłacimy.
Podstawka na Wspieram to - 150zł W sklepie 200zł
I potem kolejne scenariusze po około 90zł w sklepie, a teraz możemy je nabyć każdy 25zł taniej.
Jeśli wierzyć Gambitowi, jeśli ktoś zagra w jeden scenariusz to i tak będzie chciał grać w kolejne, więc można powiedzieć, że i tak potem wydam tę kasę, więc lepiej teraz zaoszczędzić.

Krótko mówiąc z Waszą pomocą chciałbym zamówić podstawkę plus wszystkie trzy scenariusze za 365zł. Sama podstawka to wydatek rzędu 149zł czyli pozostałe 216 chciałbym rozłożyć pośród osoby zainteresowane. Przykładowo ktoś kupuje sobie podstawkę i chce scenariusze, to razem z nim bym się musiał złożyć po 100zł. Ale jeśli będą jeszcze dwie osoby, za tę samą rzecz zapłacimy mniej. Może być też tak jak mówiłem, ktoś nie kupi podstawki, ale wtedy by zagrać musi złożyć się ceną za dodatek, czyli np 70zł.
Jak to rozegramy to możemy sobie potem ustalać, ale im więcej osób pomoże, tym mniej zapłacimy za niesamowitą rozgrywkę. Tylko przypominam, czasu mamy mało!
Jeśli ktoś chce wspomóc tę inicjatywę, ale nie ma akurat kasy, nie ma problemu i tak ja za to najpierw bym zapłacił, więc moglibyście mi potem oddać czy coś.

Także śmiało! Dołączcie do mnie! Piszcie po ile, na co, i czy kupujecie podstawkę. Przypominam, że aby być sprawiedliwym, jeśli ktoś nie bierze podstawki musi dać kwotę jednego scenariusza czyli 75zł, ma jednak pewność, że podstawka będzie u niego i będzie mógł grać w jakim gronie chce w ten scenariusz i resztę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2016 11:29 przez Komimasa.)
19.05.2016 11:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama