Aktualny czas: 20.08.2017, 23:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Gry Pokemon na PC
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Poziom ostrzeżeń: 0%
Gry Pokemon na PC
Yo, temat zakładam, bo jestem Youtuberem/Zagrajmerem i chciałbym nagrać coś z Pokemonów na kanał, lecz nie wiem jakie tytuły są dostępne (Jeżeli wgle jakieś są), albo czy dostępne są jakieś przez emulatory, ale bez potrzeby posiadania PS2/3 bądź Nitendo (Sorry jeżeli źle napisałem), mam Pokemon Fire Red na androidzie w którą gram przez GameBoida. No nic czekam na odpowiedź, bo chętnie przeniósł bym się znów do czasów jak jeszcze byłem malusi Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2013 00:05 przez Hejs.)
04.05.2013 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
centrino Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 78
RE: Płokjemon na PeCeTa
Ja właśnie pykam w Pokemon SoulSilver czyli odświeżoną wersję pokemon silver . Na komputerze według mnie najlepszym emulatorem jest NO&GBA 2.6a . Z tego co wiem każda wersja jest dostępna tylko jest jedno "ale" gry z NDS czyli poki 4 generacji wzwyż nie mają całkowicie sprawnego roomu , zdarzają się drobne błędy ale nie przeszkadza to w rozrywce .

Tak więc podam gry w które znam najlepiej i w które możesz spokojnie zagrać :

Pokemon I Gen.
Red , Blue , Yellow i Green <-- tylko japońska wersja

II Gen.

Silver i Gold

III Gen.

Emerald , Ruby , Sapphire , (FireRed i LeafGreen) <-- Odświeżone wersje I Gen.

IV Gen.

Platinium , Pearl , Diamond , (Soul Silver i Heart Gold)<-- Odświeżona wersja II Gen.

V Gen.

Black , White , Black 2 i White 2

NO myślę że się przydałem Big Grin .
04.05.2013 23:26
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Wow, jest tego troszkę xD. No to może zadam inne pytanie. Która z tych części jest najciekawsza? Bo jak byłem mały to nie przywiązywałem uwagi do tego w co gram i nie wiem za którą by się zabrać. I czy to prawda, że każda gra ma tą samą mapkę? O.o ostatnio jak grałem w Fire Red w szkole (Na androidzie mam Big Grin xDD) to kolega powiedział, że grał już w kilka części i w każdej jest ta sama "cholerna" mapa xD

04.05.2013 23:36
centrino Offline
Majtek
Pirat

*
Tak każda część ma taką samą mapę (chodzi w Gen.) Tylko w wyróżnionych np. dla 3 gen to emerald a dla 4 Platinium ma dodatkowe lokacje innych przeciwników . A wersje są różne bo nie złapiesz wszystkich poków w jednej grze ponieważ musisz mieć drugą by móc złapać te które nie występują w (występują tylko ich nie złapiesz) wersji którą grasz .

Najbardziej interesująca ... Hmm ... Emerald , SS bądź HH <-- jedno i to samo , no dałbym jeszcze Platinium to zestawienia .

O i także są zmodyfikowane wersje pokemonów ale nie grałem w żadną .

Może być trochę nie zrozumiałe bo szybko piszę i nie mam czasu samego siebie sprawdzić .
04.05.2013 23:46
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,163
(04.05.2013 23:12 )Carsis napisał(a):  (...) bez potrzeby posiadania PS2/3 bądź Nitendo (...)
Nintendo to nazwa firmy. Nie musisz jej posiadać, by grać ;P Powinieneś mieć za to konsolę.

Pokemonowych gier jest o wiele więcej. Powstało mnóstwo spin-offów głównej serii, chociażby najpopularniejszy Mystery Dungeon. Tu znajdziesz pełną listę produkcji: klik.

(04.05.2013 23:36 )Carsis napisał(a):  Która z tych części jest najciekawsza?
Z tych przytoczonych przez centrina? We wszystkich chodzi o to samo, o pokonanie liderów sal, zwycięstwo w Lidze i skompletowanie Pokedeksa (czego i tak na emulatorze nie uda Ci się osiągnąć). Różnice w fabule nie są powalające.

(04.05.2013 23:36 )Carsis napisał(a):  I czy to prawda, że każda gra ma tą samą mapkę?
Nie. Jeśli mówimy o głównej serii, to w każdej z pięciu generacji trafiamy do innego regionu pokemonowego świata: Kantoo, Jouto, Houen, Shinou oraz Isshu. Wyjątkami są remaki, w FireRed/LeafGreen wracamy do Kantoo, zaś w HeartGold/SoulSilver - do Jouto.

Zmieniam nazwę tematu, bo mało kto wpadnie na wpisanie "płokjemon" w wyszukiwarce.

[Obrazek: Sygnatura.png]
05.05.2013 00:03
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,535
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Gry Pokemon na PC
Ja obecnie gram w Fire/Red. W ogóle to grałem w Fire/Red i Platinum i jednak wolę tę pierwszą.

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2013 00:19 przez Hejs.)
05.05.2013 00:18
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Cholernie dużo tych gierek, jest w czym przebierać, będę musiał się zastanowić, pewnie nagram z pięciu części skoro jest pięć różnych mapek Big Grin. Dzięki wam wszystkim Big Grin Na pierwszy rzut chyba pójdzie Fire Red, bo mam ją trochę obcykaną dzięki androidowi a potem popykam w Silver Soul i zaznajomię się z innymi tytułami, które posiadają inne mapki. Jeszcze tylko takie małe pytanko, które może zostać dodane nawet w notce od admina/moda. Podałeś te krainy w przypadkowej kolejności? I czy kolejność się liczy?

05.05.2013 00:28
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,163
(05.05.2013 00:28 )Carsis napisał(a):  Podałeś te krainy w przypadkowej kolejności?
Wymieniłem je w kolejności powstawania. W pierwszej generacji podróżowaliśmy po Kantoo, w drugiej - po Jouto (z możliwością odwiedzenia Kantoo po zwycięstwie w regionalnej Lidze Jouto) i tak dalej...
(05.05.2013 00:28 )Carsis napisał(a):  I czy kolejność się liczy?
Nie, ale w kolejnych generacjach pojawiają się nowe stworki. W pierwszej było ich 151, w drugiej liczba ta wzrosła do 251, w trzeciej - do 386, w czwartej - do 493, a w piątej - do 649. Jedynie fabuła Black/White kontynuowana jest, jak sam tytuł wskazuje, w Black 2/White 2.

Aż mnie korci, żeby kiedyś założyć ogólny temat o kieszonkowych potworach ;]

[Obrazek: Sygnatura.png]
05.05.2013 00:45
centrino Offline
Majtek
Pirat

*
To zakładaj Heishi !!!

FireRed za dużo przeszedłem i mi się znudziło . Carsis mówisz że jesteś "Youtuberem" to podaj swój nick chyba że masz taki sam bo chętnie obczaję twoje filmiki .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2013 00:53 przez centrino.)
05.05.2013 00:53
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,116
http://www.pokemon-world-online.net/ ja polecam ze swojej strony to mmo. Grafika jak z Emeralda i póki co trochę błędów i jedynie dwie krainy johto i kanto, można robić pvp wymieniać się pokami. Świetny system pokonywania gymów (jak przegrasz to 24h musi minąć do kolejnego podejścia). Możliwe ponowne walki z NPC, po jakimś czasie. Super zrobiony system szukania poków w trawie, choć te 36h na znalezienie horribly rare bądź shiny poka to torchę przesada xD. Bardzo wciąga i dość sporo osób z nakamy gra/grało

Generalnie poki są super i grałem chyba w każdą grę z nimi związaną, każda część jest na swój sposób dobra, ale ja najbardziej polecam Sliver, Gold, Crystal oraz ich remake SoulSilver i HeartGold. Gry z drugiej generacji są najbardziej udane, głównie z tego względu, że są dwie krainy Wink

05.05.2013 01:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama