Aktualny czas: 24.08.2019, 20:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry Pokemon na PC
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Gry Pokemon na PC
(06.05.2013 18:21 )Hyrule napisał(a):  Pokemony raczej będą tańsze, jak dobrze poszukasz.
Dobrze by było, bo wciąż widuję wersje Black/White, które swoją premierę w Europie miały ponad dwa lata temu, w cenach ~180 zł. Chociaż to akurat można zwalić na część polityki Nintendo pod tytułem "zero obniżek" =.=

(06.05.2013 18:21 )Hyrule napisał(a):  @Heishi - zamierzasz kupić XL, czy normalnego?
XL, bo: primo - jestę ślepcę, secundo - wydaje się wygodniejszy, tertio - rozmiar ma znaczenie B)

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
06.05.2013 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hyrule Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
RE: Gry Pokemon na PC
Heishi napisał(a):Dobrze by było, bo wciąż widuję wersje Black/White, które swoją premierę w Europie miały ponad dwa lata temu, w cenach ~180 zł. Chociaż to akurat można zwalić na część polityki Nintendo pod tytułem "zero obniżek" =.=

Ja White'a kupiłem za mniej więcej 110 zł z przesyłką nowego. Tak, oryginalny. (co prawda na angielskim ebay'u). Co ciekawe, często też tutaj http://www.game.co.uk/ zdarzają się ciekawe promocje na bardzo ciekawe rzeczy i obniżki cen generalnie.

edit: A, jeszcze Mario & Luigi: Dream Team ma wyjść niedługo, co do listy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2013 19:17 przez Hyrule.)
06.05.2013 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama