Aktualny czas: 14.12.2017, 22:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haikyuu!!
Autor Wiadomość
epidemia aids Offline
Член Стекловаты
Pirat

*
Liczba postów: 104
RE: Haikyuu!!
Przecież Ushiwaka już się raz uśmiechnął.
A że wyglądał przy tym jak Hisoka, to detale...

A jeśli chodzi o najnowsze rozdziały, to spodziewałem się raczej, że
Spoiler :
będą bronić tej przewagi z początku seta do końca, ale najwyraźniej autor uznał to za mało dramatyczne.

[Obrazek: TC4JuRs.jpg]
12.10.2015 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wiedziałam, że ktoś tę scenę mi wypomni Tongue To nie o taki uśmiech mi chodziło. Tu się cieszy na ewentualna rywalizację, a
Spoiler :
ostatnio się po prostu cieszy z gry.
Się nie zdziwię, jeżeli
Spoiler: manga
ten set też będzie na przewagi.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2015 15:48 przez Murgrabia.)
12.10.2015 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,575
Kurdeż, w końcu nadrobiłem te zaległe rozdziały od Casanovy.

Spoiler :
I to w takim momencie... Wygląda na to, że combo lada moment dołączy do gry. Oby Furudate dał radę zamknąć mecz z Shiratorizawą w dwóch nadchodzących rozdziałach, bo każdy set grany na przewagę robi się bardziej uciążliwy niż słynne nieskończone kwarty w KnB :v

Btw, rozumiem, że autor chciał dodać do "najsilniejszej drużyny" postać irytującą bohaterów i czytelnika zarówno swoim zachowaniem jak i aparycją, ale po tylu rozdziałach już nie mogę patrzeć na ten krzywy ryj Tendou XD

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
13.10.2015 18:04
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Mówisz?
Hejs napisał(a):
Spoiler :
Btw, rozumiem, że autor chciał dodać do "najsilniejszej drużyny" postać irytującą bohaterów i czytelnika zarówno swoim zachowaniem jak i aparycją, ale po tylu rozdziałach już nie mogę patrzeć na ten krzywy ryj Tendou XD

Wyjątek z dzisiejszego rozdziału specjalnie dla Ciebie Big Grin obrazek/postać:
Spoiler: 178
[Obrazek: 20151015051030688.jpg]
edit: HQ II odc. 3

Spoiler :
Odcinek kręci się wokół Hitoki i jej dołączenia do klubu. Z racji, że Ushikawa wyleciał z tego materiału, to dalej lekko namieszali i co nieco przesunęli i niestety zmienili nieco, z ulicy zrobiła się stacja metra, ale odległość między osobami była moim zdaniem tu za mała na takie krzyki, jakie miały miejsce. Mały minus. Zaczynam myśleć jak Nishinoya i Tanaka. Dołączenie Yachi korzystnie wpływa na Kyoko, a w wyobrażeniu Tanaki wypadła świetnie. Mecz towarzyski prawie jakby go nie było, no ale to taki mecz. Plakat. Wyszedł całkiem nieźle, choć spaskudziły mi go napisy. No i nadszedł ten dzień...

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Za tydzień Tokio~ A pewien pan w zapowiedzi się nieźle prezentuje. Szkoda, że będzie tylko na chwilkę.

Lubię takie poznawanie znanej już historii raz jeszcze, dostrzega się pewne rzeczy i nawiązania. Tak jak dziś,
Spoiler: manga bieżąca
kiedy Tsukishima powiedział, że Ushikawy nie da się zablokować Smile
ep.4
Saeko w akcji Smile Chwila dla Giganta, no i przede wszystkim... Tokio \o/ Nekomata-sensei \o/ Kuro \o/ Kenma \o/
Spoiler :
Bokuto \o/ Akaashi \o/
Zauważam dziwną tendencję sympatyzacyjną do trzeciorocznych kapitanów i drugorocznych (o ile nie "patrz wyżej") rozgrywających Tongue Zaczynamy powoli mój ulubiony wątek. Olać turnieje, do nich trzeba się należycie przygotować Big Grin

Spoiler: okoliczna anime manga
Co prawda, ten wyjazd da ku rozwojowi dopiero impuls, ale i tak wyjazd Tokijski nr 1 lubię. Bardziej tylko nr 2 Smile
Spoiler: zapowiedź
Widzę, Hinata zaweźmie się już w kolejnym odcinku i zacznie się bałagan Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2015 23:23 przez Murgrabia.)
18.10.2015 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,048
Do seiyuu Haikyuu dołączył Eguchi Takuya jako Terushima Yuji z Johzenji High. Lubię tego pana, więc cieszy mnie ten fakt Smile

[Obrazek: CTxbloSUwAAZUuf.jpg]
14.11.2015 21:00
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Pofangirluję sobie. Kuro Bokuto Tokio II

Spoiler: odc. 7
No, ale głównym bohaterem odcinka i najbliższego wątku jest Tsuki. Karasuno po dwóch tygodniach, tym razem na dłużej, wraca do Tokio. I gra jak łamaga Big Grin Kruki się pięknie najadły, co zaserwowali i teraz trzeba to jakoś poukładać, by trybiki zaskoczyły. O ile pamiętam, to chyba nawet taka metafora gdzieś u trenera Nekomaty będzie. Ale jest jeden kruk, który ma to wszystko w nosie i wysilać ponad miarę mu się nie chce~ Ale już moi kochani dwaj kapitanowie, do nieświadomej spółki z resztą, sprowadzą go na drogę męki i bólu Się Karasuno nabieeeega. Mocne łydki będą mieli Tongue

17.11.2015 00:54
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,882
Nadganiam animu, jestem w połowie pierwszego sezonu, mangu nie znam wcale, więc nie patrzę, co tam wcześniej pisaliście Tongue

No to ten, wrażenia: na pewno muzyka jest w pytę pikna, szczególnie pierwszy OST - jest na playerku już od tygodnia i to w sumie przez niego wróciłam do oglądania.
Na początku ulubieńcem było małe rude, ale im dalej w las, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na swoich synów wybieram Tanakę i... Tsukishimę O_o (nigdy nie lubiłam tego typu postaci, a tu ło - nie mogę się wyprzeć, że lubię buca).
Patetyczne przemowy między serwami, czy przeżywanie jak mrówka okres jakiejś "życiowej prawdy z boiska" powodują drobne żenua i sporadyczne twarzo-dłonie, ale pod tym względem Haikyuu!! nie dosięga do pięt Free!, więc przymykam oko i cieszę się rozkoszną resztą Tongue

edit: A, i drażni mnie że tyle ryjów takich samych! A już najgorzej klony typu Yamamoto Taketora z kotów, będący jakimś klonem mojego niepokornego smoczęcia Tanaki :/
edit2: Aaaa! I jeszcze: Kuro ciasteczkiem.

Spoiler :
[Obrazek: 611b272cb356ce25af3e8f284a7222b4.gif] kisnę ze sceny <3

O kuźwa, mecz z Datekyo.
Miałam jeden odcinek obejrzeć, a skisnę bez zobaczenia jak się skończy, się pospinałam, łeeee, jakie dobro <3
Jezusie, ile postow jeden po drugim xP Od rozpoczecia turnieju wszystko po sam koniec wlacznie bylo cudowne i niesamowicie ekscytujace, do tego okraszone drobiazdzkami dla fanek (Tobio probujacy chwalic Tsukishime, albo przybijajacy 2x5 Tanace). Wybaczam kiczowatosc motywu Asahiego, byla potrzebna do tego, zebym potem piszczala jak malolata, kiedy pierwszy raz przeskoczyl mur, tak jak mowil Hinata... Czas na drugi sezon :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2015 08:00 przez okiren.)
20.11.2015 08:00
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Dlaczego ani jeden Twój kolejny post mi w nieprzeczytanych nie wyskoczył? Niedobry wątek.

HQ II odc. 10

O, jaki wesoły to odcinek XD I naprawdę jestem wielką fanką Bokuto, rozbraja mnie, a Kuro uzupełnia z boku obrazek. Jeszcze jeden odcinek i kończymy obóz. Wrócimy do nudnych meczy... A może to tylko ten niekończący się mangowy mecz mnie chwilowo do nich zraził? Będę tęsknić T_T
Spoiler: odcinek
Karasuno rozpoczyna swojego ostatniego seta na obozie. Mięsna motywacja dobrze na nich działa, a i popisy Bokuto nie są bez wpływu na nich. Ostatnia szansa, by w praktyce wypróbować wszystko to, czego się do tej pory uczyli, z super mega ekstra atakiem Hinaty na czele XD I najbardziej zły i zaskoczony nauczyciel, no patrzcie go Tongue Drużyna się na niego ino zeźliła za takie nauki. Trybiki powoli zaczynają za siebie zachodzić i maszyna funkcjonować jak należy. Jeszcze nie bez błędów, ale postęp jest wyraźny. Nowa dziwna krótka, zagrana perfekcyjnie, cieszy i dziwi naokoło. Najszczęśliwsza jest Yachi, bo te dwa bęcwały w końcu zaczęły ze sobą gadać. No i znowu Bokuto. Biedny as, któremu nic nie wychodzi XD Właśnie przez to wyleciał z pierwsze trójki najlepszych w kraju XD
Już mi smutno na myśl o końcu tego aktu Sad

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2015 00:48 przez Murgrabia.)
06.12.2015 00:47
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
Spoiler: Manga
[Obrazek: tumblr_nytx6a7AHr1uo9z2bo3_400.jpg]
[Obrazek: tumblr_nytx6a7AHr1uo9z2bo7_400.jpg]
[Obrazek: tumblr_nytx6a7AHr1uo9z2bo6_500.jpg]
(◕‿◕✿)

[Obrazek: RvSoN0h.png]
06.12.2015 21:57
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
No ileż można... Kiedy coś pojawia się zbyt często i trwa zbyt długo, zamiast emocji z gry pojawia się ino zniecierpliwienie i irytacja. Takoż rzekłam po lekturze rozdziału 186.

11.12.2015 20:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama