Aktualny czas: 16.12.2017, 07:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haikyuu!!
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,510
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Haikyuu!!
Kurcze. Po co ja tu wyszłam. Moje nadzieje pogrzebane T-T Nie będzie mojego wyczekiwanego meczu? ;_;

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
26.02.2016 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,576
Czemuż? Właśnie przez takie "mecze, które powinny mieć miejsce" wydaje mi się, że seria nie skończy się na tych mistrzostwach.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
26.02.2016 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
To był mecz, który najbardziej chciałam zobaczyć.
Spoiler :
I nie chodzi o sam koci fakt, a o trzecioklasistow. W sumie obie drużyny chciałam zobaczyć w meczu o stawkę, ale ostatni rozdział narobił mi nadziei na kociaki i tak mi smutno teraz.
Ech, idę rozdział przeczytać. Ciekawe, czy Souma też już jest, bo pewnie też nie po mojej myśli pójdzie.

Jak przeczytałam, to mniej cierpię. To, że skończy się nie po mojej myśli, to w sumie wiedziałam od momentu poinformowania nas o etapie gry. Kto by nie wygrał i tak dla mnie źle.
Spoiler: 195
Przez dużą ilość gadania o Nekomie ich przegrana wydawała mi się bardziej spodziewana, choć poprzedni rozdział wlał mi trochę nadziei w serce. Cóż. Nie udało się. Zamiast Kuro i Kenmy będę miała drugi ulubiony duet, czyli Bokuto i Akaashiego. Tylko niech się zmierzą z Karasuno, bo jeden w miarę poważny set to wciąż dla mnie za mało. Co by nie mówić, ten mecz był dobry i dobrze pokazywał mocne i słabe strony obu drużyn. A i miał parę świetnych akcji.

Pozostało nam poznać trzech wyborowych asów, bo Bokuto jest w piątce, a Ushiwaka w trójce, dwóch zostało wspomnianych z imienia, ale jeszcze brak tego czwartego. A może było to trzech? Już nie pamiętam. No i dwie pozostałe tokijskie drużyny jeszcze, a przynajmniej ta, z którą ścierał się Kuro.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2016 16:28 przez Murgrabia.)
26.02.2016 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Jee~ Nadzieja umiera ostatnia~

Spoiler: 196
Finałowa dwójka finałową dwójką i reprezentantami, ALE... zwycięzca meczu o trzecie miejsce też się łapie Big Grin Jako gospodarz Big Grin Czyli jeszcze chwilę mogę sobie ponadzijić, że i Sowy i Koty będą miały okazję na poważnie zetrzeć się z Krukami ^_^ Tylko najpierw niech te Wężyki rozdepczą, a niestety, ten zblazowany jegomość jakoś mnie tak po szounenowsku niepokojem napawa Undecided

04.03.2016 00:13
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 992
Spoiler :
Mi się taki obrót spraw nie podoba. Przegrali, to powinni odpaść i tyle. Wobec tego meczu, ten wcześniejszy z Fukurodani nie ma najmniejszego znaczenia - bo co? Co z tego, że wtedy przegrali, jak teraz zapewne wygrają? Naprawdę nie rozumiem teraz, po cholerę ten wcześniejszy mecz był, skoro i tak, i jedna, i druga drużyna awansują... ogólnie dla mnie ten zwrot akcji ocenę Haikyuu obniża -_-
04.03.2016 00:47
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Spoiler :
Zgadzam się z Kjo. Zwłaszcza że to oczywiste, iż Koty wygrają ten mecz. Miałem nadzieję na wątek "meczu, który powinien mieć miejsce, ale do niego nie doszło, bo, kurde, takie są zasady gry". Jenak, jak widać, szkolne mistrzostwa w Japonii są dziwnymi szkolnymi mistrzostwami. No nic, szkoda.

04.03.2016 17:05
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Numerujcie te spoilery Dodgy

I ugryźcie się w nos Tongue

O miano reprezentanta się grało walcząc o mecz finałowy, a teraz nagroda pocieszenia, czyli miano gospodarza turnieju. W siatkówce klubowej gospodarz jest losowany bądź wybierany przez FIVB, tu jest to nagroda pocieszenia za trzecie miejsce. Skoro do turnieju kwalifikacyjnego w Tokio wchodzą tylko 4 drużyny, to głupio byłoby szukać gospodarza gdzieś w tych gorszych niż dana czwórka. Równie dobrze mogą ten mecz też przegrać, choć wierzę w magię szounenowych schematów i liczę na wygraną Tongue Ja chcę bitwę o śmietnik z trzeciorocznymi na pokładzie! Jak do niej dojdzie nieważne, byle był to mecz o stawkę, gdzie dla przegranego będzie to game over~

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2016 20:38 przez Murgrabia.)
04.03.2016 20:38
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Nie masz czego się obawiać. Koty pokonają w półfinałach Sowy, a Kruki swojego przeciwnika. Tak bardzo schematycznie, że aż szkoda gadać >.>

04.03.2016 21:18
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Ja tam pewne schematy lubię Big Grin Inaczej nie czytałabym tylu sportówek i szkolnych romansideł Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2016 21:40 przez Murgrabia.)
04.03.2016 21:40
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
odc. 22
Spoiler :
Yamaguchi~! Tę postać powinnam lubić już za samą jej specjalizację, bo niczego bardziej (poza kiwką rozgrywającego) nie lubię oglądać niż właśnie flotowych serwisów, które robią przyjęcie w konia. Jakoś bardziej podoba mi się zwykle ta mniej widowiskowa siatkówka, czyli właśnie kiwki czy floty, niż te bomby posyłane, tu przez Toru, które ledwo idzie zauważyć. Dobry odcinek. Szkoda, że set nie wykorzystany przez Karasuno, ale a Aobą to oni jeszcze inaczej niż pełnego meczu nie grali. No ale że ten potrwa pewnie do końca sezonu, to trochę potrwa...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.03.2016 00:35 przez Murgrabia.)
06.03.2016 00:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama