Aktualny czas: 25.11.2017, 04:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Happy Brthday Cuddy
Autor Wiadomość
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372
Poziom ostrzeżeń: 0%
Happy Brthday Cuddy
Happy Birthday Cuddy

Cuddy wstała z łóżka. Podeszła do łazienki i stanęła przy lustrze.
- Dobra? dzisiaj mój wielki dzień? z okazji moich urodzin nie cofnę się i na pewno zdobędę jego miłość. Żadnych wymówek Cuddy idziesz tam i wyznajesz swoją miłość.
Ubrała się dość elegancko, nad wyraz eksponując swoje wdzięki, po czym wsiadła do samochodu i pojechała do domu House?a. Chwilę wstrzymała się przed zapukaniem, po czym to uczyniła. Otworzył jej ziewając?
- O Cuddy, czego tu chcesz? Dopiero ? spojrzał na zegarek ? szósta rano. Od rana wietrzysz piersi?
- House, mogę wejść? ? zachowywała się trochę asekuracyjnie i dziwnie.
- Jak musisz, ale uważaj bo mogę ugryźć. Wof.
House odsunął się od drzwi, pozwalając Cuddy wejść do środka. Zamknął drzwi i poszedł do kuchni.
- Zrobić ci coś do picia? ? wyglądało, że to całe przekomarzanie się z Cuddy to tylko maska czegoś głębszego.
- Tak poproszę. ? ?Muszę to zrobić jak nie dzisiaj to nigdy?. pomyślała
Po chwili House był z gorącymi herbatami, które odstawił na stolik. Potem podszedł do kontuaru i wyjął małe zawiniątko.
- Cuddy wiem, że dzisiaj są twoje urodziny? proszę oto prezent. ? chciał go podać Cuddy, lecz ona stojąc tuż przy nim po prostu go pocałowała, a prezent spadł na podłogę.
- House, kocham cię? i chcę być z tobą, proszę zostań ze mną i zestarzejmy się razem. ? powiedziała ze łzami w oczach, bo mimo wszystko nie wierzyła że się uda.
Pierwotnie House rzeczywiście był zszokowany i nie wiedział co począć. ?Fakt że od jakiegoś czasu nie mogę się jej pozbyć z głowy, że myślę o jej idealnym tyłeczku i jeszcze idealniejszych piersiach, ale.. to moja szefowa a szefowych nie powinno się? ? Lecz po chwili zrozumiał, że nie może bez niej żyć.
- House? House dokąd idziesz House ? myślała, że wyjdzie, ale tylko poszedł zasłonić rolety, by nikt ich nie podglądał. Podszedł do Cuddy i pocałowawszy ją delikatnie w usta i jednocześnie rozpinając koszulkę powiedział - Happy Birthday Cuddy.

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2012 12:52 przez Caellion.)
14.04.2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Pomijając już fakt, że jest błąd w tytule, a OOC bije po oczach, śmiem twierdzić, że długościowo to się ledwo klasyfikuje jako fanfik. Nie chcę być chamska, czy coś, ale wolę wyrazić szczerą opinię.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
09.11.2009 23:56
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Happy Brthday Cuddy
tak tylko to jest short...
to miało być z natury krótkie bo nie jestem Huddy'stą

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
20.07.2012 12:53
skawskaj Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
RE: Happy Brthday Cuddy
Nie specjalnie się na tym znam, ale chyba istnieje jeszcze coś takiego jak drrable (chyba tak się to pisze) i długościowo pasowałyby do tego bardziej. Jeśli się mylę to z góry przepraszam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2016 23:15 przez okiren.)
06.02.2016 23:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama