Aktualny czas: 17.08.2018, 07:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Happy Brthday Cuddy
Autor Wiadomość
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 374
Poziom ostrzeżeń: 0%
Happy Brthday Cuddy
Happy Birthday Cuddy

Cuddy wstała z łóżka. Podeszła do łazienki i stanęła przy lustrze.
- Dobra? dzisiaj mój wielki dzień? z okazji moich urodzin nie cofnę się i na pewno zdobędę jego miłość. Żadnych wymówek Cuddy idziesz tam i wyznajesz swoją miłość.
Ubrała się dość elegancko, nad wyraz eksponując swoje wdzięki, po czym wsiadła do samochodu i pojechała do domu House?a. Chwilę wstrzymała się przed zapukaniem, po czym to uczyniła. Otworzył jej ziewając?
- O Cuddy, czego tu chcesz? Dopiero ? spojrzał na zegarek ? szósta rano. Od rana wietrzysz piersi?
- House, mogę wejść? ? zachowywała się trochę asekuracyjnie i dziwnie.
- Jak musisz, ale uważaj bo mogę ugryźć. Wof.
House odsunął się od drzwi, pozwalając Cuddy wejść do środka. Zamknął drzwi i poszedł do kuchni.
- Zrobić ci coś do picia? ? wyglądało, że to całe przekomarzanie się z Cuddy to tylko maska czegoś głębszego.
- Tak poproszę. ? ?Muszę to zrobić jak nie dzisiaj to nigdy?. pomyślała
Po chwili House był z gorącymi herbatami, które odstawił na stolik. Potem podszedł do kontuaru i wyjął małe zawiniątko.
- Cuddy wiem, że dzisiaj są twoje urodziny? proszę oto prezent. ? chciał go podać Cuddy, lecz ona stojąc tuż przy nim po prostu go pocałowała, a prezent spadł na podłogę.
- House, kocham cię? i chcę być z tobą, proszę zostań ze mną i zestarzejmy się razem. ? powiedziała ze łzami w oczach, bo mimo wszystko nie wierzyła że się uda.
Pierwotnie House rzeczywiście był zszokowany i nie wiedział co począć. ?Fakt że od jakiegoś czasu nie mogę się jej pozbyć z głowy, że myślę o jej idealnym tyłeczku i jeszcze idealniejszych piersiach, ale.. to moja szefowa a szefowych nie powinno się? ? Lecz po chwili zrozumiał, że nie może bez niej żyć.
- House? House dokąd idziesz House ? myślała, że wyjdzie, ale tylko poszedł zasłonić rolety, by nikt ich nie podglądał. Podszedł do Cuddy i pocałowawszy ją delikatnie w usta i jednocześnie rozpinając koszulkę powiedział - Happy Birthday Cuddy.

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2012 12:52 przez Caellion.)
14.04.2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Pomijając już fakt, że jest błąd w tytule, a OOC bije po oczach, śmiem twierdzić, że długościowo to się ledwo klasyfikuje jako fanfik. Nie chcę być chamska, czy coś, ale wolę wyrazić szczerą opinię.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
09.11.2009 23:56
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 374
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Happy Brthday Cuddy
tak tylko to jest short...
to miało być z natury krótkie bo nie jestem Huddy'stą

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
20.07.2012 12:53
skawskaj Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
RE: Happy Brthday Cuddy
Nie specjalnie się na tym znam, ale chyba istnieje jeszcze coś takiego jak drrable (chyba tak się to pisze) i długościowo pasowałyby do tego bardziej. Jeśli się mylę to z góry przepraszam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2016 23:15 przez okiren.)
06.02.2016 23:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama