Aktualny czas: 25.11.2017, 05:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Który przedwieczny jest najbardziej bajeczny?
Ankieta jest zamknięta.
C'Thun 10.00% 1 10.00%
N'Zoth 0% 0 0%
Y'Shaarj 20.00% 2 20.00%
Yogg-Saron 70.00% 7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hearthstone
Autor Wiadomość
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
Hearthstone
Niedawno ruszyła otwarta beta. Wiem, że spora grupka ludzi z forum już się za to wzięła. Dla tych jednak, którzy o Harcie nie słyszeli, jest to karcianka Blizzarda oparta na świecie World of Warcraft (o ile mi wiadomo, bowiem w WoW-a grałem tylko chwilę). Wszelkie cenne informacje znajdziecie na oficjalnie witrynie: http://eu.battle.net/hearthstone/pl/ .

Gram już od zamkniętej bety. Mam z Hartem niestety jeden problem. Strasznie szybko mi się nudzi. Pogram kilka dni, a potem tydzień go nie włączam. I tak w kółko. Zauważyłem, że inni mają podobnie. Jak to jest u Was?

Co do samej gry, głównie pykam druidem, ale mam też świetne zestawy kart dla szamana, wojownika i łorloka. Reszty bohaterów póki co nie tykałem poza areną. No i właśnie. Arena to coś, co ratuje tę grę w moich oczach. Przednia zabawa, tyle że droga. Trzeba zdobyć 7 zwycięstw, żeby kasa się zwróciła, a to nie zawsze jest takie proste. A oto prawdziwy powód, dla którego założyłem ten temat:

http://oi62.tinypic.com/w8uibl.jpg
http://oi57.tinypic.com/2ymy9et.jpg

Chciałem się pochwalić. Moja pierwsza ukończona arena Big Grin Przegrałem tylko raz z innym szamanem, który rzucił mi na mordę dwa żywiołaki ognia pod rząd, a potem to przypieczętował dwoma górskimi olbrzymami.

A czym Wy gracie? Może macie ochotę na jakiś pojedynek? Chętnie przyjmę wyzwanie. Moje ID znajdziecie na pierwszym screenie. Na koniec dodam jeszcze: ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO GRY!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.04.2016 13:50 przez Chlor. Powód: Poprawiona ortografia)
06.02.2014 07:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
RE: Hearthstone
Klucz do bety miałem od października, pograłem dwa tygodnie i skończyłem. Niestety, ale nie widzę zbyt wielu elementów, które mogłyby mnie zatrzymać na dłużej. Odnoszę nieodparte wrażenie, że HS nawet w porównaniu do MtG jest dosyć... prostacki. W sensie ta prostota nie musi być jakąś dużą wadą, ale mnie to już nie kręci. Jeżeli chodzi o karcianki na PC to poczekam na Hexa.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
06.02.2014 10:52
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Tak samo, pograłem dwa dni i nie chce mi się już tej gry ponownie włączać. Ale moim zdaniem to jest ogólny problem karcianek przez internet. Ten rodzaj gier najlepiej sprawdza się w towarzystwie, gdy siedzisz z kilkoma kumplami, każdy ma swoją talię i tniecie. W internetowe planszówki/karcianki bardzo szybko wkrada się monotonia, gdyż każda rozgrywka jest bardzo podobna do poprzedniej.

[Obrazek: giphy.gif]
06.02.2014 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Największym minusem "kominka" jest to, że to gra Pay to Win, czyli żeby wygrywać trzeba mieć naprawdę dobre karty. Po nowym patchu Wojownik zmienił się o 180 stopni. Przedtem robiłem go pod szarżę i nawet się sprawdzał. Teraz niestety dużo stracił... Można spamować słabszymi postaciami, ale to nie to samo.

I rzeczywiście jest tak, że się nudzi po jakimś czasie. Szczególnie po kilku przegranych z rzędu, a jak jeszcze karta nie idzie! Nie ma to jak na początku mieć karty 4-8 kryształkówTongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
06.02.2014 17:27
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Dla mnie gra się podoba, niestety mogę grać w nią tylko wtedy kiedy jestem u siebie na chacie, więc co 2,3 tygodnie, ale przez to gierka mi się nie nudzi ;]

06.02.2014 19:43
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Największym minusem "kominka" jest to, że to gra Pay to Win, czyli żeby wygrywać trzeba mieć naprawdę dobre karty.

Nie nazwałbym tego wadą. HS to tak naprawdę TCG, a chyba każde TCG jest pay to win. Każdy kto grał w MtG wie o czym mówię. : D

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
07.02.2014 00:25
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
trzy słowa na temat tej karcianki... pay to win...

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
07.02.2014 02:39
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Czy ja wiem. Nawet jak wrzucasz kasę, to nie masz gwarancji, że trafi Ci się coś dobrego. No i ja już gram z tak zaawansowanymi przeciwnikami, że mają wszystkie najlepsze legendarne karty, a ja nico, i nadal wygrywam przynajmniej 50% z nich.

Lubię placki.
07.02.2014 03:04
NecroMan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Mi też szybko się znudziła, ale zanim to nastąpiło to lubiłem w nią grać. Przy okazji, ona nie jest na podstawie WoW'a tylko Warcrafta.

[Obrazek: godot_sygna.jpg]

"The only time a lawyer can cry... Is when it's all over." ~Godot
07.02.2014 13:35
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Jeżeli już trzeba wybrać między WoW-em a Warcraftem, to Hearth jest bardziej na podstawie WoW-a niż samego Warcrafta.

Lubię placki.
07.02.2014 13:46
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama