Aktualny czas: 24.10.2017, 00:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Hentajowy Konkurs Fikowy - Praca niezakwalifikowana :P
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Poziom ostrzeżeń: 0%
Hentajowy Konkurs Fikowy - Praca niezakwalifikowana :P
Jak niektórzy mogą wiedzieć, pewien portal o OP, ogłosił swego czasu konkurs na hentajowy fan-fik o tematyce One Piece... Którego nie raczono potem rozstrzygnąć, ale ja nie o tym. Słysząc o tak... oryginalnym pomyśle na konkurs, nie mogłem się powstrzymać by nie napisać CZEGOŚ. Owo COŚ zajęło mi na szczęście niewiele czasu i chwilę po rozpoczęciu pracy mogłem już ją wysłać na konkurs.

Niestety, praca się do niego nie zakwalifikowała. Naprawdę, nie rozumiem czemu Wink

Enjoy! (hehe)

Kiedy Gecko Moria wszedł do swej sypialni, on już tam był. Czekał na niego siedząc na
pościeli. Odwrócił się w stronę przybysza, uśmiechajac się lekko. "Jak on słodko wygląda z
tymi uszkami... Jak pluszowy miś!" pomyślał Moria, podchodząc do siedzącego.
- Witaj, Kuma. - Gecko uśmiechnął się do gościa szeroko, podziwiając jego barczyste,
muskularne ramiona - Co do mnie sprowadza najprzystojniejszego ze wszystkich Shichibukai?
- Ależ nie mów tak... - odparł Bartholomew, przygryzając na chwilę wargi - W końcu też
jesteś niczego sobie... Bardzo za tobą tęskniłem, wiesz? - Kuma wstał i przysunął się do
gospodarza, mimowolnie oblizując się na widok niektórych partii jego ciała.
- Nawet w połowie nie tak, jak ja za Tobą... - Moria przygryzł koniuszek palca rękawiczki,
zsuwając ją z dłoni zmysłowym ruchem - I przybyłeś dla mnie aż tutaj, na Thriller Bark... To słodkie wiesz?
- Słodsze niż twoje usta? Niemożliwe! - uroczo zachichotał Kuma, wpatrując się w oczy
rozmówcy - Niestety, przyszedłem tu także Cię ostrzec. Ci Słomiani... - urwał, czując nagą
dłoń Gecko na swym policzku - Cóż, to może poczekać kwadrans...
- Albo i dwa - zachichotał szaroskóry wielkolud, zerkając znacząco na swe miękkie, sprężyste łóżko...
Nagle w pomieszczeniu dało się usłyszeć coś jak odgłos zacinajacej się płyty.
- Sorry Kuma. Ja jestem pojebany, ale nie aż tak. - Gecko Moria wzdrygnął się lekko, myśląc o tym, jak mogłaby dalej potoczyć się sytuacja.
- Ja też nie, nie jestem przecież nawet gejem! - zawołał wzburzony Shichibukai.
- Jak to, ty też nie? - Moria czuł, jak z serca spada mu ogromny ciężar.
- Nie, biblia przecież mi zabrania! - Bartholomew wskazał na opasłe tomiszcze, przyciskane
do piersi.
- Ty to serio czytasz? - władca cieni zdawał się być naprawdę zdumiony - Myślałem, że po
prostu usłyszałeś o tym facecie, co miał na wojnie biblię w kieszeni na piersi i kiedy do
niego strzelono...
- Czytam - chłodno przerwał tą dygresję Kuma - W każdym razie, konkurs hentajowy konkursem, ale nie zamierzam się z tego powodu zmieniać. Zwłaszcza z tobą! - dodał ze wstrętem. Gecko zawsze go odpychał, swoim groteskowym grymasem i wężową szyją.
- Och och, a przed chwilą tak zachwalałeś moje usta! - ironicznie zauważył Moria - W każdym razie obydwaj jesteśmy zgodni, żeby tego pod żadnym pozorem nie robić, i całe szczęście!
- To co teraz? - spytał Kuma po dłuższej chwili milczenia.
- Może skoczymy na jednego? - zaproponował Gecko, który lubił dawać sobie w szyję.
- Ale ja nie mogę pić, biblia mi zabrania... - słabo zaprotestował Kuma, co spowodowało, że Moria skrzywił się z niechęcią.
- Biblia to, biblia tamto... Przecież w naszym świecie i tak nie było żadnego proroka, więc
to musi być jakas podróba!
- A wiesz, o tym nie pomyślałem... - Bartholomew popatrzył niepewnie na książkę - Więc
mówisz, że ten alkohol to całkiem przyjemna rzecz, tak?
- Jedna z najlepszych na tym świecie, mówię ci! - Moria objął współpracownika ramieniem - Chodź na parę głębszych, to sam zaraz zobaczysz, jak piękny jest ten świat.
- Nie mogę się doczekać, to może być całkiem ekscytujące! - Kuma uśmiechnął się szeroko, dając prowadzić się Morii - Słyszałem o tym tyle dobrego!
I tak Kuma z Morią poszli do knajpy "U Niedźwiadka". Tam do cna się ubzdryngolili, a o tym co zrobili w nocy po pijaku, obiecali nigdy nikomu nie mówić...

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

02.08.2010 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%

O ile pamiętam to była wtedy jedna praca czy coś miernie i jak zwykle naród dał dupy. Jak tylko przeczytałem dwa zdania odwróciłem się z niechęciTongue
Tak swoją drogą to chociaż daj to do +18 chyba, ze nei podpada ale ja tego nie sprawdzę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.08.2010 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Nie podpada, zapewniam Cię ;] Że zarzucę spoilerem:

Spoiler :
Panowie się sami reflektują że to niesmaczna sprawa i następuje nagłe odwrócenie wątku Tongue

02.08.2010 00:17
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Komi, przeczytaj, naprawdę warto! d;
Ja już komentowałam na com.pl, moją opinie podtrzymuję d;

[Obrazek: h3sygn.png]
02.08.2010 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

To było tak odrażające, że nie mogłem przestać czytać xD Na szczęście Biblia i zdrowy rozsądek uratowały sytuacje. Fik nie typowy, ale mi się podoba. Dzięki niemu już z rana mogłem się trochę pośmiać :mrgreen:

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
02.08.2010 09:07
jolly-roger Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23

nie spodziewałam się tego tutaj xD ile razy to czytam, tyle razy mam niezłą polewkę. Szczery, jesteś mistrzem Big Grin
02.08.2010 13:20
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082

Ja też komentowałem na com.pl i dalej jestem tego samego zdaniaBig Grin Super! Nietypowe, ale superXD

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
02.08.2010 19:32
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 984
RE: Hentajowy Konkurs Fikowy - Praca niezakwalifikowana :P
Ogólnie rzecz biorąc początek i sytuacja w sypialni bardzo dobrze napisane xD. Czytając to można było poczuć ich emocje, obustronną miłość, a także wyobrazić sobie jak krok po kroku zbliżają się do "czegoś więcej" (chociaż swoją drogą wstydziłbyś się ;P ! Facet piszący yaoica xD !?), jednakże do tego nie doszło (no... bynajmniej na początku ;P) i bardzo dobrze. Pomysłowo rozluźniłeś panującą tam atmosferę - biblia, ten tekst Morii "Ja jestem..." i zmiana tematu na alkohol xD. Do tej pory wszystko mi się podobało, ale końcówka... jak dla mnie jest ona jakaś nijaka. Wydaje mi się, że mógłbyś ją nieco bardziej rozbudować (np. o ich wspólny powrót do sypialni, bo akurat to, co w niej się działo mnie nie obchodzi ;P).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2010 00:01 przez Kyouchika.)
12.08.2010 14:53
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Wierz mi, nie chciałem aż tak się wdawać w szczegóły, to "najostrzejsze" zakończenie, na jakie chciałem sobie pozwolić Tongue Nie jestem i nie będę fanem yaoi, niniejsza praca była jedynie poświęceniem w imię lekkiego trollizmu w stosunku do konkursu i nie powinna być traktowana tak poważnie! Big Grin

15.08.2010 19:07
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
RE: Hentajowy Konkurs Fikowy - Praca niezakwalifikowana :P
Uśmiałam się, nie powiem. Wpierw zaczęłam czytać i szeroko otworzyłam oczy na słowo "Moria", potem idę dalej i widzę "Kuma"... To już doprowadziło do tego, że leżałam na biurku i nie mogłam przestać się śmiać. Wymarzony paring po prostu, dwój idiotów xD
I genialny zwrot akcji. Naprawdę myślałam, że pociągniesz to dalej, a nie, że obaj stwierdzą, że nie są gejami, a dodatkowo Kumie nie pozwala na to Biblia. Nie znoszę yaoi, ale co ja na to poradzę, że ta praca to prawdziwy majstersztyk, aby poprawić sobie humor?
Szczery, chylę czoło, ale i tak zajmij się czymś ambitniejszym niż yaoice xD
03.05.2011 17:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama