Aktualny czas: 14.12.2017, 21:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Herosi"
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
"Herosi"
Zakładam ten temat, żeby mogli tu podyskutować ludzie, którzy:
a)oglądają teraz pierwszy sezon
b)skończyli pierwszy sezon i czekają na drugi (aż będzie w TV)
c)zaczęli oglądać kolejny sezon

"Herosi" to chyba jeden z lepszych seriali od czasów "Zagubionych". Z czego "Lost" stali się już przekombinowani, autorzy chyba siłę ciągną już ten serial. W Herosach po mistrzowsku rozgrywa się napięcie. W całym odcinku są może 2 mocne akcje w środku oraz na sam koniec potężne uderzenie, tak, że człowiek ma ochotę zaraz obejrzeć następny odcinek. Dyskutujcie, który bohater najbardziej wam się podoba, który was wkurza, co byście chcieli zobaczyć.

Ja osobiście uwielbiam Hiro Nakamure, jest taki poczcciwy, a jednocześnie ma cel, który chce osiągnąć bez względu na wszystko. Poza tym młody Petrelli daje radę.

Od razu uprzedzam, ja już zacząłem oglądać 2 sezon, ale nie będę spoilerował fanom, co się dzieje. Sami obejrzyjcie, przekonacie się ;] Powiem jedno: WATRO JAK CHOLERA!

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
24.06.2009 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Ja powiem krótko: pierwszy sezon był bardzo dobry, drugi trochę słabszy, trzeci słaby, a na czwarty już nie czekam.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
24.06.2009 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Jakieś 4 lata temu oglądałem pierwszy sezon w TVP i do dziś nie mogę się doczekać na drugi, a na kompie nie mam zamiaru oglądać bo to moim zdaniem zabija duszę serialu. Najlepsza postać to Sylar i Hiro, mam nadzieję że ten pierwszy nie padł. Pierwszy sezon genialnie się oglądało, uwielbiałem te momenty, gdy co czwartek siadałem przed tv o 20:00 xD.

24.06.2009 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

RdR, zapewniam Cię, oglądając 2 sezon nie patrzysz na to, czy oglądasz na kompie czy w TV Big Grin Pierwszy odcinek mnie wgniótł w ziemię Tongue

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
24.06.2009 10:36
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Kiedyś to oglądałam, ale na dłuższą metę mnie nie bierze. Za bardzo amerykański, za dużo telenoweli i różnych pierdół. Pomysł fajny, co prawda mało oryginalny, ale fajny, jednak można było to lepiej wykorzystać. Z "nowożytnych" amerykańskich seriali to mi się tylko "Dexter" podoba.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
24.06.2009 11:31
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Shizumu napisał(a):
RdR napisał(a):na kompie nie mam zamiaru oglądać bo to moim zdaniem zabija duszę serialu
A u mnie odwrotnie jest - to telewizja (zwłaszcza za sprawą lektora) zabija serial.

Chodziło mi o to cotygodniowe oczekiwanie, które jeszcze bardziej podkręca napięcie, a wiem że gdy zacznę oglądać na kompie to będę musiał wszystko za jednym zamachem.

25.06.2009 00:44
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Mnie wnerwiają powtórki, fajne nawet, ale ile można tych powtórek.

!!!
25.06.2009 23:14
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
RE: "Herosi"
WSKRZESZAM WĄTEK!

Wczoraj odżyła moja wielka miłość do tego serialu. Całość co prawda bardzo dawno temu się skończyła. Był to mój ulubiony i najukochańszy serial, jednak bardzo kiepski 4 sezon pozostawił wielki niesmak i jakoś tak złe wrażenie w końcówce sprawiło że się o tym zapomniało. Jednak nie wiem czy wiecie, że serial doczekał się sequela o tytule Heroes Reborn. Tu rzucę trailer:

Najpierw gdzieś tam kiedyś zobaczyłem info że wracają z tym tematem. Na początku mega się podjarałem, ale później przypomniał mi się mizerny sezon 4 i entuzjazm opadł. Zapomniałem o tym na długo. Dopiero dzięki rozmowie z Szogunem o serialach, przypomniałem sobie że miałem to obejrzeć. Odpaliłem pierwszy odcinek w momencie gdy właściwie miałem się już kłaść spać. Połowa sezonu poszła, gdyby nie to że musiałem iść na 8 do roboty to obejrzałbym wszystko na jednym posiedzeniu. Jak tylko wróciłem dokończyłem wszystko. MIAZGA! Moja miłość znów odżyła. Fabuła, plot twisty, postacie zarówno nowe i stare wszystko w tym sequelu naprawdę zrobiło na mnie mega wrażenie. A Noah Bennet zarówno jako aktor, który go grał jak i fabularnie przeszedł samego siebie, to zdecydowanie jego sezon. Cała historia jest tak zbudowana, że gdyby miało się zakończyć na 1 sezonie to myślę to ocena 11/10. Ale pod koniec pierwszego sezonu zahintowali już drugi, więc możliwe że coś pójdzie dalej. Ogólnie jestem zmartwiony przyszłym sezonem, bo wiadomo już z czym się bohaterowie będą borykali i ogólnie nie podoba mi się to i obawiam się że wyjdzie mega kaszan, choć jest też potencjał żeby zrobić to dobrze.

08.08.2016 19:39
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,435
Poziom ostrzeżeń: 10%
Usi mi też niedawno o tym serialu przypomniał, kiedyś go uwielbiałam, więc oglądam jeszcze raz. Dalej jest dla wspaniały, już jestem na trzecim sezonie.

Reborn też na pewno zobaczę (;

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
08.08.2016 21:36
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
No ja się też nad rewatchem oryginalnej serii zastanawiam, ale nie wiem czy podołam 4 sezonowi xD.

09.08.2016 00:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama