Aktualny czas: 24.10.2017, 07:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Highschool of the dead (HOTD)
Autor Wiadomość
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 578
Poziom ostrzeżeń: 0%
Highschool of the dead (HOTD)
Przeszukałem całe forum i nie znalazłem tematu o tym Anime Smile
Co sądzicie o tym tytule ?
Co prawda temat zombi jest nieco oklepany, a na dodatek pojawia się tutaj typowa grupa wybrańców, którzy starają się ujśc z życiem. Ale połączenie tego tematu z ecchi jest już moim zdaniem ciekawe.
Dzięki temu sporo się dzieje, ale można też nacieszyć oko ^^, co do fabuły nie będe się wypowiadał, bo jeszcze 3 odcinki przedemną, a i tak wiem, że cała historia nie będzie w nich zawarta, może autor ma zamiar naprawdę pożądnie nad nią pogłówkować, żeby nie serwować fanom słabej końcówki. Osobiście mam taką nadzieję, bo sam się w to mocno wciągnołem Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:54 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
28.12.2011 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
RE: Highschool of the death (HOTD)
(28.12.2011 23:49 )PaxRimi napisał(a):  Co prawda temat zombi jest nieco oklepany, a na dodatek pojawia się tutaj typowa grupa wybrańców, którzy starają się ujśc z życiem. Ale połączenie tego tematu z ecchi jest już moim zdaniem ciekawe.
Wiesz jak zachęcić ludzi do oglądania xD Na pewno obejrzę, i jak mi styknie, to wypowiem się więcej na temat tego anime Smile

28.12.2011 23:56
daras060 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
RE: Highschool of the death (HOTD)
Anime niczego sobie, fani ecchi beda mieli na co popatrzecWink ale dla mnie niektore scenki byly czasami przesadzone np, jak ktos ogladal
Spoiler :
lot naboju pomiedzy cyckamiBig Grin
wygladalo epicko, ale moglo zachowac swoj realizm do konca.. no coz, nie ma na co narzekac- kto nie ogladal to niech ogladnie a w szczegolnosci ovaWink az slinka cieknie na sama myslBig Grin

a i jeszcze jedno; co do tyt tematu/anime to ma byc "Dead" a nie "Death";p bo tu raczej chodzi o umarlaka a nie o sama smierc
29.12.2011 00:55
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
RE: Highschool of the dead (HOTD)
Fajne anime, a grubas najlepszy xD Nawet pomimo tego całego fanserwisu, uważam że to anime jest za*****iste. Miłe zaskoczenie po obejrzeniu tej serii i wcale nie była aż tak odmużdżająca jak twierdzą. Dużo akcji, zombi i desperacji w każdym bądź razie fajnie by było jak by powstał drugi sezonSmile

Słowa na końcu tego anime były świetne:
Spoiler :
,,Tak właśnie kończy się świat, nie z hukiem, a z lękiem.''

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2011 15:04 przez Nac.)
29.12.2011 15:03
Sasilton Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
dla mnie anime słabe
ogladanałem 4 odcinki i potem nie oglądałem przez pół roku by dokończyć do końca ale to juz na siłe i usunąć te odcinki bo mi zalegało 2GB przez to Big Grin
gdyby nie duże ilości "wodnistych" cycków i majtek co chwile może by było ciekawe
ale wyszło jak wyszło
kolejne anime z cyckami
3/10

[Obrazek: 2fff2a217eb64716090a2d1099c910e212633899...5705b2.jpg]
29.12.2011 18:01
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 578
Okey obejrzałem do końca to się mogę wypowiedziec Smile
Moim zdaniem warto obejrzeć, jeśli się człowiek nudzi weekendami.
Fabuła może i nie porywa, cóż kilka kwesti nie pozostało wyjaśnionych.
Ale pozostałe rzeczy idą na plus - wartka akcja, każdy to przyzna i moim zdaniem nikt nie powinien się nudzić, no i same boharetki są bardzo ładne Tongue ( ja tam nie widzę jakiegoś problemu w tak zwanych "wodnistych cyckach" Boa Hancock też ma duże i nikomu nie przeszkadza xD)

Po za tym gdyby to było słabe - to nie miało by tak sporej ilości fanów. Bardzo dobry przykłądem jest Nac ^^ bo przecież nie obejrzał by całej serii (co prawda któtkiej ) w jeden dzień gdyby się nie wciągnoł Smile

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
29.12.2011 22:21
Molu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Jak dla mnie słabe anime. Które ratuje kilka poruszonych wątków psychologicznych. Moment chociażby, gdy koleś błaga o ratunek chodząc z córką od drzwi do drzwi, a co się dzieje później wiedzą wszyscy którzy obejrzeli do końcaSmile Genialnie pokazuje egoizm ludzi w obliczu zagrożenia. Co do wykonania, to cóż o ile kilka momentów faktycznie można było uwiecznić pantyshootami, czy titshootami, to w wielu jest zupełnie nie potrzebne, i sprawia wrażenie wymuszonego eksponowania kobiecych wdzięków, czym zapewne małolaty będą się jarać, dla starszych tak jak napisałem wyżej są smaczki psychologiczne. Co do zakończenia to była porażka na całej linii. Miejmy nadzieję, że będzie kontynuacja i fabuła się posunie choć trochę do przodu bo przez te 12 odcinków za wiele dowiedzieć się nie można, poza tym że pielęgniarka bardzo lubi się kąpać ze swoimi podopiecznymiBig Grin

Podsumowując w anime każdy znajdzie coś dla siebie, jednak przy odrobinie powściągliwości i trochę lepiej dopracowanej fabule, byłoby arcydzieło. Cóż kolejny świetny pomysł okazał się niewypałem. Niemniej jednak oczekuję na kontynuacjęSmile

PS: Co do Boa, owszem ma "spore gabaryty" ale nie eksponuje ich z taką częstotliwością jak to robią bohaterki HOTD, nawet jak była pokazana jej kąpiel nie było pokazane nic ponadto co można zobaczyć na plaży w upalny dzieńSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2011 21:07 przez Molu.)
30.12.2011 21:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama