Aktualny czas: 24.11.2017, 22:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinomaru Zumou
Autor Wiadomość
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
Hinomaru Zumou
[Obrazek: _now_hinomaru1280.jpg]

Kolejna sportówka tym razem o sumokach w szkole, z niewysokim chłopakiem zwanym Hinomaru, który pragnie zostać Yokozuną. Może to brzmieć typowo, ktoś z kiepskim ciałem do danego sportu próbuje mimo wszystko swoich sił, jednak tu jest ciut inaczej. Hinomaru w podstawówce był świetny w sumo, osiągnął nawet tytuł szkolnego yokozuny, pomimo swej budowy był w stanie pokonać przeciwników trzymając się swojego stylu, jednak po wejściu do gimnazjum został szybko pokonany przez większego przeciwnika po czym zniknął ze sceny nie mogąc poradzić se z porażką. Teraz powraca i w nowej szkole wstępuje do klubu sumo, który ma tylko jednego członka, Ozekiego Shinya. Mocnymi punktami tej serii są postacie, każdy w tej drużynie szybko wyrasta na złodupa jeśli nie jest nim na początku, pozatym genialne wizualizacje z użyciem tradycyjnego japońskiego stylu.

Na start daje resztę posta, opisującego ostatnią akcje w mandze w spoiler by ktoś przypadkiem się nie nadział.

Spoiler :
Kei to jest największy pieprzony badass w tym całym klubie, on ma jaja ze stali, takich akcji z cherlakiem to żem nie widział. Ten gnojek jest gotowy stać się pośmiewiskiem, tylko by przydać się dla swojej drużyny. Confirmed most manly character 2017.

[Obrazek: a5d45uF.png]
26.01.2017 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 582
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Hinomaru Zumou
Potrzebowałem motywacji do roboty więc postanowiłem sobie capnąć jakąś sportówkę. Padło na ten tytuł i muszę przyznać, że do motywacji był idealny. Można powiedzieć, że każda sportówka taka jest-podążanie za marzeniem, poświęcenie, mordercze treningi, niezłomna wola. Ale tutaj naprawdę pociągnęli to do maximum i aż się potem nie mogłem oderwać od swojej robotyTongue. Więc jeśli ktoś lubi takie motywacyjne klimaty to idealnie.
A ogólnie jako seria-dobre postacie, nie ma słabych(charakterów), nie ma wkurzających(mnie w m&a mnóstwo wkurza). Walki są dość szybkie co idzie na plus ale to tylko dlatego, że walki w sumo w ogóle trwają jakieś....20 sekund max. natomiast oni w tych 20 sekundach wwalają średnio 2 flashbacki. Średnio. Czasem więcej. Ja to lubiłem bo mnie to nakręcało ale nie każdemu sie to może podobać. Ogólnie moja ulubiona sportówka po Eyeshield 21(w sumie ta drużna ich trochę przypomina). I 3cia manga w kolejności śledzenia(1.One piece(czytam co tydzień)2.One punch man(czytam po 5 chapków) a to tak co 10 będę czytałTongue). Polecam, pyszne!

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
13.02.2017 23:06
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,045
RE: Hinomaru Zumou
Bardzo mi się ta manga podobała, niestety przestała u nas wychodzić. No a po angielsku czytać nie chcę, tak więc czekam, aż się znajdzie jakiś chętny tłumacz...
04.03.2017 15:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama