Aktualny czas: 24.10.2017, 08:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Hobby
Autor Wiadomość
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%
Hobby
Tak sobie myślę, że chyba nie ma o tym tematu.
Szeroko rozumiane hobby - czyli co poza OP nas pochłania. Czym się interesujecie i dlaczego, co kochacie robić?

Po części zakładam, bo sama z przerażeniem stwierdziłam, że mało jest rzeczy, które w życiu mnie pasjonują, mam stanowczo zbyt mało zainteresowań. A swoją drogą ludzie potrafią zbzikować na różnych, najróżniejszych punktach. Ciekawe to jest, nie?

Ok, co do moich fiksacji.... Trochę, ale naprawdę tylko troszeczkę - fotografia, a i tak nie czuję się w tym jakaś zarąbista, poza tym nie mam zbyt czasu, ani - o zgrozo - chęci.

O, proszę, aż się podzielę moimi "dziełami".

http://section-23.deviantart.com/gallery/?offset=0

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2011 15:46 przez ryba.)
27.11.2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
RE: Hobby
Co nas interesuje, czyli moje hobby ? Moim hobbym jest przede wszystkim czytanie książek i pływanie. Z tych mniejszych jak mam trochę więcej czasu, to bieganie, gra w bilard, oglądanie filmów, gry komputerowe, nałogowe słuchanie muzyki, piłka nożna, siatkówka, jeżdżenie na rolkach (teraz koło naszego akademika otworzyli lodowisko, więc wieczorami jeżdżę na łyżwach jak mam czas ofc) To tyle co sobie na pierwszą myśl przypomnę. Oprócz tych rzeczy ostatni dużo pochłaniają mnie mimo wszystko różnorakie imprezy, ale to już raczej nie podchodzi pod hobby.

27.11.2011 16:06
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Moim hobby jest rysowanie - pierwsze takie lepsze rysunki zaczęłam tworzyć, jak byłam przy ok. 50 epku OP, przerysowałam wtedy Usoppa.

Co jakiś czas zmieniałam styl: najpierw były moje jakieś tam bazgroły. później rysowałam trochę kreską Ody. Potem było Naruto, ale szybko mi się znudziło. Od jakiegoś czasu próbuję rysować stylem Berserka, chociaż narazie słabo idzie.

Przez ten czas wykształciłam swój własny styl rysunku. Własne oczy, własne uszy, własne zęby, własne ciało.
PS. Ryba, to wszystko twoje własne zdjęcia? WOW O.O

[Obrazek: 4mbg.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2011 16:10 przez Neriona.)
27.11.2011 16:10
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,420
Nie mogę nazwać tego hobby ponieważ to miłość od pierwszego wejrzenia... KSIĄŻKI ^^ Uwielbiam czytać, nie wyobrażam sobie bez tego życia. Kiedy odkryłam mange również się zakochałam. Więc czytanie to moje pierwsze i najważniejsze hobby. Na drugim miejscu jest oglądanie anime w szczególności tych opartych na mandze.

Również lubię grać, MMORPG, jakaś przygodówka lub zwykłe RPG, zawsze w coś gram, czasem rzadko czasem częściej. To mnie odstresowuje i sprawia przyjemność, świat bez gier byłby strasznie nudny :P

Nie wiem czy można to nazwać hobby ale lubię spacery, patrzenie na zachody słońca (w szczególności zimą), gwiazdy i błękitne niebo.

I prawie zapomniałam o szermierce. Kiedyś uwielbiałam treningi, zawody, walki... Teraz już nie mogę tego robić z przyczyn zdrowotnych a patrzenie jak inni walczą... Może i jest ciekawe ale nie zastąpi tych emocji kiedy sama uprawiałam ten sport.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
27.11.2011 16:59
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
@ryba: ciekawe zdjecia, w kazdym mozna cos urokliwego dojrzec Wink Red boat szczegolnie mi sie podoba - me like kontrascik miedzy czerwienia i reszta swiata!

Moje hobby maja to do siebie, ze przychodza, odchodza i wraca ponownie na jakis czas. Z takich, ktore wracaja regularnie i nie odchodza w kraine wiecznego zapomnienia, to: rysowanie, wedkarstwo, jazda konna, wycieczki piesze i gitara. Aktualnie rodzi sie nowe hobby bedace jednoczesnie moja praca, czyli zlotnictwo Smile

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
28.11.2011 06:33
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Rybko - Twoje zdjęcia są po prostu cudne Big Grin Naprawdę, strasznie podoba mi się ich kompozycja i wyczucie Big Grin photoshopowy hdr, czy po prostu masz mega wypasiony aparat? Tongue

Moje hobby... hmm... myślę, że byłoby to szeroko pojęte kolekcjonerstwo.
Lubię zbierać rzeczy i lubię mieć ich dużo. Jak znajduję serię, która mi się podoba, to przy każdej okazji przeszukuję internet w kwestii: rysunków, zdjęć, klipów audio-video (jak amv), ciekawostek, wpadek, szkiców, wiedzy ogólnej - bo wszystko jest warte kolekcjonowania, tak, wiedza też ;]
Uwielbiam patrzeć na kolekcję figurek, nie tylko połączonych z tematyką m&a, ale także zwykłych, porcelanowych czy szklanych słoników, aniołków, pingwinków, etc XD Lubię pluszaki, figurki, małe, zabawne bzdurki, kubki (choć nie piję nawet herbaty, więc mi tak naprawdę niepotrzebne XD), książki (jasne, że czytanie książek jest super rozrywką, odrywającą od tego świata, ale równie przyjemne jest dla mnie spojrzenie na półkę i widok skompletowanych serii...), mangi, kolekcjonuję też przydatne rzeczy - w moim biurku spokojnie można znaleźć kilka śrubokrętów, młotków, gwoździ, śrubek, taśm klejących, igieł, nici, jeśli dobrze pamiętam mam tam nawet dwa metry łańcucha... ot, po prostu, bo może się przydać XD

Próbowałam się zahaczyć o różne "konkretne" hobby - fotografię, grafikę, stepmanię, gotowanie, fire show, m&a, programowanie, gra na instrumencie (uczyłam się grać na skrzypcach, jak byłam mała, ostatnio kupiłam sobie nawet gitarę, teraz po głowie chodzi mi keyboard XD), szermierka (floret), hippika...
Ale żadne mnie nie wciągnęło XD' Popróbowałam ich wszystkich przez jakiś czas, uznałam, że w żadnym nie umiem być dobra (takie już beztalencie ze mnie XD), a przeciętna w czymś to być nie chcę (nawet moje ego ma swoją dumę), więc po prostu to zostawiam XD
Najdłużej chyba trzyma się mnie m&a (choć wiem, że tematyka jest tu tak szeroka, że nigdy za nim nie nadążę), bo ma wielu utalentowanych fanów, którzy wiecznie mnie zaskakują swoimi pomysłami; fireshow, bo, cóż, bo moja ukochana Shivuś mnie o to dość długo męczyła (sama naprawdę pięknie umie machać łańcuchami, ma niesamowicie kocie ruchy, ale nie chciała ćwiczyć sama ^^'); i szermierka, bo to miałam w ramach szkoły sportowej.
Gra na instrumencie jakimś mnie ciekawi, ale jak nie znajdę sobie kogoś, kto mnie czegoś nauczy, w razie ociągania się ochrzani, a w razie postępów - pochwali, to obawiam się, że wiele z tego nie wyjdzie XD Taki już ze mnie leser XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.11.2011 12:46
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
@Gociak: uooooo fireshow! <3 Ty tez lancuchami jak twoja kolezanka, czy czyms innym? I tak treningowo, na sucho, czy machasz z ogniem? Big Grin

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
28.11.2011 13:16
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Też z łańcuchami ;] Ponieważ przy próbach znalezienia czegoś, co przy tak szybkim pędzie nie zgaśnie nagle udało nam się nawet podpalić wannę (tak, naprawdę, jej mama prawie zawału dostała XD"), w dodatku co po niektórzy (khem khem...) bez przerwy obijali się po nogach czy głowie, to uznałyśmy, że bezpieczniej będzie bez ognia (po szermierce kłutej siniaki to małe miki, nie raz, nie dwa i nie dziesięć się obrywało w jakiś splot nerwowy, ale fryzura w ogniu to inna para kaloszy). Ale często przywiązywałyśmy do końcówek świetliki ;] więc choć nie było zagrożenia, czy charakterystycznego furkotu ognia, to efekt wciąż był ;]
Ponieważ jestem wybitnie praworęczna (lewa ręka się do akrobacji wybitnie nie nadaje), to ciągle coś partoliłam (Shi jest oburęczna, farciara XD). Teraz kombinuję nad spróbowaniem z kijem. Ostatecznie też się da, a chociaż tak zawijać się w dziwnych kierunkach nie będzie XD
Kiedyś była taka stronka grupy bodajże Salamander, którzy przedstawiali różne tricki z łańcuchami właśnie, kijami i innymi instrumentami do fireshow. Znajdź kogoś, kto się ognia i siniaków nie boi i poćwicz, jeśli aż tak Ci się podoba Wink

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.11.2011 14:12
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Co do aparatu to zdjęcia są robione najróżniejszymi. Czasem było na zasadzie - "wujku wujku, daj mi zrobić zdjęcie - i tak powstały te norweskie, część to zwykła cyfrówka, 2 zrobione są.... telefonem komórkowym. A teraz Karol ma wypaśną lustrzankę. A tak to zdjęcie mają tylko podkręcony kontrast, czasem kolory, ale lekko. Ja nawet nie umiem obsługiwać photoshopa Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
28.11.2011 15:51
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,420
Gociak przypomniałaś mi o zbieraniu różnych rzeczy. Więc ja również uwielbiam to robić. Nudzę się więc przeglądam różne galerie i szukam ciekawych obrazków, po chwili patrzę na zegarek... Olaboga, już tyle godzin?! Przy oglądaniu anime, patrzę ładny kadr - może zrobię screena? To samo mam przy mangach, fajne ujęcie postaci, epicka walka, scena lub piękny panel. Wszystko wrzucam do programu graficznego, wycinam, poprawiam i znowu mi przeleci godzinka :D
Z książkami jest podobnie, większość ludzi chodzi po nie do biblioteki ja idę do Empika :P W roku szkolnym nie czytam za dużo więc jedna książka na miesiąc wystarcza, ewentualnie idę do tej biblioteki (właściwie to muszę iść bo zaraz dostane wezwanie :). I rzeczywiście, jak zerknę na moją półkę z książkami to od razu poprawia mi się humor.

W szermierce trenowałam szpadę więc często obrywałam w sploty nerwowe i czułe punkty na całym ciele. Najbardziej perfidne uderzenia to w stopę a dokładnie w pace, kolana (czasem komuś wsunęła się szpada pod strój... ała :/ siniak połączony z krwawiącą szramą) i uda. Nie mam pojęcia dlaczego ale nawet słabiutkie trafienie zostawiało na nich siniaka, mocny wypad lub rzut równał się krwiakowi na pół uda. No i oczywiście miejsca powyżej pasa, ale sama wiesz jak bolały, no może poza nieuzbrojoną ręką (w florecie nie ma punktu za trafienie?) a bolało strasznie. Z ciekawości zapytam, w jakim klubie trenowałaś?

Ryba zapomniałam o tym poprzednio wspomnieć, twoje zdjęcia są piękne. Najładniejsze były zachody słońca ^^ Mój brat chodził przez rok do technikum fotograficznego i nie robi takich zdjęć a ma lustrzankę, obiektywy, różne dziwne gadżety i aparat analogowy z taką małą ciemnią. Więc jeśli robisz takie zdjęcia amatorsko to masz talent :)

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2011 18:23 przez Filemon.)
28.11.2011 18:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama