Aktualny czas: 19.11.2019, 02:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Homoseksualizm
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Mogę tylko powiedzieć: Co mnie obchodzi kto z kim idzie do łóżka?

Dla mnie seks w tych czasach jest czymś zupełnie śmiesznym, dlatego nawet nie mam zamiaru go uprawiać, a to kto z kim i co robi tak naprawdę mnie nie interesuje i prawda jest taka, że jeśli ktoś nie ma w tym żadnego interesu to, to też go nie interesuje, a przynajmniej nie powinno.
Cytat:Ogólnie, czy to Homo czy Hetero, brzydzi mnie to jak ktoś publicznie się całuje. Czy to facet i kobita, czy to dwóch facetów, tak samo wpychają sobie język do ust. Jestem osobą, która generalnie ma na to wy**bane, ale jednak budzi to we mnie niesmak. Generalnie nie lubię, gdy ktoś w taki sposób okazuje swoje uczucia, publicznie.(Trochę odeszłam od tematu, ale czułam wewnętrzną potrzebę wypowiedzenia się o tym.)

Mam to samo.
22.03.2010 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,035
Poziom ostrzeżeń: 0%

Zauważyłam, że kobiety są chyba bardziej tolerancyjne zarówno w stosunku do lesbijek jak i gejów. Kobiety aż tak nam nie przeszkadzają, a co dopiero panowie. Myślę też iż wszyscy wypowiadający się użytkownicy doskonale wiedzą, jak wygląda gej. W istocie, poza orientacją w wyglądzie nie ma różnicy, oczywiście są odstępstwa od reguły^ Jak zauważyła Jackie dużo ludzi jest bi, a to oznacza, że taka osoba może też sypiać z przedstawicielem tej samej płci. I to już nie przeszkadza? Najbardziej szykanowani są geje, potem lesbijki a z bi, no cóż raczej się nie spotkałam. Ja nie mam nic do tych ludzi, mają często więcej dystansu i są kulturalniejsi od tych hetero. Do lesbijek również nic nie mam. W zasadzie, może akurat ja takich spotkałam. Każdy mógł mieć do czynienia z innym człowiekiem i potem na takiej podstawie wysuwać pochopne wnioski uderzające we wszystkich o odmiennej orientacji płciowej. Ludzie to ludzie, tak samo można przyjechać do Polski spotkać kilku chamów i już można wracając do swego kraju stwierdzić :że "Polacy to chamy". Całowanie również mi nie przeszkadza^ Ja taka tolerancyjna jestem^

Zastanawia mnie jeszcze to:

Vegi napisał(a):EDIT: Jednak coś dodam. To się powinno tępić.

Masz na myśli leczyć? Czy tępić takich ludzi?

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
22.03.2010 21:06
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Heh, nie powiedziałem nic o lesbijkach, więc powiem że rozumiem je, dla mnie np. nienormalne jest to, że dziewczynie może się chłopak podobać, ale to pewnie z tego powodu, iż jestem płci męskiej. Łatwiej mi zrozumieć lesbijkę, niż heteroseksualną kobietę...
22.03.2010 21:30
Ktosiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37

Faceci tolerują lesbijki, bo fantazjują na temat trójkątów z nimi tak można to najprościej wytłumaczyć.

Homoseksualizm nie robią krzywdy innym ludziom w przeciwieństwie do pedofilii i gwałcicieli.
Nie słyszałem o gwałtach popełnionych przez homoseksualistę (oczywiście nie licząc ośrodków zamkniętych bo te kierują się własnymi prawami)

Jednak jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary Homoseksualne ponieważ ich dzieci na pewno zostały by odrzucone przez rówieśników.
22.03.2010 21:59
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Tak w ogóle to temat ten powstał na gruncie dyskusji Eihnaren, mojej i IppoAda. Mojej wypowiedzi tutaj nie ma więc ją umieszczam.

Kiedyś było jedno określenie - pedał. Od zawsze tak było.
Dopiero później komuś się już nie podobało to określenie i zaczęto używać "bardziej ładnych". Gej - po raz pierwszy użyto tego słowa w latach 20-tych XX wieku, a w Polsce w latach 80-tych; Homoseksualista - określenie kliniczne i nawet Washington Post i New York Times apelują o ograniczenie używania tego słowa, ponieważ jest nadużywane.
Zobaczcie sobie ten link, bo nawet sami homo są podzieleni co do tej kwestii:
http://fronda.pl/news/czytaj/we_wloszech...ksualistow
Nie wiem czym się tak denerwować. Zawsze były różne określenia i jeżeli ktoś jest nienormalny to nie widzę przeszkód, aby nazywać go słowem "pedał". A dlaczego to słowo uważane jest za wulgarne i niestosowne? Sami ludzie tak to odbierają i ostatnio nastała moda na używanie słowa "gej". A jak ktoś nie idzie za modą to ma być napiętnowany za używanie słowa które dla niego jest normalne, a dla innych nie?
Są różne określenia: pedał, ciota, cwel, gej, homoseksualista - a i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. ;-)

A teraz przechodząc do meritum sprawy.
Co do samych gejów nie mam nic, ale jest jedno wielkie ALE.
1. Niech się nie doczepiają do mnie (za samo pytanie dostanie w ryło bo to jest dla mnie dyshonor i obelga)
2. Niech nie okazują publicznie swojej miłości bo mnie to brzydzi i nic tylko wziąłbym szpadel w wiadomym celu (jest to dla mnie odrażające); przeciwnie jest z lesbijkami (ich widok nie odrzuca, ale patrzeć też nie lubię; no i normalne pary też mnie drażnią)
3. Najlepiej gdyby publicznie się nie ujawniali, bo przez jakieś ostatnie 3 lata obserwuję notoryczne propagowanie pedalstwa w telewizji i innych mediach. Istny zmasowany atak (imperium kontratakuje :mrgreen: ). I moim zdaniem budzi to jeszcze większą nienawiść do nich. Na szczęście są takie osoby jak Wojewódzki czy Majewski którzy notorycznie wyśmiewają się z pedałów. :mrgreen:
Jak sobie żyli do tej pory i nie było o nich głośno to nawet nie zwracałem na nich uwagi. I tak powinno pozostać. Gdyby żyli normalnie i propagowali tej swojej odmienności to nie miałbym nic przeciwko, bo do jakiegoś 18 roku życia nie miałem.

Co do adopcji - kategoryczne nie!!!
Powiem tak: część z was znam jako zwolenników chrześcijaństwa i zgodnie z nim rodzinę tworzy mężczyzna i kobieta (i nie ma dla was żadnego tłumaczenia czy popieracie to czy nie i że jesteście za adopcją przez gejów).
Natomiast z prawnego punktu widzenia też nie jest możliwa taka adopcja, bo przyjęte jest takie samo rozumowanie pojęcia rodziny.
Już pomijam fakt czy jest to moralne czy nie oraz czy rówieśnicy będą się wyśmiewać z takich dzieci. Jak wiadomo dziecko zawsze czerpie przykład z rodziców (i nie ma tu znaczenia czy dwóch gejów wychowa dziecko normalnie czy nie) i zapewne w przyszłości także stanie się gejem, bo przez całe dzieciństwo będzie obcowało w tym otoczeniu i najzwyczajniej w świecie przyzwyczai się do niego i będzie traktować takie zachowanie jako normalne. Nie mówię, że wszystkie dzieci wybrały taką drogę, ale istnieje duże prawdopodobieństwo. Podobnie jest też z innymi środowiskami np. kto przebywa w środowisku narkomanów sam nim się staje. Więc aby ograniczyć taką patologię adopcja dzieci przez gejów jest niemożliwa. Może jeszcze napiszę bo nie wszyscy o tym wiedzą, ale w Holandii gdzie taka adopcja jest dopuszczalna, władze państwowe chcą na powrót zakazać jej z powodu negatywnych skutków dla takich dzieci (teraz już mogą określić jak takie dzieci się zachowują po okresie wychowania bo już minęło kilkanaście lat od legalizacji). Daje to sporo do myślenia. ;-)

Od razu powiem że nie jestem jakimś zagorzałym homofobem (bo pewnie część z was tak pomyślała po przeczytaniu moich wypocin). Po prostu uważam, że każdy powinien znać swoje miejsce i zwracać uwagę na to co jest stosowne w miejscach publicznych. Skoro geje są tacy odważni żeby się ujawniać to niech liczą się z nietolerancją, bo nie wszystkim ich zachowanie odpowiada. Równie dobrze moglibyśmy zezwolić na prostytutki w każdym miejscu na ulicy, aż latarni by zabrakło. :->

Jackie D. Flint napisał(a):Ktoś kiedyś zbadał (amerykańscy naukowcy, bo komu innemu tak się nudzi? :roll: ), że mniej więcej 90% naszej populacji jest bi, więc panowie - wliczacie się w to.
Chyba nie wierzysz w tak durne wyliczenia? Ja na pewno bym nie skorzystał z takiej opcji. Już wolałbym robić to samemu. Jak mi nie wierzysz to zrób ankietę na forum i zobaczymy czy ci wyjdzie 90%. Prędzej 10%.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.03.2010 22:13
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,280
Poziom ostrzeżeń: 20%

Cytat:Jednak jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary Homoseksualne ponieważ ich dzieci na pewno zostały by odrzucone przez rówieśników.

Tu się zgadzam bo to jest tak naprawdę jedyny problem w kwestii wychowywania dzieci przez pary homoseksualne bo tak naprawdę to dziecko dobrze wychowają ale rówieśnicy będą go gnoić i wyzywać od geja pewnie też bo taka jest polska młodzież.

[Obrazek: a5d45uF.png]
22.03.2010 22:17
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117

Ja mam ten "Komfort" i mieszkom obok pary gejów. I tak jak normalnie zwisa mi czy ktoś jest Hetero, bi czy homo tak trochę mnie brzydzi że dwóch facetów za ścianą się gzi. To samo jest w momencie kiedy wychodzę do szkoły a oni liżą się pod moim domem. Żeby nie było że jestem taki nietolerancyjny jak by jakaś inna para lizała się przy mnie po migdałach też by mi to przeszkadzało. Jak idę ulicą to mam głęboko czy ktoś lubi wacki czy nie do momentu kiedy na siłę nie obnosi się ze swoją orientacją. Mają największą obawą jest fakt że według koleżanek mam dziewczęcą urodę (zwłaszcza jak zwiąże kłaki gumką) i że z czasem mogą mnie zacząć podrywać (oby tak nie było).
22.03.2010 22:23
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,427

Dopowiem jeszcze, że o ile mogę tolerować gejów, to poza wymienionymi wcześniej argumentami jestem przeciw adopcji przez homoseksualistów dlatego,że takie dziecko ma dużą szansę pójść w ślady opiekunów. Homo i tak już jest za dużo, nie trzeba jeszcze tego rozprzestrzeniać. A jak się to za bardzo rozpleni i będzie na porządku dziennym, to będzie to upadek cywilizacji.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.03.2010 22:24
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Grigorij napisał(a):A jak się to za bardzo rozpleni i będzie na porządku dziennym, to będzie to upadek cywilizacji.
Dokładnie!!! :mrgreen: Zapomniałem o tym napisać. Między innymi przez to upadł starożytny Rzym i Grecja - przez zniewieściałość.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.03.2010 22:27
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Grigorij napisał(a):A jak się to za bardzo rozpleni i będzie na porządku dziennym, to będzie to upadek cywilizacji.

More homo Plzz

Śmieszny pęd do utrzymania przy życiu tak śmiesznych istot jak ludzie Smile

Trzeba się pogodzić z tym, że i tak kiedyś nasz gatunek wyginie, a po sobie nic ciekawego raczej nie zostawiamy(poza negatywnymi skutkami naszych działań), więc czemu nie przyspieszyć tego efektu?
22.03.2010 22:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama