Aktualny czas: 18.11.2019, 17:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Homoseksualizm
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Skoro tak szybko chcesz wyginąć........... Wynajmij sobie płatnego zabójcę. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.03.2010 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ktosiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37

Vegi napisał(a):
Cytat:Masz na myśli leczyć? Czy tępić takich ludzi?
Tępić, że tępić. Jednak prawo zabrania.
Pewnie fanatyk religijny :
Jeśli ktoś ma ryżową koszulkę należy go wrzucić do rzeki jeśli się utopi to znaczy że jest hetero, jeśli wypłynie to należy go spalić na stosie za bycie homoseksualistą.

Homoseksualiści mają swoje własne kluby więc szanse że homoseksualista postawi ci drinka i będzie cię podrywać są znikome.

romario7 napisał(a):
Grigorij napisał(a):A jak się to za bardzo rozpleni i będzie na porządku dziennym, to będzie to upadek cywilizacji.
Dokładnie!!! :mrgreen: Zapomniałem o tym napisać. Między innymi przez to upadł starożytny Rzym i Grecja - przez zniewieściałość.

W dzisiejszych czasach nawet dziecko jest w stanie użyć broni i zabić człowiek w starożytności potrzebne były jakieś umiejętności
22.03.2010 23:03
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Ktosiu napisał(a):W dzisiejszych czasach nawet dziecko jest w stanie użyć broni i zabić człowiek w starożytności potrzebne były jakieś umiejętności
No chyba na odwrót. Kiedyś zabijanie było na porządku dziennym, nawet wśród dzieci.
A teraz są to tylko przypadki.
A co do podrywania: wcale nie musi to być knajpa. Może być w tramwaju. ;-)

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.03.2010 23:11
Ktosiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37

romario7 napisał(a):No chyba na odwrót. Kiedyś zabijanie było na porządku dziennym, nawet wśród dzieci. A teraz są to tylko przypadki.
A co do podrywania: wcale nie musi to być knajpa. Mnie się zdarzyło w tramwaju. ;-)

Na przykład w slamsach Brazyli dziecko żeby przeżyć musi wstąpić do gangu, wymóg zabicie kogoś nożem i o dziwo najbrutalniejsze są dziewczyny więc nie wiem co ma zniewieściałość do zabijania i upadku cywilizacji.

Osobiście nigdy nie byłem podrywany przez homoseksualistę więc taka jest moja opinia.
22.03.2010 23:26
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

A czy wszystkie dziewczyny zabijają? I Brazylia to nie Polska. Tam jest dzicz. Daj przykład z naszego kraju (jakoś szeroko rozpowszechniony). Poza tym ja napisałem "między innymi". Mężczyźni woleli rozpustę z innymi facetami i nie miał kto wojować. Nie chce mi się dalej tego argumentować bo to jest jasne jak słońce.
Poza tym zjechaliśmy z tematu. ;-)

22.03.2010 23:43
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

romario7 napisał(a):
Ktosiu napisał(a):W dzisiejszych czasach nawet dziecko jest w stanie użyć broni i zabić człowiek w starożytności potrzebne były jakieś umiejętności
No chyba na odwrót. Kiedyś zabijanie było na porządku dziennym, nawet wśród dzieci.
A teraz są to tylko przypadki.

Było to może na porządku dziennym, ale aby cały czas zabijać i przeżyć potrzebne były siła, męskość i umiejętności dzięki temu przeżyli tylko silni, a teraz... dostaniesz od kogoś z odległości 500M w głowę ze snajpery. Teraz często o życiu decyduje szczęście, fart.

Szczerze mówiąc to hetero wydają mi się bardziej zniewieściali, bo to my kochamy kolorowe, różowe, gładkie kobiety ubrane w tęczę i motylki, a homo drugiego męskiego mężczyznę, podniecają się przy jakiś zdjęciach zarośniętych włochatych i umięśnionych samców. To my hetero lubimy gładkość, piękno i ogólnie kobiecość. Nie mówię tutaj o niedopieszczonych chłopcach zakochanych w różowych, kolorowych i nawet nie wiem co to za materiał, ale często z niego mają ubrania, nie mówię też o takich co malują sobie paznokcie, mówią piskliwym damskim głosikiem, ale o takich którzy sami są męscy i kochają męskość.
22.03.2010 23:48
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Znajdź mi chociaż jedno dziecko co miało snajperkę w dłoni. Nawet dzieci z Somalii gdzie panuje wojna domowa jej nie mieli. Co najwyżej kałacha.

Skoro tak podziwiasz "macho gejów" to sam nim zostań. :mrgreen: Ja osobiście nie znam takich męskich gejów i nigdy nie widziałem czy to w telewizji czy w realu. Gdyby tak było to nie poznałbyś pedała na ulicy, a jakoś dosyć łatwo jest ich odróżnić.
Ja nienawidzę koloru różowego i wolę kobiety które ubierają się kobieco i z klasą, a nie w motylki. To mnie nie kręci. :->

22.03.2010 23:58
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Nie można zostać homo, takim się rodzisz Tongue

Podobają mi się dziewczyny i tego nie zmienię, a że udało mi się trafić w tą "wyższą"(chciałem ukazać, że wielu hetero to swego rodzaju rasiści) klasę ludzi hetero (bo np jakiekolwiek relacje powyżej tych przyjacielskich z płcią męską mnie obrzydzają) to tylko przypadek, dlatego że była szansa, abyś to ty był homo, ja był homo on, ona byli homo, dlatego nie wyśmiewam takich ludzi, rzeczywiście trzeba tępić niektórych ludzi, ale są ludzie bardziej zasługujący na potępienie niż homo.

Teraz pytanie ode mnie do każdego:
Co byście zrobili gdyby wasz syn/córka okazał/a się homo?

Cytat:Ja osobiście nie znam takich męskich gejów i nigdy nie widziałem czy to w telewizji czy w realu. Gdyby tak było to nie poznałbyś pedała na ulicy, a jakoś dosyć łatwo jest ich odróżnić.

Może dlatego nie poznałeś, a w telewizji widziałem, ale rzadko to pokazują, bo chcą wtrącić w wątek filmu pedała, a po co mieliby pokazywać normalnego faceta, który nagle wraca z pracy wchodzi do domu zaczyna się całować mężczyzną i uprawiać z nim sex(??)

Edit: P.S.
To nie żaden podziw po prostu mówię, że są bardziej "męscy" ( bo w sumie takie nie powinno być znaczenie tego słowa o jakim myślę: a raczej "upodobania" które raczej powinny pasować do mężczyzny, (męskość = raczej odwaga, siła itp. jednak jak zacząłem teraz o tym myśleć to słowo jest trochę seksistowskie))

Ja lubię swoje zamiłowanie zamiłowanie do delikatności, niewinności i w sumie bezsilności, nieśmiałości, łagodności (te 3 albo 4 ostatnie to moje osobiste upodobania co do kobiet)
23.03.2010 00:11
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Dobra. Nie będę już kontynuował tej mało konstruktywnej rozmowy.
Co do dzieci: a co miałbym zrobić gdyby okazało się że jest gejem? Kochałbym je dalej, bo to w końcu moje dziecko, ale na pewno bym nie popierał. Na pewno bym się go nie wyrzekł, ale próbowałbym go nawrócić na dobrą ścieżkę mocy. No i byłoby mi przykro, że nie będę miał synowej. Oczywiście partner mojego dziecka miałby kategoryczny zakaz wstępu do mojego domu. ;-)

23.03.2010 00:22
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

romiro ale teraz zastanówmy się o jakim typie homo mówimy...

Bo wydaje mi się, że ty mówisz o tych śmiesznych piszących udających laski różowych chudziutkich, wymalowanych chłoptasiach... ale gdyby twój syn zakochał się w normalnym chłopaku, sam też byłby normalny to, czy ciała mają być przeszkodą do miłości ich duszy, esencji?

Bo rozumiem, że ci mogą być wku... i odpychający, ale... powinieneś w przypadku tego 2 typu chyba nie uznawać ciała za przeszkodę, po to mamy ciało aby się z niego cieszyć, a nie płakać, że jest się chorym bo kocha się wnętrze, duszę, esencje człowieka tej samej płci, może to być miłośc pożądania czyjegoś umysłu nie koniecznie ciała.
23.03.2010 00:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama