Aktualny czas: 19.11.2019, 02:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Homoseksualizm
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mówię o jednych i o drugich. Pedał to pedał. Ale wolałbym takiego syna geja, którego nie możnaby poznać na ulicy bo jest mniejszy wstyd.
Na pewno byłbym rozczarowany że nie mam normalnego syna. Ale powtarzam że nie wyrzekłbym się go.
A jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie?

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.03.2010 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Heh, hmmm trudno mi o tym pomyśleć, ale zaakceptowałbym chyba go, potem chciałbym, poznać jego partnera, ale gdyby był tym pierwszym typem geja to nie wiem, czy bym jego partnera zaakceptował, dał im błogosławieństwo, ale na pewno bym ich nie męczył.

To prawda, że może się pojawić rozczarowanie i to normalne, ale ważne aby był szczęśliwy.
23.03.2010 00:32
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Błogosławieństwo nie pasuje mi tutaj. Raczej aprobata.
Jakoś nie wyobrażam sobie obiadków rodzinnych z tym pierwszym typem geja. :mrgreen: Ze śmiechu bym nie wytrzymał.
Ja wiem, że ważne żeby był szczęśliwy. Dlatego nie wyrzekłbym się go. Nigdy bym go nie poparł, ale będąc moim synem i znając mnie wiedziałby że go kocham.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.03.2010 00:38
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Jakbym polubił jego wybranka to ja bym mógł go poprzeć, ale chyba na pewno zakazałbym seksu w moim domu ogólnie wolałbym, żeby go nie było.

A zapomniałbym, a tym pytaniem właśnie chciałem pokazać, że nie powinniśmy, aż tak tępić tych ludzi ze względu na upodobania.
23.03.2010 00:53
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Ogólnie nie mam nic do pedałów. Byle bym nie musiał na nich patrzeć. Niech sobie żyją z kim i jak chcą, byle z dala ode mnie. Tak już jakoś mam, że geje strasznie mnie obrzydzają, taki się urodziłem Big Grin Natomiast do lesbijek nic nie mam. Wcześniej Jackie pisała, że nie szanuje facetów, którzy brzydzą się pedałów, ale na babki lubią popatrzeć. Musiałaby by wtedy jednak nie szanować wszystkich mężczyzn, bo to przecież normalne, że mężczyźnie podobają się lesbijki, a pedzie już nie koniecznie Tongue
Gdyby moje dziecko okazało się homoseksualistą, z pewnością byłoby mi trochę przykro, zaakceptowałbym jednak tą odmienność. Gdyby jego partner okazał/okazała się w miarę przyzwoitym człowiekiem, to nawet wpuszczałbym go do domu ^^ Pod absolutnym zakazem wszelkich pieszczoch.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
23.03.2010 16:23
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117

Gdyby mój syn okazał się gejem co bym zrobił hmmm.......po czy przed elektrowstrząsami które by zgarnął za takie upodobania?
A tak na poważnie, pewnie bym nic nie zrobił, no bo co ja mogę. Skoro mój własny syn woli parówki to jego sprawa. Oczywiście za cholercie by mi to nie odpowiadało, ale i tak by mnie nie posłuchał. Moim zdaniem jednak gorzej by było gdyby ukrywał to a potem żona przyłapała by go z kolegą z pracy. O ile rodzić zawsze będzie kochał swoje dziecko o tyle ktoś inny nie musi.
Tak na koniec powiem, że ja bym ta jakoś zniósł, ale jego dziadek (a mój tato) i wuja (mój brat) to by sobie palnęli w łeb (straszne z nich homofoby)
23.03.2010 16:53
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101

Zaxus i romario nieźle zboczyliście z tematuTongue Oby mi się to więcej nie powtórzyło.
Temat nie traktuje o "rodzajach" homoseksualistów(czuje się jakby to był jakiś bestiariuszXD).

Mnie osobiście ludzie o innych orientacjach seksualnych nie przeszkadzają. Toleruję ich.
Nie mam nic do nich. To ich sprawa kogo kochają i z kim idą do łóżka. Jeżeli przez swoje "upodobania" nie szkodzą innym to co w tym złego? Po prostu nasza kultura, nasza cywilizacja uważa to za złe, niewłaściwe itp. Nie lubię jednak jak to trąbią teraz naokoło: "Jestem gejem". Nagle powstała moda na wystawianie swoich skłonności, upodobań na wierzch. Niedługo przyjdzie czas na zoofiliTongue Myślę, że lepiej by się wiodło gejom i lesbijką, gdyby tak tego nie rozgłaszali.
Co do adopcji dzieci przez pary homo. Mówię stanowcze nie. Powody wymienił już romario. Poza tym nasze społeczeństwo nie jest na takie rzeczy przygotowane i zwyczajnie tego nie toleruje.
Ostatnią kwestie jaka bym chciał przytoczyć:
Grigorij napisał(a):Homo i tak już jest za dużo, nie trzeba jeszcze tego rozprzestrzeniać. A jak się to za bardzo rozpleni i będzie na porządku dziennym, to będzie to upadek cywilizacji.
Gdyby tak było to większość zwierząt by wyginęła. O to nie trzeba się martwić, bo hetero zawsze będzie więcej niż homo. Poza tym duża część homo to tak naprawdę bi.

Dodam na koniec żeby nie było. Nie jestem homo jakby coTongue (żeby mi się tu taki Vegi nie czepiał;D).

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
23.03.2010 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293

Rozwijając trochę mojego pierwszego posta:
- publiczne obściskiwanie się, chodzenie za rękę, całowanie - homo czy hetero, mi to nie przeszkadza, w końcu patrzeć się nie muszę,
- legalizacja związków - tak, jak najbardziej, bo dlaczego nie
- jak by mnie jakaś les zaczęła wyrywać (co mi się nie zdarzyło, więc teoretycznie), to bym jakaś urażona się nie czuła, tylko bym spokojnie stwierdziła, że jestem hetero i już
- adopcja dzieci - po zastanowieniu powiem nie. Z jednej strony: na pewno taka para dałaby więcej miłości i lepsze warunki dziecku niż miałoby ono w domu dziecka, ale potem, już w wieku kilku lat musiało by czuć się strasznie z powodu dwóch "mamuś" lub dwóch "tatusiów", bo przecież dzieci i młodzież do pewnego wieku naśmiewają się z najmniejszego odstępstwa od normy. Także w tym jednym wypadku powiem nie.

Tak btw. usłyszałam dziś, że przeprowadzono ostatnio sondaż wśród Polaków, a wyniki były takie:
- przeciw legalizacji związków homoseksualistów - 70% badanych,
- przeciw adoptowaniu dzieci przez pary homo - 93% badanych.

Grigorij napisał(a):Homo i tak już jest za dużo, nie trzeba jeszcze tego rozprzestrzeniać. A jak się to za bardzo rozpleni i będzie na porządku dziennym, to będzie to upadek cywilizacji.
romario7 napisał(a):Dokładnie!!! :mrgreen: Zapomniałem o tym napisać. Między innymi przez to upadł starożytny Rzym i Grecja - przez zniewieściałość.
Popłakałam się ze śmiechu jak to przeczytałam xD
Tak tylko powiem, co post wyżej już zostało zauważone, że homo to zaledwie 3-5% populacji, a duża część z nich ma zwyczajne rodziny.
Poza tym, nie każdy gej jest zniewieściały - ale to też już się przewijało.

A jak Ktosiu wspomniał o klubach homo, to mi się przypomniało, że przecież mój pan od chemii w liceum też był, a taki z niego równy koleś, jakich mało. Nawet nie wiem, czy przypadkiem nie jest teraz dyrektorem tego liceum :mrgreen:

romario7 napisał(a):Ja osobiście nie znam takich męskich gejów i nigdy nie widziałem czy to w telewizji czy w realu.
Patrz wyżej ;-) Może i facet jest dość niski, ale tą budowę ma ;p I, dla jasności, nigdy nie dobierał się do żadnego z uczniów (bo w końcu kiedyś by to musiało wyjść). A poza tym w TV to spokojnie da się takich "macho" zobaczyć, np. jak w wiadomościach są od czasu do czasu urywki parad równości z innych krajów (Holandia, GB, USA).

Zaxus napisał(a):Nie można zostać homo, takim się rodzisz Tongue
Można zostać homo, nie rodząc się nim. Gdy są problemy w rodzinie i/lub małżeństwo bierze rozwód (i tu chodzi o dziecko) lub gdy byłeś wykorzystywany przez przeciwną płeć. Wtedy bardzo prawdopodobne, że staniesz się homo.

BlackKuma napisał(a):Nie lubię jednak jak to trąbią teraz naokoło: "Jestem gejem". Nagle powstała moda na wystawianie swoich skłonności, upodobań na wierzch.
Oh, przecież to wszystko przez media. Jak chwytliwy towar to się z nim jedzie i kto tam by się przejmował, że "obnoszenie się" może (a ja bym zaryzykowała, że i na pewno) nie wszystkim z odmienną orientacją pasuje.
23.03.2010 18:46
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*

Wyśmiewać się z dziecka, który ma 2 mamusie, chyba aż tak źle by nie było, mój kolega miał (prawdopodobnie nadal ma) 2 mamy i jakoś nikt się na nim nie wyżywał, nikt nawet nic nie mówił, aby nie poczuł się urażony, ale to może ja i moi znajomi jesteśmy tolerancyjni?

Nie tylko z za czasów dzieciaka, ale też nastolatka będąc w gimnazjum też jakoś nie był wyzywany.

A co do tego zostać homo chodziło mi raczej, że nie dam rady powiedzieć sobie nagle: Dobra dość nie chce już, aby podobały mi się dziewczyny, biorę się za chłopców... Myślałem że jest się kim jest i nie można nagle z powodu mody, popularności, inności zmienić orientacji seksualnej, bo gdy już taką mamy to, trzeba by było wpaść w niezły szok lub depresję, aby cokolwiek się zmieniło i to chyba też rzadkie przypadki.

Ja myślę o tym "tępić" homo, jak o czymś bardziej nie normalnym, niż samo bycie homo, bo to potępianie kogoś za jego poglądy. To tak samo jak by była grupa ludzi chcąca kary i śmierci wszystkich ludzi lubiących czarne koszule...
23.03.2010 19:02
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,280
Poziom ostrzeżeń: 20%

Ja bym raczej nic nie robił jakby mój dzieciak okazał się gejem no pogadał bym se z nim mimo wszystko a pewnie bym się wnerwił ale raczej co mi to da w najgorszym przypadku to jakbym mu zabraniał się z nim spotykać to by mógł z nim nawet uciec a jak nie to w końcu nadejdzie 18 i sam się może wynieść,choć i tak nie wiemy jak naprawdę by się to działo bo to inna sprawa spekulować na ten temat a jakby się to wydarzyło naprawdę ale trzeba to zaakceptować bo chyba lepiej mieć syna geja niż nie mieć go w ogóle.

[Obrazek: a5d45uF.png]
23.03.2010 19:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama