Aktualny czas: 06.04.2020, 07:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Humans need not apply - o zatrudnieniach w przyszłości
Autor Wiadomość
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Humans need not apply - o zatrudnieniach w przyszłości
Ja byłem bezrobotny przez ponad rok i jakoś nie jestem narkomanem ;P
Gdyby nie to, że musiałem znaleźć pracę to byłbym naprawdę wolnym człowiekiem.
W tej pracy co mam teraz to czasami nie pracuję... tylko zapier....
I szczerze wolałbym nie pracować ;P
Trzeba też spojrzeć na to, że rzeczywiście wszystko byłoby tańsze, a nawet niektóre rzeczy mogłyby być za darmo [jedzenie, energia elektryczna, internet, transport publiczny].

Człowiek sobie ubzdurał [a raczej producenci różnych rzeczy wyprali nam mózgi przez reklamy], że potrzebujemy milionów rzeczy, które tak naprawdę nie są nam potrzebne!

Jeszcze jedna kwestia. Nie można patrzeć na przyszłość tylko przez pryzmat robotyki. Jest tyle dziedzin nauki, które usprawniają nasze życie, a robotyka jest tylko malutką częścią tego wszystkiego.
Jeżeli nie będziemy się przejmować przyziemnymi rzeczami typu "czy styknie mi do końca miesiąca" to będziemy wtedy wolnymi ludźmi [choć tak naprawdę zależnymi od czynników zewnętrznych].

I jeszcze jedno. Myślicie, że gdy nastąpi awaria [na przykład brak prądu] to kto to naprawi? Inny robot? Jak nie ma zasilania to raczej nie. Człowiek zawsze będzie potrzebny! Nawet gdy będą dookoła wszędzie roboty to i tak ktoś je musi nadzorować/naprawiać.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
17.04.2016 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Humans need not apply - o zatrudnieniach w przyszłości - Ponury - 17.04.2016 15:54

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama