Aktualny czas: 22.11.2017, 09:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
I Nakamowy Ranking Popularności Postaci z ONE PIECE
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rainbow I Nakamowy Ranking Popularności Postaci z ONE PIECE
[Obrazek: WqAHssKl.jpg]

Ahoj Piraci, Marynarze i Szczury lądowe!

Dzisiejszego dnia przypadają kolejne 19. urodziny kapitana Słomkowych Kapeluszy – Monkey D. Luffy'ego, w tym roku też „ONE PIECE” kończy 20 lat. Łał, seria przegoniła już w metryce swojego głównego bohatera… Z tej okazji postanowiliśmy, podobnie jak redakcja Jumpa, ogłosić Ranking Popularności Postaci. W japońskim magazynie będzie to już jego szósta edycja, my dopiero zaczynamy.

Tak, tak, mili Państwo, dziś startujemy z I Nakamowym Rankingiem Popularności Postaci z ONE PIECE! Rankingu nie można ułożyć bez głosów fanów, dlatego też Wasz udział jest najważniejszy. Przy okazji będziemy mieli sposobność porównać, kogo to najbardziej lubią fani pirackiej serii w Japonii, a kogo w Polsce.

Skoro ONE PIECE stuknęło już 20 lat, a barwnych postaci w nim wciąż tylko przybywa i przybywa, możecie zagłosować na 20 bohaterów z mangi i anime ONE PIECE. Aby później łatwiej nam było połapać się w Waszych głosach, prosimy o jedną tylko rzecz, ich imiona czerpcie z anglojęzycznej wiki OP. Swoje typy przysyłajcie na adres onepiecenakama.pl@wp.pl od dzisiaj, tj. 5 maja do 6 czerwca 2017 r. Każdemu przysługuje jeden głos i choć ciężko będzie nam to zweryfikować, mamy nadzieję, że zachowacie się fair.

Liczymy na Was i życzymy udanej zabawy w przekopywaniu tego niemałego mrowiska, by wybrać tę swoją naj-20-kę Big Grin W razie pytań - piszcie: tu, w wątku na forum, w komentarzach na portalu czy też na fanpage'u. Powodzenia!

PS. Mała ściąga do grafiki Wink

PS2: Staram się odpisywać, kiedy odbiorę maila, więc jeżeli ktoś wyśle swoją listę, a powiedzmy w ciągu 24 godzin nie otrzyma odpowiedzi, niech spróbuje wysłać jeszcze raz.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2017 17:49 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
05.05.2017 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 583
RE: I Nakamowy Ranking Popularności Postaci z ONE PIECE
Rozumiem, że kolejność wybranych postaci nie ma znaczenia? I nie można oddać 20 głosów na jedną postać?

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
06.05.2017 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Tak, kolejność nie ma znaczenia. Plus na liście musi być 20 różnych postaci Wink

06.05.2017 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,261
Można fillerowe?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
06.05.2017 22:42
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Czy, idąc za japońskimi fanami, można heheszkować i trollować?

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
06.05.2017 22:44
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Grigo, można z anime (nie z filmów), więc tak. Trace, ale jak Ty chcesz heheszkować i trollować? Każdego pretendenta da się pewnie znaleźć w serii, więc się łapie Wink Byle nie więcej niż dwóch na dwudziestu Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2017 23:33 przez Murgrabia.)
06.05.2017 23:33
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,441
Poziom ostrzeżeń: 5%
To trudniejsze niż by się wydawało. Niby można wrzucić Słomkowych i parę nowych postaci, ale jeśli przejrzeć postacie z serii przypomnieć je sobie, to chciałoby się oddać głos na nie 20 a 50 postaci, tak dużo dobre nakreślonych postaci mamy w tym uniwersum. Też myślę mogą stracić postacie z wcześniejszych sag, bo się już o nich nie pamięta i o tym, jak byli wyjątkowi a pierwszoplanowa jest teraz załoga Big Mom i Germa. Ciężko będzie wybrać bo i w Thriller Bark były ciekawe postacie i małych arkach jak Zo, a z Eat Bue też nie jedna osoba jest warta wspomnienia, nie wspominając o BW czy CP9.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.05.2017 12:35
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
W Jumpowym mogą głosować chyba na 6, więc u nas jest luksus wyboru Tongue I jak na razie nie widzę przewagi nowych sag, nowych od TS'a licząc Tongue Ale głosów parę napłynęło dopiero.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2017 17:21 przez Murgrabia.)
07.05.2017 17:19
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
Wysłałam! Miałam 21 postaci na liście i ZA NIC nie mogłam nikogo odrzucić... cały dzień medytowałam nad tym

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
07.05.2017 17:42
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Tak na marginesie jeszcze. Staram się odpisywać, kiedy odbiorę maila, więc jeżeli ktoś wyśle swoją listę, a powiedzmy w ciągu 24 godzin nie otrzyma odpowiedzi, niech spróbuje wysłać jeszcze raz.

07.05.2017 17:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama