Aktualny czas: 15.07.2020, 09:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Idą święta
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,196
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Idą święta.
Gdzie jest gif dla nas, Okiren? Rysunkowa, futrzasta postać jest ważniejsza niż nakama z krwi i kości? :C

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

24.12.2013 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Wesołych Świąt, Nakamoszczaki \o/

[Obrazek: 40483300.jpg]

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
24.12.2013 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
[Obrazek: One_Piece_Artbook_Color_Walk_4_44.jpg]

~Wesołych Świąt~

Nac napisał(a):Murgrabia, to nie Bieszczady przypadkiem ?
Oczywista oczywistość Big Grin Chociaż dzisiaj już więcej zieleni było niż śniegu, ale nadal się trzyma. Lodowisko za to wszędzie dokoła wielkie, bo co za dnia odtaje, to nocą mróz ścina z powrotem.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
24.12.2013 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wochu
Unregistered

Wszystkiego dobrego w ten okres świąteczny, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, oraz udanego sylwestra życzę wszystkim członkom nakamyTongue
25.12.2013 00:21
Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 921
W przyszłym roku sobie pasterkę odpuszczam Big Grin chyba XD
25.12.2013 12:57
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,238
Ja jeszcze nigdy na pasterce nie byłam Tongue Siostra za to chodzi i jak już prawie wyzdrowiała, to wróciła w stanie sprzed trzech dni...
Jeśli chodzi o różnego rodzaju tradycje, to po prostu, się coś robi bo tradycja, często bez serca, np. jaki sens ma się ubieranie elegancko do kolacji jak się siedzi tylko i wyłącznie w gronie rodziny, bez gości itp. a mimo to u mnie w domu wciąż się to robi, nie powiem jest to miłe odejście od codzienności, ale często kończy się nerwami Tongue
Wiele zależy od podejścia rodziny do tradycji oraz do samych świąt, wiele osób napisało, że u nich święta już dawni straciły ten magiczny wymiar, jestem ciekawa, czy wróci on jak nasz Kubuś (4-mce) podrośnie. Wtedy zacznie się zabawa w podchody i podrzucanie prezentów przez gwiazdora.

Ogólnie zastanawiałam się kto u was przynosił zawsze prezenty na święta, bo co region to obyczaj.
U mnie zawsze był to gwiazdor, który przychodził z pierwsza gwiazdką, wtedy zawsze się biegło do pokoju gdzie ją było widać, a jak się wracało to prezenty już stały.
Wiem, że u niektórych prezenty przynosi dzieciątko, gdzie indziej dziadek mróz, a u niektórych wzorem amerykańskim Mikołaj przychodzi dwa razy do roku. 6 i 24 grudnia.
Jak to było u was z podrzucaniem prezentów Wink

No i kto co roku ogląda Kevina w telewizji? U nas już jakiś czas temu przestało się go oglądać, ale z tego co wiem u niektórych to już taki rodzinny zwyczaj Wink

25.12.2013 15:16
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 611
Hotarubi napisał(a):No i kto co roku ogląda Kevina w telewizji? U nas już jakiś czas temu przestało się go oglądać, ale z tego co wiem u niektórych to już taki rodzinny zwyczaj Wink

Jak teraz puszczają Kevina długo przed świętami... Normalnie jak świąteczną reklamę Coca-coli.

@EDIT

To straszne co się ze mną dzieje. Wydawało mi się, że złożyłem wszystkim nakamom życzenia, a tu zdziwko... Wesołych świąt, bo święta wciąż trwają i oby trwały jak najdłużej w gronie najbliższych przy smacznych potrawach! Ja się już nażar... najadłem do syta i trochę więcej. Jeszcze jeden i jeszcze raz... WESOŁYCH ŚWIĄT!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.12.2013 15:24 przez Trace. Powód: Poprawiona ortografia)
25.12.2013 15:22
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,238
(25.12.2013 15:22 )Trace napisał(a):  Jak teraz puszczają Kevina długo przed świętami... Normalnie jak świąteczną reklamę Coca-coli.
nie prawda właśnie leci na Polsacie Tongue

25.12.2013 21:09
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
Hotarubi napisał(a):Ogólnie zastanawiałam się kto u was przynosił zawsze prezenty na święta, bo co region to obyczaj.
U mnie dawniej na święta nie było prezentów. Je przynosił Mikołaj 6. grudnia, pod choinką były jedynie słodycze podrzucane przez aniołka. Teraz nie ma mikołajek, a są prezenty pod choinką, ale ich nikt nie przynosi, bo my za stare konie już na takie bajeczki Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
25.12.2013 21:45
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,314
Poziom ostrzeżeń: 15%
Grabka, za stare konie? Czyli chcesz powiedzeić, że radujesz się i bawi Cię takie zwykłe, nudne, beznadziejne dawanie sobie prezentów po prostu? Ja tam uważam, że tradycje zostawiania prezentów i symbolicznego szukania aniołka który połozyte prezenty pod choinką jest wspaniałe Smile Prezenty rozdac tak ło mozna sobie co dzień, albo na urodziny.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
25.12.2013 21:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama