Aktualny czas: 02.07.2020, 20:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Idą święta
Autor Wiadomość
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,334
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Idą święta
Wy się śmiejcie, ja padłem ofiarą niewierzenia w Mikołaja!

Kiedyś wiadomo wierzyłem, ale jako 4-5cio letnie dziecko znalazłem w szafie prezent, nikomu o tym nic nie powiedziałem i jak się okazało ten sam prezent był pod choinką... Wtedy mały Dawid zaczął się temu wszystkiemu bacznie przyglądać i za każdym razem szukac prezentów. Jako dziecko nie chciałem robić moim rodzicom przykrości więc utrzymywałem ich w niewiedzy o mojej świadomości nieistnienia Mikołaja.

Ale ostatnio okazało się, że drań* najwidoczniej istnieje! Otóż postraszono mnie nim w dyskusji powołując się na znajomość jego osobistości, było nie było pełnej autorytetu. No i co ma człowiek zrobić? Powinni o Mikołaju nakręcić odcinek "Z Archiwum X".

*Jeszcze do tego gruby drań!

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
05.12.2016 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,035
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wydaje mi się, że źle robisz Chlor. Elementem dziecięcego świata jest wiara w takie rzeczy. To samo właściwie Mróz, Wróżka Zębuszka czy Zajączek Wielkanocny. Kiedyś była taka bajka "Strażnicy Marzeń", która traktowała trochę o tym problemie, że dzieci nie wierzą. Imo nie ma w tym nic złego, że dzieci w to wierzą, a z wiekiem przestają. Każde dziecko ma do tego prawo i nie powinno im się tego odbierać, bo to trochę tak, jakby odbierało im się prawo do bycia dzieckiem. Może i jest rozczarowanie, ale to naturalna kolej rzeczy, taki krok w kierunku bycia "starszym", "dziecięca trauma" jeśli w ogóle można tak to nazwać, one już tego nie będą miały.

Brakuje mi tego, że kiedyś zawsze chodził telewizor i była reklama Coli. To też taki trochę element mojego dzieciństwa. Było to na swój sposób magiczne.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2016 18:57 przez Komimasa.)
05.12.2016 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Mnie w jajo rodzice nie robili, p:

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
05.12.2016 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,188
Ja wygrzebalem zza pieca maskę ze sklejki, ktorej ojciec uzywal do udawania Mikołaja. Ale to było już bardziej potwierdzenie, dowód przeciwko wciskanemu mi kitowi że ten niby Mikołaj to nie tata, skoro jakims dziwnym trafem tata i Mikołaj nigdy nie pokazywali się razem D:

Ale nie czuje jakos traumy, ze bylem oszukiwany czy coś. W sumie fajne, ze dorosli tak sie staraja by dodac do swiat troche magii.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2016 22:15 przez Szczery.)
05.12.2016 22:15
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 458
Sam Święty Mikołaj to dla mnie ważna postać w dzieciństwie. Nikt nigdy nie uświadomił mi, że on nie istnieje niby - bo po co? Nie rozumiem takiego oficjalnego stanowiska w tym temacie. U mnie to wyszło naturalnie. Ale osobiście do dziś wierzę w tą postać! To piękny symbol jest.
Ja tam dobrze wspominam święta gdy dziadek w plastikowej masce i z workiem wchodził do pokoju po wigilii Big Grin Ja z kuzynami usilnie próbowaliśmy zachodzić go od tyłu by zerknąć kto czai się za maską Tongue Ale wszyscy oczywiście utrzymywali pozory, że to Mikołaj.
05.12.2016 22:40
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Dzieci są spostrzegawcze. Ja swoich oszukiwać nie będę. Żona pewnie będzie wciskać kit tak samo jak rodzice. Nie wiem czy się powstrzymam przed wygadaniem. Raczej wątpię. Jak już zrobię to na uszko. Ja się szybciutko domyśliłem. Trudne to nie byłoSmile

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
05.12.2016 22:41
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 601
Opowiesc Szczerego odrazu jakoś mi sie skojarzyla z Batmanem i reszta superbohaterow xD w koncu oni tez raczej nie pokazuja się w tym samym czasie Tongue

Co do drugiej czesci wypowiedzi to odbior tego "klamstewka" zalezy raczej od wieku i rozwoju dziecka bo moze to zarowno docenic jak Ty, badz poleciec w placz albo smuteczek Tongue

Zoro, aby rozwiazac problem z pierwszego akapitu w przyszlosci bedziemy sie wymieniac obowiazkiem udawania mikolaja Big Grin

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2016 22:46 przez PaxRimi.)
05.12.2016 22:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama