Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Idealny podryw^^
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Idealny podryw^^
Co prawda i inteligentnie można się wypowiedzieć na ten temat, ale sądzę jednak, ze przeważać będą jaja, więc dałem tuBig Grin

Dobra więc jestem ciekaw czy i jak podrywacie. Co byście doradzali, gdzie. Ale nie chodzi mi o porady książkowe ale z życia. Będzie zabawniej^^
Jak macie jakieś historyjki z tym to też zapodajcie.
Ciekaw jestem tez jak do tego ustosunkuje się nasze grono dziewczynSmile

Ogólnie oglądałem MTV i tam był taki program ( nie pytajcie jak to się stało, że oglądałem uprzedzę to nie zdarza się często). Nie chce mi się wierzyć, że w tak naiwny sposób dziewczyna daje numer facetowi. Ale ogólnie wydaje mi się, że to ciekawy i zabawny temat^^

Może z jakiejś porady skorzystamBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2010 21:36 przez Komimasa.)
12.10.2010 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
MdS Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Idealny podryw^^
12.10.2010 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
12.10.2010 23:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Degeneraty wy! Czy wy czytać nie umiecie? Na wlasnyh doswiatczeniah.

Nie jakieś filmiki. Życie jest najciekawsze i najśmieszniejsze.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2010 01:07 przez Komimasa.)
13.10.2010 01:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
tmkhanoff Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
hmm z własnego doświadczenia ;p nie właz "w dupe" nie stawiaj drogich alkoholi i biżuterii ;p to tylko strata kasy hmm bądź sobą nie ma co grać inną osobę ;p bądź szczery praw wyszukane komplementy ;p np piszesz z nią na gg omówiłeś się z nią i piszesz tak;d ale umówiłem się dzisiaj z prześliczną dziewczyną, jest taka taka sraka i pytasz się czy ja zna ona nie no to popatrz w lustro ;d
13.10.2010 11:06
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Raczej nie ma czegoś takiego jak idealny podryw Big Grin Co do mnie, to nie podrywam, może inaczej, nie szukam na "siłę", ponieważ uważam, że to nie ma żadnego sensu. Wyznaję zasadę, co ma być to będzie. Kolega wyżej napisał jedną prostą rzecz, tzw. Być po prostu sobą, niby łatwe i proste, ale zazwyczaj wiadomo jak to się kończy (lub zaczyna Tongue), gdy się rozmawia z dziewczyną. Czasami z podrywaniem przeszkadza nam nasza nieśmiałość (ale to już chyba w innym temacie), która nie umożliwia nam normalne rozmowy z płcią przeciwną Big Grin

Ryba twierdzi, że trzeba być sobą, bo jak się sobą nie jest, to jest trochę do dupy. Mini wywiad:
-Nac:a co jeśli facet ma dość trudny charakter ? np. głupieje przy dziewczynach ?
-Ryba: to co? zamierza zacząć piękny związek oparty na iluzjach i oszukiwaniu kobiety? Nawet jak głupieje przy dziewczynach, to niech będzie głupi xD
-Nac: A co jeśli udaje cwaniaka i mówi jaki to on nie jest ? Ogólnie to sporo osób może tak robić.
-Ryba: To ma poważny problem osobowościowy i niech nauczy się być szczery - no offence jakby co xD. Po co zgrywać cwaniaka, skoro prawda wyjdzie na jaw? ale ja nie zniosę przechwalania się bo jest chu... frajerskie strasznie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2010 02:06 przez Nac.)
16.11.2010 01:00
Bloo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39
No nie do końca, facet może grać kogoś innego, ale to zależy co chce od kobiety.

Ogólnie facet chce najpierw wylądować z daną kobietą w łóżku. DOPIERO PO decyduje się, czy chce drążyć tą relację czy olać. No ale jak chce mieć ją tylko na 1 noc, to czemu nie udawać? Nie dość, że jest ciekawie i zabawnie, to umiejętności aktorskie się wyostrzają Big Grin
16.11.2010 10:13
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Cóż.... Najwyraźniej fakt, że nie dawałam się wyrywać na jedną noc sprawił, że mam trochę utopijne poglądy w tym względzie.
Zresztą, według mnie wyrywanie na jedną noc jest... głupie. Tak samo jak związki oparte na tym, że najpierw ląduje się z kimś w łóżku, a potem decyduje się czy być z tą osobą czy nie - i wiem coś o tym, to się źle kończy.
Poza tym z reguły widać, kiedy facet udaje i zgrywa cwaniaka, a kiedy jest po prostu sobą.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

16.11.2010 14:13
Bloo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39
(16.11.2010 14:13 )ryba napisał(a):  Zresztą, według mnie wyrywanie na jedną noc jest... głupie.

Nawet gdybyś miała nick Stefan, to bym wiedział, że jesteś kobietą...

Cytat:Tak samo jak związki oparte na tym, że najpierw ląduje się z kimś w łóżku, a potem decyduje się czy być z tą osobą czy nie - i wiem coś o tym, to się źle kończy.

No jeśli dziewczyna "puszcza się" na 1 randce, to najprawdopodobniej się nie uda. Kto by chciał być związku z jakąś łatwą dziewuchą?
16.11.2010 18:04
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
(16.11.2010 18:04 )Bloo napisał(a):  No jeśli dziewczyna "puszcza się" na 1 randce, to najprawdopodobniej się nie uda. Kto by chciał być związku z jakąś łatwą dziewuchą?

To zdecyduj się, czy chcesz najpierw wylądować z tą dziewczyną w łóżku, czy w końcu nie.

Poza tym wierz mi, że laski też potrafią się bawić facetami, i to tak ostro, że sobie nie wyobrażasz. To tak btw Stefana Smile Poza tym uważam to raczej za znak tego, że jestem dojrzała emocjonalnie i wiem, że można człowieka ostro skrzywdzić ^^ No i że jestem gotowa na stały związek, w którym zresztą jestem. ;p

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

16.11.2010 18:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama