Aktualny czas: 20.09.2017, 11:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Igrzyska!
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 781
Igrzyska!
Nie straszne, nam szpony mrozu! Za nic mamy zamiecie śnieżne. Teraz gdy czas zimy nastał. My załogi czterech mórz pokarzemy, że potrafimy stopić lody!

Nad lodową krainą zapłoną ogień czystej rywalizacji.

Słuchajcie mnie kapitanowie wszystkich załóg oraz wszystkie stwory i potwory morskie. Igrzyska czas zacząć!

Zasady:
Każda z załóg wymyśla jedno zadanie, które pozostałe załogi ( w raz z tą załogą co wymyśliła zadanie ) muszą zrobić. Zadania mogą być wszelakiego typu. Od misji poszukiwawczych, przez napisanie najlepszej karty postaci, do takich mówiących by napisać jakiś artykuł na stronę.
Wygrywa ta drużyna, która zrobi to najlepiej i wygra najwięcej konkurencji. W razie remisu odbędzie się dogrywka w konkurencji wymyślonej przez sędziów.
Sędziowie:
Pięć osób wybranych z pośród całego forum.
Nagroda:
Diabelski owoc dla załogi.

Czy kapitanowie wszystkich załóg podejmują walkę?!?!
04.01.2010 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 71

Mój pomysł na wspaniałą piątkę spoglądającą na to z góry:

Pani Syrenka, Pani Ryba, Pan Vegi, Pan RdR, Pan Wąski

Oczywiście jeśli oni wyrażą na to chęć ^^.

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

04.01.2010 20:44
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Poziom ostrzeżeń: 0%

Owszem, mogę wyrazić chęć.

Jednakże jednakże....
Jako kapitan załogi Soge, uprzejmie informuję iż my, jako nieustraszeni wojownicy mórz i część milonowej armii Usoppa staniemy do uczciwej walki!

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
04.01.2010 20:51
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,120

Chocobo napisał(a):Mój pomysł na wspaniałą piątkę spoglądającą na to z góry:

Pani Syrenka, Pani Ryba, Pan Vegi, Pan RdR, Pan Wąski

Czemu ja? xD
Przecież, skoro jest Wąski, Ryba i Syrenka, no to chyba powinien być PaSaT zamiast mnie xD.
Co do sędziów, to fajnie by byli z poza załóg, ale wątpię by chcieli się bawić w to skoro nie zgłosili się do żadnej z załóg.
Sam pomysł igrzysk jest bardzo dobry i mam nadzieję że nasz kapitan nas zgłosi Smile

05.01.2010 02:06
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie, nie, nie. Ja nic nie robię. Mam zamiar wkroczyć w decydującym momencie i zwyciężyć te Igrzyska dla Soge. Niestety we wszystkim jestem utalentowany, eh. xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
05.01.2010 02:23
Syrenka Offline
Kapitan

*

CO do sędziów wzięłabym Zielonego misia i Jutsu, jako, że oni nie należą do żadnej załogi.
05.01.2010 12:51
Iskariota Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 81

Jeśli już ustalamy sędziów to powinny być nimi osoby zaznajomione z konkretnym działem. Hmm...lepiej wyjaśnię to tak. Obecnie uczęszczam na profil humanistyczny (pol-hira-j.ang). Gdybym nie należał do żadnej załogi, a któraś miałaby za zadanie napisać artykuł/wypracowanie to pod względem stylistycznym (ewentualnie gramatyczno - ortograficznym) mógłbym sprawdzać tę pracę. Proponował bym kogoś z poza załóg, bądź po dwie z każdej dla równości.

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
06.01.2010 00:13
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345

Sędziów można przydzielić z załóg, byle by nie sędziowali swojej załogi. No i dobrze by było, żeby to było sprawiedliwe, żeby się nie okazało, że jeden sędzia coś dopuszczał, a drugi nie, i równo przez to obciął pkt... Właściwie wynika z tego, że powinna być to osoba z poza załogi :-)
RdR napisał(a):Sam pomysł igrzysk jest bardzo dobry i mam nadzieję że nasz kapitan nas zgłosi Smile
Zgłaszam, zgłaszam, sorka że tak późno!

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
07.01.2010 15:48
Syrenka Offline
Kapitan

*

Czekałam, aż siew końcu zgłosisz.
Jako, że Rumba odpadła już na wstępie, to zaczynamy igrzyska!
Skład sędziowski: Jutsu, Komi, Wąski, Zielony miś i Najuch. Żadna z wymienionych osób nie należy do żadnej załogi, więc będzie sprawiedliwie. Oczywiście jeśli się zgodzą.

Sądzę, że już możemy przystąpić do pierwszego zadania, a raczej do drużyny, która zada nam pierwsze zadanie.

SOGE!!!!!
Jako, że wy się pierwsi zgłosiliście, to wy zadajecie pierwsze zadanie. Macie teraz czas, by je przemyśleć i jak będziecie gotowi, to podajcie je nam tutaj.
przypominam, że te zadanie, które wymyślicie, wy również będziecie musieli wykonać.

Igrzyska czas zacząć!!!! Niech wygra najlepszy!!!!
07.01.2010 17:23
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,247
Poziom ostrzeżeń: 5%

Słowa członka Mority bardzo nas poruszyły. Podniesiemy się i pokażemy ostrze naszych skrzypiec! Wąski nasz kapitan, zgłasza Runbę do igrzysk, i na pewno je wygramy! A ja pisze za niego bo mamy cienki dostęp do kompa, a ponadto jest to o tyle ważne, że przez to odpadamy jako jurorzy. Gome. Runba nie zagrała jeszcze ostatniej nuty!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.01.2010 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama