Aktualny czas: 20.11.2017, 02:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Interesujące premiery gier na Nintendo Switch
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
Interesujące premiery gier na Nintendo Switch
Cześć wszystkim!

Niedługo wychodzi nowa konsola którą jestem bardzo zainteresowany, więc zakładam temat aby pochwalić sie na co czekam. A Wy na co czekacie?

Wiem, że niektóre z tych gier wyszły na inne platformy wiele lat temu, ale to jest temat o Nintendo Switch.

Ultra Street Fighter 2 Final Challengers

[Obrazek: 3181272-streetfightlogo.jpg]

Capcom po raz kolejny wypuszcza ulepszoną wersję swojej trzydziestoletniej bijatyki. nie mogę się doczekać aby znowu zagrać w to samo za 40 dolarów Big Grin .

Binding of Isaac Afterbirth +

[Obrazek: 141778b.jpg]

Co prawda od dawna gram na PC, ale nie mogę się doczekać aby móc sobie przenośnie grać. Ma bardzo ładną okładkę.

Splatoon 2

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Żarty żartami - jakbym miał kupić Switcha to dla tej gry. nintendo udowodniło, że można w ciekawy sposób zrobić strzelankę bez grama przemocy, za to z bardzo ciekawą, unikalną mechaniką.

A Wy na co czekacie?

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
01.03.2017 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 231
RE: Interesujące premiery gier na Nintendo Switch
Isaac wychodzi na Switcha? Boże, kocham tę grę, mógłbym kupić tę konsolę tylko dla niej
01.03.2017 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Poziom ostrzeżeń: 0%
Też często jak grywałem w Isaaca myślałem sobie że ta gra byłaby świetna na urządzenia przenośne i widzę ktoś też na to wpadł xd
01.03.2017 20:51
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
A wpadli na to, nie tylko ze Switchem swoją drogą. Isaac wychodzi także na iOSy... Ale na to powinien być osobny temat.

Tylko Monika
01.03.2017 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
To jakiś handheld jest, czy konsola-konsola? Bo po fotach na googlu w sumie nie wiem xd

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
01.03.2017 21:00
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
To jest konsola typu hybrydowego. Generalnie reklamowana jest jako konsola telewizyjna na której można z powodzeniem grać na ekranach telewizora, ale równocześnie można wyjąć "tablecik" zawierający wszelkie bebechy konsoli i grać jak na konsoli przenośnej. Co by nie mówić o startowych tytułach pomysł łączący zalety handhelda i dużej konsoli wydaje się genialny. Szczególnie dla PCtowców IMHO dla których standardowe konsole i tak nie interesują, nie zdziwiłbym się jakby w najbliższych latach optymalnym zestawem dla gracza było PC + Switch, o ile Nintendo nie spie... Cholibcia, spapryczy jeszcze bardziej.

Tylko Monika
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2017 21:05 przez Orzi.)
01.03.2017 21:04
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
A ja myślałam, że to kontynuacja konsolowo,pcetowych heheszków^

Jeżeli chodzi o Nintendo to mi po głowie chodzi nowa Zelda i w sumie miałam o niej temat założyć, ale dziś się już dość napisałam. Zelda jak kiedyś podkreślałam zamiotła targami co samo za siebie mówi. Dla tej gry wiele osób zdecydowało się, na konsolę nintendo i tak samo pewnie będzie tym razem. Czy i ja się skusze to nie wiem, będzie jakiś przypływ gotówki to może w lata jako osłoda za CC...

Ewentualnie mniejszą siłę przebicia ma Mario, ale dobre Mario takie jak serie Galaxy, które były świetne.
I tyle z mojej strony przygody z nintendo obecnie.

Edit: właśnie dojrzałam trailery ( skusił mnie Mario na dole. Mario^) i okazuje się, że Zelda ta wychodzi również na nowe Nintendo, więc usuwam OPZ^ Zelda to cudo, nowatorskie pomysły, ciekawy i niecodzienny gameplay, zaskakujące rozwiązania, interesujące nienużące plansze, czasem tak stworzone że ta gra momentami staje się sztuką ( vide pływanie łódką po piasku chyba za pomocą melodii, w Skyrim). To jest wystarczające portfolio, by nową Zeldę kupić w ciemno, a jej trailery zachęcają do oglądania. Nie wstawiam trailera, bo jakoś jak gra wyjdzie założę temat, ( jeżeli jeszcze nie będzie, fani Zeldy do dzieła!^).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2017 22:08 przez Imithe. Powód: Poprawiona ortografia)
01.03.2017 21:25
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Bentendo, moja ulubiona, zupełnie oderwana od rzeczywistości pod względem cenowym, marka Heart Niestetyż, póki co nie ma zbyt wielu tytułów, które nakłoniłyby mnie do zakupu konsoli już teraz. Wolę trochę poczekać, żeby zobaczyć, jak Wielkie N realizuje swoje zapewnienia o aktywnej współpracy z wieloma producentami.

1-2 Switch
Spoiler :

Flagowy tytuł Switcha, odpowiednik Wii Sports. Banalna w założeniu gierka, idealna na imprezy i spotkania z przyjaciółmi. Będzie tańsza niż standardowa gra od Nintendo, ale wciąż zastanawiam się, czy wystarczająco tania, by przeciętny gracz się na nią skusił. Razem z Ożim doszliśmy kiedyś do wniosku, że odniosłaby spory sukces, gdyby była dołączana do zestawu z konsolą.

Super Mario Odyssey
Spoiler :

Nowa odsłona przygód hydraulika z nadwagą, Mariana. Szczerze mówiąc, zdziwiłem się, że na starcie nie dostaniemy bardziej tradycyjnego Mario w 2D, ale to tak bardzo zalatuje klimatami SM 64, SM Galaxy i SM Sunshine, że nie mógłbym sobie odmówić zakupu tej gry od razu z konsolą.

Pokemon Stars
Niepotwierdzona jeszcze, odświeżona wersja Pokemon Sun/Moon. Oczywisty mast hew @__@

Iii jak na razie to tyle. Ostatnio zapowiedziano też sporo ciekawych indyków. Jeżeli będą w przystępnej cenie, to może się skuszę.

A tutaj całkiem przydatna rozpiska wszystkich nadchodzących premier:
[Obrazek: 55983_1_nintendo_switch_games_lineup_visual_guid.png]

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2017 21:56 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
01.03.2017 21:48
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ten filmik dość dużo mówi o samej konsoli, ale przedstawia też chyba jedyną na tę chwilę wartą uwagi grę.

Ciekawe jest to, że można zdejmować te boki i stworzyć z tego właściwie pada do grania. Że można na tej konsoli, wykorzystując po jednej ściance grać w dwie osoby. Martwi jednak jakoś grafiki, wytrzymałość baterii (niecałe 3 godziny przy Zeldzie) i ilość ciekawych tytułów. Jak Hed sami mówi, nie wie, w co będzie potem grał jak skończy Zeldę.
Ciekawe jest też to że konsola cechuje się dużą surowością, tzn daje nam w sumie opcję grania, sprawdzania w co grają znajomi i wszystko w temacie. Za to zrobiło na mnie wrażenie natychmiastowe wczytywanie się gry. Gdyby tak się gry na konsolach normalnie odpalały.
Jeśli zaś chodzi o Zeldę to jest to gra legenda. Chyba nie ma drugiego takiego produktu, gdzie każda kolejna odsłona byłaby lepsza i to o tyle lepsza. To gra dla której kupowało się konsole od Nintendo i podobnie pewnie będzie i tym razem. Zresztą sam filmik jest zatytułowany "czy kupisz konsolę dla jednej gry". Otwarty świat, ciekawość, świetne rozwiązania i co ważne innowacyjne. W Zeldzie zawsze jest coś nowego, no ale jest na konsoli Nintendo a to rodzi spory problem... więcej o niej pewnie Imi by powiedziała, bo przejrzała chyba wszystkie filmiki jakie są na jej temat.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.03.2017 23:49
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
(09.03.2017 23:49 )Komimasa napisał(a):  Martwi jednak jakoś grafiki
Jeżeli ktoś kiedykolwiek kupili konsolę Nintendo dla grafiki, musiał poczuć się oszukany.

(09.03.2017 23:49 )Komimasa napisał(a):  wytrzymałość baterii (niecałe 3 godziny przy Zeldzie)
I ok. 6 godzin przy tytułach ze słabszą grafiką.

(09.03.2017 23:49 )Komimasa napisał(a):  ilość ciekawych tytułów.
A to akurat prawda. Teorie są różne, od badań rynku po niewyrobienie się producentów do premiery.

Co do samego tytułu filmu,
(09.03.2017 23:49 )Komimasa napisał(a):  "czy kupisz konsolę dla jednej gry".
Jasne, że nie. PS4 też nie kupiłbym dla Uncharted 4, bo resztę interesujących mnie gier mogę kupić o wiele taniej na PC. Nintendo żyje swoimi ekskluziwami, które nie ukazują się na konsolach konkurencji. Większość tytułów na wyłączność, jakie oferują Sony i Microsoft to ekskluziwy czasowe - nic, co zachęcałoby do zakupu przy obecnych cenach gier. Niemniej, dziwią mnie tak dobre wyniki sprzedaży Switcha, jakie można zaobserwować w pierwszym tygodniu, przy tak małej ilości ciekawych zapowiedzi.

Brak kamery czy aparatu, o którym wspomniano w filmie, uważam za spory plus. Wszyscy mają wyposażone w nie telefony, naprawdę nie trzeba tworzyć z konsoli kolejnej okazji do zhackowania zabezpieczeń i podglądania graczy, skoro nie ma planów na wykorzystanie takiej technologii w nadchodzących grach. Czujnik ruchu rozpoznający kształty z odległości w zupełności wystarczy.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2017 03:04 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
10.03.2017 03:03
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama