Aktualny czas: 24.11.2017, 22:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jacy faceci podobają się kobietom
Autor Wiadomość
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 718
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jacy faceci podobają się kobietom
Przejrzałam pobieżnie, podobny temat to kontakty damski męskie, ale to jednak nie to. Jakiś kawałek muzyczny sobie leciał, gdzie w refrenie ktoś niegłupi zaśpiewał, dlaczego kobiety, kochają nas za bezczelność... dlaczego kobietom, podobają się agresywna, aktywni, silni neandertalczycy, a mniej ceni sobie łagodnych, cichych, niewidocznych... no nie rozumiem siebie samej czasem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2016 11:16 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
16.06.2016 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Jacy faceci, podobaja sie kobietom
Pierwotne instynkty z czasów, gdy taki silny i agresywny facet był w stanie zapewnić zwierzynę i odpedzic wrogie plemiona i konkurentów do rozpłodu. Recesyjny relikt czasów prehistorycznych.

[Obrazek: giphy.gif]
16.06.2016 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Czyli, że marzymy, żeby maczugami po głowie dostawać ? Tongue
16.06.2016 09:50
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
O! Ja nie tak dawno oglądałem "dlaczego kobiety wolą draniów" czy jakoś tak i zarówno babka to tłumaczyła i facet i tak czy inaczej można było dojść do zatrważających wniosków, choć oczywiście ciągle generalizując i wierząc, że nie jest tak zawsze.

Ogólnie facet pytał, czy zastanawiałeś się dlaczego kobiety wolą drani i podawał przykład jak raz pewien kolo zachowywał się jak dżentelmen i jakoś ta go zostawiła. Innym razem poznał babkę, spędził z nią gorącą noc, ta sprzątnęła mu w mieszkaniu, on ją wywalił za drzwi i cały czas esemesowała z prośbą o kontakt.
I jak on to tłumaczył, z logicznego punktu widzenia kobieta powinna wybrać miłego dżentelmena, który się o nią troszczył, zależało mu na niej, tym czasem to nie przeszło, za to wersja na "dupka" sprawdziła się aż za dobrze.
Cały jednak problem polega na tym, że, jak to było w filmiku kobiety nie myślą logicznie. Są emocjonalne i podchodzą do mężczyzny właśnie w ten sposób, co dla nas mężczyzn jest często nie do pojęcia. M ado jednak sens. Co z tego, że tamten może ją zlewać, stwarzać dla niej zagrożenie, jak jednocześnie jest interesujący, tajemniczy, intrygujący i przez to wzmaga apetyt i pociąga?
Jedna dziewczyna porównała to do karuzeli w miasteczku. Gdzie można wybrać spokojną jazdę w kółeczku, nic Ci nie grozi, jest przyjemnie ale nie ma w tym emocji, a wybrać roller-coaster z zawijasami, co niekoniecznie jest bezpieczne, ale za to jest pewnością ciekawym i emocjonującym przeżyciem.
Był też filmik z jakiegoś filmu, nie znam, ale miała miejsce randka na łódkach. Jeden koleś (dla łatwiejszego rozróżnienia nazwijmy go dupkiem) stanął w łódce i chciał przejść na drugą i spadł do wody. Obok przepływała nazwijmy to "klasyczna para" i patrzyła co tam się wyrabia. Dupek wpadł, babka jego się śmiała po czym on zaraz ją wciągnął do wody i zaczęli się ochlapywać. Facet z tamtej klasycznej parki, skomentował wtedy to krótko "dziecinada" a kobieta tak westchnęła i też zrezygnowana przytaknęła. Wyraźnie było widać, że sama chciałaby się znaleźć na miejscu tamtej. I wcale jej się nie dziwię, bo wiało nudą.

Do tego dochodzą jeszcze różne zagrywki grania dupka, czyli żeby umieć powiedzieć coś żeby babce dogryźć ale lekko, jednocześnie podkreślić, że widzi się jej starania. No ale to już podchodzi pod szkołę uwodzenia, co jest utożsamiane z manipulacją kobietami, co wcale nie wydaje mi się prawdą po filmikach, które widziałem, no ale to już temat na osobną rozmowę.

Wracając do tematu. Wydaje się to niezrozumiałe, ale jakby się lepiej przyjrzeć ma to sens. Taki miły facet, co to dzwoni do dziewczyny, troszczy się o nią, szybko staje się dla niej monotonny, nieatrakcyjny. Nie bez kozery się mówi, że facet powinien trzymać kobietę na dystans, bo wtedy cały czas ona widzi, że musi się starać, by pozyskać jego uwagę. Czego ona właściwie potrzebuje. Bo jeśli z miejsca dostanie wszystko, to ją to znudzi, bo nie będzie w tym emocji, nie będzie poczucia "co zdarzy się za zakrętem", będzie wiało monotonią.

Ogólnie miałem sobie o tym pogadać z chłopakami singlami, ale skoro już wyszłaś z tym tematem szkoda się nie wypowiedzieć.
Zanim jednak zostanę obrzucony stwierdzeniami dziewczyn "jaka taka nie jestem, mylisz się" chcę tylko zauważyć, że to jest generalizacja.

Jeszcze wnioski kobiety, która prowadziła filmik były smutne. Że tak naprawdę każdy drań, był kiedyś miłym facetem, ale został wykorzystany, babka go zostawiła, zobaczył, że to nie ma przyszłości i się zmienił w dupka. A potem jeszcze kobiety narzekają, że nie ma teraz takich miłych facetów. I bądź tu mądry i pisz wiersze.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2016 10:05 przez Komimasa.)
16.06.2016 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,623
Przystojni się podobają, droga pani, przystojni.
Jeśli nawet jesteś nieokrzesanym, pierwotnym i bezczelnym dupkiem, ale nie masz przyciągającej zewnętrzności, to wcale nie jesteś "atrakcyjnym i intrygującym" tylko "beznadziejnym i chamskim". Oczywiście, niejedna osoba powie, że wygląd wcale nie ma znaczenia, ale to tylko piękna, powtarzana do znudzenia bajeczka, za którą życie jakoś w ogóle nie zamierza podążać.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.06.2016 10:47
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
RE: Jacy faceci podobaja sie kobietom
Wiesz co niezgodne sie. Mój kolega, który w dzieciństwie miał bardzo tragiczna historię z ropną infekcja szczęki, w wyniku której musiał mieć wycięta spora jej część, co okrutnie znieksztalcilo mu twarz, potem przeszedł ospę w najgorszy możliwy sposób, bo zostały mu okrutne dzioby, po jakiejś bojce ma usunięta malzowine uszka, a do tego cierpi w wieku lat 33 na trądzik. Ten mój kolega, który z powodu swojego wyglądu, Przez 7 lat by nalogowym alkoholikiem, 3 lata temu się zaszyl. Nie pije, kupił malutki jachcik na kredyt, bo zarabia malo zajmując się servisem carcherow i się pół roku temu zareczyl z całkiem ładna dziewczyna. Nie powiem, że nie byliśmy zaskoczeni, bo byliśmy. On nigdy nawet nie wyczułam się w sprawach damski męskich, jako ten pogodzony z losem. Więc, nie szczery, nie zgodzę się że wygląd jest najważniejszy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2016 11:26 przez Rudzish.)
16.06.2016 11:14
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,623
RE: Jacy faceci podobają się kobietom
Po pierwsze, mówimy ogólnikami, generalizujemy, więc jeden taki przypadek niczego nie zmienia.
I ja nie twierdzę, że wygląd jest najważniejszy. Tylko że to nieprawda, że wcale się nie liczy, nie ma znaczenia itd. , jak nam próbuje wmówić świat, bo w większości przypadków będzie miał doniosłe znaczenie dla kwestii spodobania się komuś czy nie.
A kolega ten, bardzo przepraszam, dupkiem był? Wątpię. A o to mi właśnie chodziło w mojej wypowiedzi, że trzeba być przystojnym, żeby coś ugrać "na dupka". Jak facet jest mniej lub bardziej oszpecony, to nie ma zaplecza do tego, żeby odgrywać macho chama.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.06.2016 11:26
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Po pierwsze to chciałbym przeczytać zdanie kobiet na ten temat oprócz Rudzish, która go założyła.
Tak naprawdę przeciętny facet nie odpowie na to pytanie [chyba, że jest psychologiem] ;P
Więc faceci ze swoimi teoriami z palca niech se sobie stont pójdo i niech więcej kobiet się wypowie XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
16.06.2016 16:05
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
"Jak nie masz macicy to zamknij ryj" :v

[Obrazek: giphy.gif]
16.06.2016 16:11
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Sam sobie idź jak Ci to przeszkadza i to nie są teorie z dupy, tylko podparte obserwacjami. Poczytaj też sobie komentarze innych to zobaczysz. Nie mówię, że tak jest zawsze i działa to z taką samą siłą, ale na pewno coś jest na rzeczy. Piszesz tak, jakbyś wierzył, że poznasz za chwilę jakąś prawdę objawionąTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2016 19:27 przez Komimasa.)
16.06.2016 19:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama