Aktualny czas: 23.11.2017, 13:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jade Empire
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jade Empire
Gierka studia Bioware, twórców takich legend jak chociażby seria Baldurs Gate. RPG w klimatyce dalekiego wschodu, sztuki walki, genialna oprawa fabularna i charakterystyczne dla Bioware romanse ;] (może być nawet trójkącik!)

Gierke przeszedłem na poziomie normalnym, to była banalna. Teraz, po jej przejściu odblokowałem poziom Jadeitowego Mistrza i powiem szczerze: KOSMOS. Dawno tak wyśrubowanego poziomu trudności nie widziałem.

CZy ktoś grał z was w to? Jakie wrażenia Big Grin?

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
24.09.2009 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Mam to Z CDA, jednak nie wiem czy opłaca mi sie instalować (256 RAM, 128 Geforce fx5200, 2.64 proc intela), moim zdanie mbęde miał pokaz slajdów.
24.09.2009 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250

u mnie chodziło n podobnym sprzęcie na średnich, ale doszedłem do pewnego momentu i dalej był bug, który wywalał mnie za tekstury Smile Po upgrade kompa nie miałem okazji pograć. Mszę dostać w łapki ten tytuł.

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
24.09.2009 16:04
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

roronoazoro napisał(a):Mszę dostać w łapki ten tytuł.

CDA wrzesień, w Tesco powinien jeszcze być.
24.09.2009 16:10
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156

jeśli już mowicie to moglibyście jakies screeny z tej gry dac :?: (wiem w necie moge poszukac) lecz ostatni czasy nie mam czasu zbytnio na takie rzeczy a grywam jak juz tylko w weekendy

[Obrazek: Ulquiorra_Schiffer_Signature_by_Xx_Skull_Rider_xX.png]
24.09.2009 16:44
Jutsu
Unregistered

Grałem w to jeszcze jak wyszło na xbox ( to była wtedy nowość, nie było podobnych tytułów, gdzie tak szkoliłeś postać a 2 lata później diabli wiedzą) ) dla mnie klawka to pomyłka, zupełne ułatwienie. (choć ciężkie to i tak nie było, dobra momentami było (np ten turniej no ale jak się w staty nie pakuje to z czym do ludzi) ) W trakcie gry można było w dowolnej chwili zmienić poziom trudności raz zmieniłem na ten tam ostatni a potem o tym zapomniałem :mrgreen:

Żałuję że nie udało mi się nauczyć stylu drunken master
Wąski napisał(a):Gierke przeszedłem na poziomie normalnym, to była banalna. Teraz, po jej przejściu odblokowałem poziom Jadeitowego Mistrza i powiem szczerze:
.

Hmm napisałeś normal ale już wtedy można było wziąć hard. Zakładam wiec że to co ja szedłem jest tak pomiędzy. Przyda się kilak starych dobrych stylów.

Aha robiłem jeszcze jedno debilstwo. ja mam z reguły tak że jak coś dostane to to oszczędzam i np w Jade Empire miałem chyba z 40 tych punktów do wykorzystania, i dopiro na sam koniec ulepszyłem styl giganta. Ogółem z racji braków w angolu pewnie wiele straciłem, no i dużo questów ominąłem wiec nie miałem dużego levelka.
24.09.2009 16:49
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Jutsu napisał(a):Żałuję że nie udało mi się nauczyć stylu drunken master

Stylu pijanego mistrza uczy się pantoflarz Ho, ten piekarz. Po prostu w trakcie przygody ustawiasz go jako osobą towarzyszącą i nastawiasz go nie na Atak ale na Wsparcie. Wyrzuca wtedy buteleczki z alkoholem i masz pijanego mistrza Big Grin To nie jest oddzielny styl, używasz go tylko w tej konkretnej sytuacji.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
24.09.2009 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Aha no ja tak walczyłem ale po prostu myślałem, że kiedyś można nauczyć się samemu :-D
24.09.2009 17:00
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Gra jest niebywała, niesamowita, podniosła wczuta i genialna.

Trafiła do grona tych kilku szczęśliwych, które lubie sobie przejść raz na kiedyśSmile

Co do poziomów trudności... Jadeitowy mistrz - i zaczyna się gra. Na normalnym to śmieszny banał po prostu. Na Jade masterze nie da rady skończyć turnieju. Cesarska rozgrywka, czy jak to tam się zwie, nie do przejścia... Cholerny żabi demon. Nienawidzę go po prostu.

A tak poza tym, uważam, że jest to jedna z tych gier, którą przeżywa się całym sobą. Nie mogę przestać grać. Niesamowite!

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
26.09.2009 23:25
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Zainstalowałem sobie dziś to. Wyszło że chodzi w miare płynnie, dopóki nie dochodzi do pierwszego starcia z tymi bandytami. Gdy zaczynam sie tłuc, zaczyna się też pokaz slajdów, a jade na minimalnych z rozdzielczością 640:480.

I tym sposobem żeś się doigrał.
27.09.2009 21:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama