Aktualny czas: 20.08.2017, 13:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Jak dojadę ? . nakama
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,067
Jak dojadę ? . nakama
Witajcie jako że już się wszystko pogubiło tutaj macie temat aby dokładnie zaplanować trasę. Do ludzi którzy będą jechać przez Dęblin czyli ci z lubelskiego i południowo wschodnich regionów polski, wysiadają w Dęblinie i przesiadają się w pociąg kolei mazowieckich ( łatwo poznać wszystkie są zielono białe i pisze na nich KM ) który jedzie do warszawy bądź przez nią po czym mają następujące stacje:

Rokitnia-Życzyn-Mika-Wygoda-Sobolew-Leokadia-Łaskarzew-Wola Rowska (moja rodzinna miejscowość ) i Ruda Talubska i to jest stacja docelowa!

Dla ludziów jadących do warszawy a potem z niej, stacjami na których można się przesiąść z linii pośpiesznych na regionalne są Warszawa Zachodnia i Warszawa Wschodnia. Ze stacji Warszawa Centralna niestety trzeba się przejść na dworzec Warszawa Śródmieście, niby to niecałe 200 m i można przejściem podziemnym z peronu przejść na peron ale mało kto będzie wiedział w którym kierunku.

Warszawa Zachodnia normalnie pociągi w kierunku na Dęblin odjeżdżają z torów obok peronu 2. Na śródmieściu zawsze i bez wyjątków z toru obok peronu 1 (który leży pomiędzy peronem 1 i 2 ), natomiast na stacji Warszawa Wschodnia jest to ostatni peron od ulicy lubelskiej (tej z zajezdnią autobusową rozpoznacie w mik ) czyli peron numer 7.

Jadący z Warszawy wsiadają tylko i wyłącznie w pociągi KM w kierunku na Dęblin !!!

Rozpiszę stacje w kolejności od W-wa Zachodnia

W-wa Zachodnia - W-wa Ochota - W-wa Śródmieście - W-wa Powiśle - W-wa Stadion (taa ten narodowy czerwono biały namiot cyrkowy) - W-wa Wschodnia - W-wa Olszynka Grochowska - W-wa Gocławek - W-wa Wawer - W-wa Anin - W-wa Międzylesie - W-wa Radość - W-wa Międzeszyn - W-wa Falenica (uff wreście wyjechaliście ze stolicy, to najdłuższy odcinek btw Tongue od centrum do obrzeży ) - Michalin - Józefów - Świder - Otwock - Śródborów - Pogorzel Warszawska - Stara Wieś - Celestynów - Kołbiel - Chrosna - Zabieżki - Augustówka - Pilawa - Garwolin - Ruda Talubska tak ta sama stacja docelowa co powyżej tylko od dupy strony Tongue

Niedługo dodam mapki i inne pierdoły pomocne, tak że nawet Zoro sprzed time skipu się nie zgubi Tongue

PS jakiekolwiek pytania o dojazd walcie tutaj w każdej wolnej chwili postaram się udzielić odpowiedzi

PPS co do tego jak dotrzeć ze stacji Ruda Talubska na miejsce naszej dzikiej leśnej orgii również dorzucę niedługo tymczasem Tongue

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2012 11:03 przez Szogun.)
31.07.2012 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
RE: Jak dojadę ? . nakama
[Obrazek: mapafk.png]

pomyslałem że zrobię mapę dla upartych jak przejść z centralnego na śródmieście mam nadzieję że pomoże to komukolwiek...

ciekawostek jak widzicie na stacji Śródmieście są dwa tory, jeden ma inny kolor a drugi jest biały jak pozostałe. Tym drugim torem mozna dojechać do magicznego Międzyborowia, tak tak naszej starej siedziby przez ostatnie dwa lata Tongue ( i do Eichan na chatę też jak ktoś by chciał Tongue )

specjalnie dla rybsona przedstawiam najprostszy z mozliwych dojazdów do mnie na działencję a przynajmniej do rudy talubskiej... no prawie w każdym razie o to mapka

[Obrazek: mapaadministracyjnodrog.jpg]

zielony to kolej czyli trasa pociągowa niebieska to trasa proponowana przeze mnie samochodem. Po pierwsze należy odnaleźć ulice Bronisława Czecha (w google maps znajduje bez problemu znajduje się ona na pograniczu Wawra i Pragi Południe ) i ciągnie się ona długo przez zalesiony teren do Starej Miłosnej, tam miniecie po lewej Maca ( dla rybsona z pewnością odpowiedni znak rozpoznawczy Tongue i olsztyn teamu też ) i potem uważnie przyglądajcie się znakom. Kiedy pojawią się tablice na Lublin to skręcacie w prawo. Łatwo będzie tez zapamiętać że tuż za nim zaczyna się miejscowość o podobnej i wdzięcznej nazwie Zakręt Tongue. A potem prujecie trasą lubelską, mijacie rondo na ktorym krzyżuje się trasa terespolska z lubelską, zaraz za miejscowością o kolejnej wdzięcznej nazwie Bocian (ach te polskie nazwy). Rondo oczywiście przebijacie wprost w lewo nie skręcacie bo pojedziecie do kołbieli, a jak w prawo to do piekarni w której pracowałem i przez ktorą nie mogłem być na pierwszym CC Tongue Uważajcie sporo fotoradarów i pojebów na tej trasie i dojeżdżacie do obwodnicy Garwolińskiej. Resztę opiszę później bo mi w dupe jebany net w pracy wpieprzył drugie tyle posta !!!!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2012 14:54 przez Szogun.)
31.07.2012 12:09
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,030
Poziom ostrzeżeń: 0%
Szogun, jesteś genialny! Powinieneś być inżynierem, a nie dzieckiem!

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2012 13:09 przez Szczery.)
31.07.2012 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Ale bycie dzieckiem jest fajniejsze i bardziej czilałtowe, po za tym jedno nie wyklucza drugiego Tongue niedługo dorzucę więcej mapek i porad tak żeby nawet ślepy trafił

31.07.2012 12:36
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Mapę samochodową z zaznaczonym jak tam dojechać od strony Torunia przez Warszawę! Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
31.07.2012 12:39
Jutsu
Unregistered

Patrząc na te mapki widza nadzieje że trafie.
31.07.2012 12:40
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja lepiej nie będę opisywał jak ja z centralnego szedłem na dworzec Warszawa Śródmieście, świetna myśl i wykonanie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

31.07.2012 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Tymczasem to było takie proste nie Tongue?

Mogę rybeńko postarać się i zrobić ci mapkę od warszawy do miejsca CC ale GPS będzie lepszy sądzę tym bardziej że nie jestem mobilkiem Tongue Za to od Rudy Talubskiej do feliksina już jak najbardziej Tongue Z pewnością się przyda Smile

31.07.2012 13:34
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
nie mam gpsa :<

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
31.07.2012 14:07
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 641
prosiłabym o mape w przybliżeniu samego Feliksina z wielką kropką "TU MASZ BYĆ"

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
31.07.2012 16:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama