Aktualny czas: 24.11.2017, 22:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Jak to się skończy?
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,623
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jak to się skończy?
Macie zapewne serie (seriale, gry, ksiazki itd.) które z różnych powodów wciąż się nie skończyły, mimo że trwają długo, wiele lat, albo też końca nigdy się nie doczekają. Jakie to serie? Podzielcie się swoimi niespełnionymi wciąż marzeniami o poznaniu zakończenia ulubionej serii.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

05.07.2017 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
RE: Jak to się skończy?
Przenieść Was z powrotem? Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
05.07.2017 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Up to you, jak pisałem, mi szkoda było tematu na elitaryzowanie go tylko dla Japonii ;P

06.07.2017 01:26
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 410
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ciekawi mnie zakończenie Big Bang Theory. To jest jeden z tych seriali, które w sumie jakoś nie można przewidzieć końca, chwilowo stanąłem na tym
Spoiler :
(SPOILER), jak urodziło się dziecko Bernie i Howardowi, jest to jakiś przełom w serialu, bo tak naprawdę każdy odcinek jest o wszystkim i o niczym i nie prowadzi jakoś do końca, więc trudno przewidzieć co ma w głowie taki reżyser czy scenarzysta, pewnie będą to kręcić aż im się formuła wyczerpie i uśmiercą połowe ekipy Big Grin
Jeszcze był serial How I Met Your Mother
Spoiler :
niby jakieś tam zakończenie miał, ale na moje to strasznie spaprane i dla mnie, to dalej mógłby ten serial być kręcony, no ale jak już poznaliśmy matkę, która zaraz potem umiera, to coś w człowieku pęka ;P
Są takie serie, które chyba nigdy nie będą mieć końca, póki się formuła nie wyczerpie, np. taki James Bond, tu jedynie aktorzy i pokolenia widzów się zmieniają, no i technika kręcenia, aczkolwiek wstrząsa mną, jak słyszę że po Craigu mają dać czarnoskórego aktora...poprawność polityczna na całego.

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2017 01:43 przez Kotu. Powód: Poprawiona ortografia)
06.07.2017 01:43
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Nie do końca "jak to się skończy?" ale podobnie, bo "jak to się skończyło?".
Strasznie mi szkoda It Crowd, bo obejrzałem niedawno "sezon" piąty, czyli jeden odcinek, dłuższy niż typowe, a mający za zadanie skończyć ten serial już definitywnie. No i skończył, ale to jego jedyna zaleta, bo jak poziom znacznie został zaniżony sezonem czwartym, to ten odcinek zamiast zostawić go tak jak jest, to wdeptał go w glebę jeszcze głębiej, twórcy chyba wyraźnie zapomnieli czym ten serial był z początku i zrobili jakąś taką kaszankę... no szkoda gadać.

Za to serial który bardzo, bardzo chętnie bym zobaczył do końca, to My name is Earl - niestety, został on zdjęty z anteny przez FOX i choć swego czasu aktorzy deklarowali że chętnie by powrócili do pracy przy tym serialu, to nie podjęto decyzji o wznowieniu. Sytuacja ta boli mnie szczególnie z dwóch dodatkowych powodów. Pierwszy - zakończenie sezonu czwartego cliff-hangerem, którego rozwikłania nie dowiemy się już nigdy. Drugi - ostatnio miałem okazję przeczytać o wizji głównego scenarzysty odnośnie zakończenia i to byłaby taka piękna sprawa, że strasznie mi przykro, że nie będzie mi tego dane nigdy zobaczyć na ekranie...

06.07.2017 01:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama