Aktualny czas: 20.08.2018, 15:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Jaką supermoc byście chcieli mieć?
Autor Wiadomość
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,693
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jaką supermoc byście chcieli mieć?
Ostatnio sobie tak myślałem - fajnie by było mieć supermoc, niczym Ci piękni i dzielni bohaterowie mang dla chłopców. I tak się zastanawiam - jaką moc WY byście chcieli mieć? I proszę Was, coś oryginalnego wymyślcie i żeby oddawało dobrze Wasz charakter, to jacy jesteście. Możecie się wzorować na Nenie z HxH lub devil fruitach, ale nie musicie. Fajnie też byłoby, żeby nie było to zbyt przesadzone - niech ma jakieś drawbacki, a nie jestem kurna niepokonany.

[Obrazek: giphy.gif]
04.06.2013 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,322
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Jaką supermoc byście chcieli mieć?
Latający fotel. Jak latanie, ale wygodniejsze. Do tego jakieś fajne czary-mary do unicestwiania wrogów. Najlepiej oparte na ogniu, to zimą będzie czym się ogrzać.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
04.06.2013 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Umiejętność przemieszczania się w czasie oraz teleportacja. Jednak w obu przypadkach byłyby haczyki - trzeba bardzo dokładnie określić miejsce lub czas w którym chce się człowiek znaleźć bo na przykład zachcę pojawić się we Włoszech i pojawię się w jednej polskiej wsi która się tak nazywa xd W przypadku przenoszenia się w czasie trzeba podać dokładną datę a nie tylko rok. Obu mocy można użyć tylko raz dziennie - w tą i z powrotem. Zawsze chciałem mieć takie moce xd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
04.06.2013 00:22
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Ja już Ci na FB pisałam xD

Na pewno nie czytanie w myślach - wolałabym nie wiedzieć xD
To jest masakra.
Latanie też jest do kitu raczej.
Telekineza to lenistwo, teleportacja niby też, ale teleportacja to jeszcze oszczędność kasy i czasu.

Więc pewnie coś w stylu wpływu na emocje lub zachowanie innych.
Bo lubię mieć włądzę i się rządzić xo
więc akurat by było po mojej myśli.
Jak zwykle coś wpływającego na psychikę ludzką i zwierzęcą.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
04.06.2013 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,693
No to teraz ja. Ostatnio sobie sporo myślałem nad czymś niebanalnym i wpadłem na taki pomysł.

Tworzenie szklanych kuleczek, takich jak do gry w kulki. Ale mam nad nimi absolutną kontrolę - mogę nimi strzelać jak pociskami, robić zasłony, unosić je w powietrze. Ale to nie wszystko - zależnie od moich emocji zmieniają właściwości. I tak jak jestem zły to wypełniają się ogniem i przy uderzeniu jest efekt jak przy fireballu, jak smutny to to samo, ino z lodem i tak dalej i tak dalej.

[Obrazek: giphy.gif]
04.06.2013 02:29
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 647
Moim najwiekszym marzeniem supermocy jest teleportacja. OMG ale bym dżampowała!! Najwspanialsza rzecz evah!

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
04.06.2013 12:05
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 888
TELEPORTACJA! To jest najlepsza super moc, nic innego bym nie chciał. Stykło by to co jest pokazane w filmie Jumper i zadowolony jestem po kres życia Big Grin
04.06.2013 12:43
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Czytanie w myślach~ Zawsze chciałam, tak bardzo mocno :3

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
04.06.2013 18:25
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Mi to się marzy zatrzymywanie czasu Big Grin Jest to też na swój sposób teleportacja, bo dla osób trzecich to przemieszczenie się w ciągu ułamka sekundy Big Grin
Ale nie byłoby to zwykłe zatrzymanie czasu. Zatrzymywałby też np. ból, czyli nie odczuwam bólu, ale... Ból jest, tyle, że go nie czuję. I on przechodzi. Jeśli kontynuuję czas, to uderzy we mnie tyle bólu ile jeszcze nie przeszło. Przykładowo, jakbym dostał cegłą i normalnie bolałoby to przez 10 min, a czas "puszczę" po 5 min, to zaboli tak jak miałoby zaboleć po 5 minutach Big Grin Czyli puszczenie czasu zaraz po upadku z 200 metrów oznaczałoby śmierć Big Grin

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
04.06.2013 19:46
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 944
Chciałabym umieć przewidywać przyszłość. Bardzo przydatne, np. na sprawdzianach, patrzysz sobie, jakie będą pytania... Albo sprawdzasz wynik jakiegoś meczu czy innej konkurencji, zakładasz się i wygrywasz myljony!

[Obrazek: D2kDFZK.png]
04.06.2013 19:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama