Aktualny czas: 26.01.2015, 04:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Rozpoczynamy wielką zbiórkę pieniędzy na serwer wirtualny.
Do połowy lutego musimy zebrać wymaganą kwotę,
bo będziemy rozwiązywać umowę z dotychczasowym dostawcą.
Szczegóły na portalu.
Odpowiedz 
Jaką supermoc byście chcieli mieć?
Autor Wiadomość
barry Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
RE: Jaką supermoc byście chcieli mieć?
Jak już mówimy o magicznych pilotach... Fajne byłoby nie tylko wstrzymywanie czasu, ale tez cofanie, zwalnianie/przyspieszanie, powtarzanie pewnego momentu x razy. Ogólnie z czasem można masę rzeczy zrobić, dlatego często jest to bardzo OP moc.
Najfajniejsze są supermoce które z pozoru nie mają jakiegos mega pałera i trzeba trochę pokminić żeby je dobrze wykorzystać(np. Gomu Gomu)

ONE PIECE - Shin Sekai
20.08.2013 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 498
Może tak pośrednio na temat, ale jest film o takiej mocy. Bodajże "klik i robisz co chcesz", który mówił o bardzo nieprzyjemnych wadach takiej władzy Tongue.
20.08.2013 22:06
Devzan Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,228
Poziom ostrzeżeń: 20%
Fantomas napisał(a):Uaaa pierwszy post od bardzo,bardzo dawna.
Zawsze chciałem posiadać moc wstrzymywania czasu,coś jak Benny Hill i jego magiczny pilot.Przydałaby się np w pracy,w toalecie,sklepie wszędzie.Moc idealna
Dokładnie Big Grin Sam o tym napisałem parę postów wyżej.

barry napisał(a):Jak już mówimy o magicznych pilotach... Fajne byłoby nie tylko wstrzymywanie czasu, ale tez cofanie, zwalnianie/przyspieszanie, powtarzanie pewnego momentu x razy. Ogólnie z czasem można masę rzeczy zrobić, dlatego często jest to bardzo OP moc.
Tak jak już napisał Trace - takie coś ma brzemienne skutki xd Dlatego ja bym się ograniczył do samego zatrzymywania, ale na zasadach podanych przeze mnie Tongue

Jeśli pokazalibyśmy naszą obecną technologię jaskiniowcom, powiedzieliby, że to magia. Zaś gdybyśmy pokazali magię dzisiejszym ludziom, nazwaliby to technologią.
20.08.2013 22:22
DanielZPL Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77
Poziom ostrzeżeń: 0%
Może to niezbyt oryginalne, ale też chciałbym się teleportować i jeśli byłoby to możliwe to do tego potrzebowałbym jeszcze czegoś w stylu Google Earth "w głowie", bo bez tego za bardzo bałbym się o to, że steleportuję się w ścianę Smile

[Obrazek: eeeee.png]
22.08.2013 09:22
Devzan Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,228
Poziom ostrzeżeń: 20%
Taka teleportacja to raczej w miejsca które znasz (chociażby z zdjęć). Ale tutaj też przydaje się moja zatrzymywanie czasu~ I co z tego, że musiałbyś przejść pół świata żeby się "tam" dostać xD

Dobra jest też taka logia krwi. Nigdy się nie wykrwawisz, a poza tym to logia ^^

Jeśli pokazalibyśmy naszą obecną technologię jaskiniowcom, powiedzieliby, że to magia. Zaś gdybyśmy pokazali magię dzisiejszym ludziom, nazwaliby to technologią.
22.08.2013 09:55
barry Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Krew średnio mi pasuje na logię, bardziej na Paramecię i zdolności jak "Gałąź grzechu" z Deadman Wonderland

ONE PIECE - Shin Sekai
22.08.2013 10:24
okiren Offline
Yonkou

*
Liczba postów: 2,124
Logia krwi byłaby kozacka do symulowania - delikwent dostaje kulkę, która przelatuje przez niego jak przez powietrze (logia \o/), po czym zaczyna rzygać krwią na potęgę i sikać juchą z "postrzału", tylko po to, by po chwili pokazać w uśmiechu zakrwawione zęby i przystąpić do kontrataku z kompletnego zaskoczenia Big Grin

[Obrazek: sygna%20X_zpso5plbx5i.gif]
"You're on the canon ground, I'm up in crack ship space // Let's start a shipping war, don't care if I'll get hate.
Don't like my pairings, well, then you can hit the bricks. // This is my OTP - I'll go down with this ship!"
22.08.2013 13:58
szogu3 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 251
Poziom ostrzeżeń: 42%
Proszę was ;D Ja bym chciał kontrole nad czasem Big Grin

[Obrazek: sygna_szogu3_zps012227f0.png]

"Ja zawsze mam rację, aż mnie to przeraża." - Herkules Poirot

"Gdy ktoś prosi o miłość - już jej niewart." - Władysław Grzeszczyk
22.08.2013 14:06
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 811
Mi się zawsze podobała moc Storm z X-man'ówi taką też chętnie bym posiadała... czemu bo wygląda to fajnie ^^

Druga moc którą bym nie pogardziła to moc "żelaza" nie wiem jak to dokładnie nazwać na zasadach z anime "Seikon no Qwaser", ale bez głupiego motywu z somą ... przez to samo anime mi się raczej mało podobało... ale moc kozacka i fajnie wyglądała... zwłaszcza, że łączyła się z możliwością kontroli żelaza we krwi Wink

A co do standardowych życzeń teleportacja była by najlepsza Wink

[Obrazek: _m.gif] "SOUL to krew z mojej krwi, ciało z mego ciała! A nie... chwila... kość z mojej kości! Yohohoho!" [Obrazek: _m.gif]

[Obrazek: nakama_ku_wa.jpg]
05.09.2013 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 428
Moc tworzenia. Mógłbym tworzyć co tylko zechce: Pieniądze, figurki, mangi, komiksy, książki... Ehh, tja jestem nerdem bez kasy, który chciałby mieć wszystko xD Ale nie chce mu się za to płacić xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
05.09.2013 23:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Top MyBB PL Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama