Aktualny czas: 25.09.2017, 08:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Jaki jest wasz preferowany kolor w grze planszowej "7 Cudów Świata"?
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jaki jest wasz preferowany kolor w grze planszowej "7 Cudów Świata"?
Przed chwilą skończyłem grać z rodziną partyjkę w 7 Cudó Świata. Poszło mi zaskakująco dobrze, dzięki dobbrej kombinacji kart i liderów. Poszedłem w zielone, naukowe, co dało wymierne rezultaty jako że byłem jedynym graczem który poszedł tą drogą. Zielone karty mogłyby się wydawać OP, i pewnie tak odbierają je nowi gracze, ale tylko dlatego, iż nie wiedzą w jaki sposób je kontrować. Osobiście moją ulubioną taktyką jest przez dwie pierwsze tury budować silną ekonomię (karty żółte, szare i brązowe), by w ostatniej turze zdobyć najsmakowitsze kąski. Taktyka ciułacza także dobrze komponuje się z moim ulubionym cudem, Petrą. A Wy w jaki sposób lubicie najbardziej grać w cuda?

[Obrazek: Z6ihek4.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 12:31 przez Orzi. Powód: Poprawiona ortografia)
10.06.2017 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Jaki jest wasz preferowany kolor w grze planszowej "7 Cudów Świata"?
Nie jest to łatwy temat do wypowiedzenia się, ale skoro już jest, to co mi szkodzi.

Mam wrażenie, że zielone karty ponieważ działają na zasadzie "inwestycji" rzadziej są wybierane przez nowicjuszy. Są to jednak karty dające naprawdę dużo punktów i nie wyobrażam sobie, jak można w pewnym momencie gry w nie nie pójść. To trochę tak, jakby chcieć wygrać dowolne Euro nie idąc w coś, co daje suche punkty zwycięstwa. Wiadomo, że najpierw trzeba nieco to swoje poletko rozwinąć, że człowieka w ogóle było na coś konkretnego stać, ale potem w końcu trzeba w to iść. W dodatku, jeśli tylko jedna osoba w nie idzie to przy drafcie ma prostą drogę do zwycięstwa, na coś takiego nie powinno się pozwalać.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.06.2017 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama